Vandens filtrai namui – rinkitės našumą

Vandens filtrai namui – filtravimo sistemos, kurios užtikrina vandens kokybę buityje. Kiekvienas individualus namas turi savo vandens šaltinį, todėl dėl kokybės užtikrinimo savininkai ieško būdų kaip tai padaryti kokybiškai. Todėl vandens filtrai namui yra vienas pagrindinių įrankių vandens kokybei garantuoti.

Vandens filtrai namui

vandens filtrai namui

Dar neturintys namuose sumontuotų vandens filtrų naudojasi vandeniu, kurį sukuria Brita filtrai. Tokių vartotojų yra nemažai. Tačiau filtrus keisti kartą per mėnesį ar keliskart nėra patogu. Todėl vandens filtrai Brita atitinka ne visų vartotojų keliamus reikalavimus filtrams. Tad naudinga pagalvoti apie našius ir vandens kokybę palaikančius namuose Pureaquafilter.lt filtrus. Vandens filtrai namui Pureaquafilter.lt parenkami kiekvienam individualiai. Tai nėra spontaniškas pasiūlymas ir kiekvienam vienodas, nes vandens kokybė skiriasi kaip ir filtrai bei jų paskirtis.

  • Mechaniniai filtrai garantuoja, kad į vandens sistemą namuose nepateks smėlio, dumblo, rūdžių, kitų nepageidaujamų dalelių ar neištirpusių organinių medžiagų. Tai pirminio vandens filtravimo sistema, kuri apsaugos kitų filtrų grandinę, jei namuose bus papildomos filtravimo sistemos;
  • Vandens nugeležinimo filtrai pasirenkami iškasus šulinį ar padarius gręžinį vandens tiekimui į namus. Tokių vandens šaltinių vanduo dažniausiai turi itin didelį geležies kiekį, neretai ir sieros vandenilio, kuris dvokia supuvusių kiaušinių kvapu. Nugeležinimui Pureaquafilter.lt specialistų parinkti filtrai namui pašalins visas nepageidaujamas ir diskomfortą galinčias sukelti medžiagas. Atstatoma vandens kokybė, jis tampa skaidrus, malonaus kvapo bei skonio;
  • Kalcio ir magnio druskų perviršis vandenyje reiškia, kad į namus yra tiekiamas kietas vanduo. Vandens minkštinimo ir nukalkinimo filtrai garantuoja, kad namuose sumažės kalkių nuosėdų, buitinė technika tarnaus ilgiau, nekils dažnų poreikių jų remontui. Pureaquafilter.lt specialistai parinks tinkamiausius filtrus pagal Jūsų namo vandens našumą, todėl kietam vandens kelias į namus bus užkirstas efektyviomis filtravimo sistemomis.

Montuoti filtrus namuose – naudinga

Kiekvienas vandens vartotojas supranta jo svarbą ir savo organizmui, ne tik namams. Todėl nepasitenkinant kiekiu, kurį gali pasiūlyti vandens filtrai Brita, dauguma renkasi našius. Kodėl vandens filtrai montuojami namuose supranta daugelis, todėl pasikonsultavę su Pureaquafilter.lt profesionalais atraskite kokybę savo namams ir Jūs.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius