Pigių skrydžių pasiūlymai
Kasmet pasaulyje daugėja skrydžių. Tai labai patogu, nes nereikia gaišti laiko keliuose, kaip keliaujant autobusu ar automobiliu. Kai tik prasidėjo pigių skrydžių pasiūlymai, suaktyvėjo turizmo sritis. Net ir ne itin populiarios šalys kasmet sulaukia milijonų turistų.

Aviabilietai internetu pigiau
Prieš skaičiuojant kelionės išlaidas tenka apsispręsti kur keliauti. Daugelis pasaulio šalių sostinių žinomos, kaip brangaus pragyvenimo miestai. Kartais turistai nuogąstauja, kad atostogos Londone ar Milane kainuos labai brangiai ir jos atsisako. To daryti nevertėtų. Keliaujant nebūtina prabangiame mieste gyventi visą savaitę. Pažinčiai su miesto lankytinomis vietomis pakanka kelių dienų, tai leidžia išleisti mažiau pinigų. Didžiąją dalį išlaidų sudaro kelionės bilietai. Keliaujant kelioms dienoms būtina taupyti laiką, kuris praleidžiamas kelyje, todėl reikėtų skristi lėktuvu. Norite pigių skrydžių? Būtinai ieškokite tokiais bilietais prekiaujančių bendrovių arba sekite akcijas, ar ieškokite nuolaidų. Renkantis datas galima pasirinkti laikotarpį kuomet muziejai lankomi nemokamai. Vykstant gegužės mėnesį Europoje galima suplanuoti kelionę per Muziejų naktis, kuomet apsilankymas juose yra nemokamas. Daugelį architektūros paminklų galima apžiūrėti pasivaikščiojimų metu. Sodai, parkai ir kitos kultūros vietos daugelyje miestų atviri lankytojams, tad ir čia nereikia išlaidauti. Tad aviabilietai internetu turėtų padėti.
Nakvynė svečiame mieste, jei neturite pas ką apsistoti gali kainuoti daug. Renkantis tarp pigių ir brangių viešbučių verta atkreipti dėmesį, kurioje miesto dalyje jis yra. Kartais pigi nakvynė tolimame rajone nebus puikus sprendimas. Pavyzdžiui, Londone labai brangus viešasis transportas, tad iš toli esančio viešbučio kiekvieną dieną važiuoti lankyti žymius miesto objektus kainuos tiek pat ar net brangiau, nei pasirinkus brangesnę nakvynę arčiau lankytinų objektų. Be to, visuomet įvertinamas ir laikas, kuris sugaištamas viešajame transporte. Pigių skrydžių pasiūlymai leidžia sutaupyti, tačiau ne tik bilietai, bet ir nakvynė, lankytini objektai bei maitinimasis sudaro ne mažą sumą pinigų. Maitintis galima ne tik brangiausiuose restoranuose, kuriuose vakarienė atsieis pora šimtų litų, bet ir nedidelėse jaukiose kavinukėse, kuriose kartais galima paragauti išskirtinių patiekalų, kurie nenuvils net ir didžiausių gurmanų. Daugelyje pasaulio miestų klesti greito maisto užkandinės. Ten geros kainos, o tarp gausybės patiekalų galima atrasti ne tik užkandžių, bet ir skanių gėrimų.
Kelionės daugeliui suteikia tiek daug gražių akimirkų. Nors keliaujant dažniausiai išleidžiame daug pinigų, tačiau viską atperka įspūdžiai, tačiau nebūtina išlaidauti, kad aplankyti garsiausius miestus ir šalis. Juk galima didžiąją dalį kelionei skirtų pinigų sutaupyti įsigijus pigius lėktuvu bilietus.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

Pasidomėkite: