Greita ir patikima automobilio nuoma Vilniuje

Greita ir patikima nuomos paslauga traukia daugelį vartotojų Vilniaus mieste. Dažnai į Lietuvą grįžtantys emigrantai jau senei renkasi nuomos paslaugas. Vilniaus oro uoste nusileidęs lėktuvas leidžia nesudėtingai susiplanuoti ir automobilio nuomą. Tik svarbus faktorius, kuris lemia nuomosis emigrantas automobilį ar ne – patikima paslauga.

Greita ir patikima

greita ir patikima nuoma

Emigrantai, nors ir grįžta į Tėvynę poilsiui, dažnai nuomojasi automobilius, turi savo nuomonę apie kiekvieną nuomos bendrovę Vilniaus mieste. Jei tai nėra naujai įsikūrusi bendrovė, daugelis emigrantų apie jas žino tiek iš teigiamos, tiek iš neigiamos pusės, jei tokių būta. Juk neretai, laikraščiuose tenka skaityti apie grįžusių emigrantų patirtį nuomojant automobilius. Vieni turi tik gerus atsiliepimus, kiti gi, nori perspėti kitus apie nuomos paslaugos teikėją Vilniuje, kuris gali būti ne visai sąžiningas ar lojalus klientams. Todėl greita ir patikima nuomos paslauga yra faktorius, leidžiantis emigrantams apsispręsti.

Automobilio nuomos sąlygos

Dar vienas iš emigrantų pasirinkimo pastūmėjimų yra sąlygos, kurias siūlo nuomos bendrovės Vilniaus mieste. Neretai, automobilius nuomojančios bendrovės iš nuomotojų prašo užstato – depozito. Jį galima palikti tiek grynais nuomos punkte, tiek “užšaldyti” depozitinėje sąskaitoje. Tokie sprendimai atsiranda ne veltui. Neretai, apgadinti nuomojami automobiliai sukelia bendrovėms nuostolių. Kurių išsireikalauti ir nuomininkų įmanoma ne visada. Todėl bendrovės imasi atsargumo priemonių dėl galimybių patirti žalą išvengimo. Nuomotu automobiliu yra važinėjama kur kas atsargiau, kai yra paliktas depozitas, 100 ar 200-300 eurų. Bet yra ir tokių nuomos bendrovių, kurios neprašo užstato norint išsinuomoti automobilį. Palikta teisė laisvai pasirinkti.

 Nuomojamų automobilių techninė būklė

auto nuoma vilnius

Greičiausiai sutiksite, vargu ar norėtų išsinuomoti automobilį Vilniuje net ir už 5 eurų per parą, jei jo amžius siektų kokius 1995-1999 metus. Dvidešimties metų senumo automobilio techninė būklė priverstų klientus rinktis naujesnius ir labiau techniškai tvarkingus. Juolab, kad tikėtis kondicionieriaus tokių metų automobiliuose neverta. Tad, karštom vasaros dienom teks kepti ne tik lauke, bet ir automobilyje. Todėl emigrantai žvalgosi ne senesnių nei 5 metai automobilių, kurie būtų ne tik komfortiški, patogūs,bet ir techniškai tvarkingi. Tai gali pasiūlyti ne kiekvienas automobilių nuomos punktas Vilniaus mieste. Todėl prieš pasirenkant, visada svarbu pasidomėti transporto priemonės pagaminimo metais ir techninės apžiūros data. Nuomojamų automobilių techninė patikra yra privaloma kas 6 mėnesiai.

Nuomos užsakymas iš anksto

Planuojantys išsinuomoti automobilį Vilniuje turėtų atminti, kad paslaugą privalu užsisakyti iš anksto. Ypač tai aktualu grįžtantiems į sostinę vasarą, kai automobilių nuomos poreikis yra itin populiarus. Prieš mėnesį planuojant nuomos paslaugą būsite garantuoti, kad automobilis bus laisvas ir tas, kuris Jums patiko labiau.

Automobiliu nuoma Vilniuje – Proautonuoma.lt