Pigūs lėktuvų bilietai, aviabilietai

Pigūs lėktuvų bilietai, aviabilietai

Pigūs aviabilietai – pigios kelionės pradžia

Ar galite patikėti, kad paskutiniuoju metu, į Lietuvą grįžta vis daugiau emigrantų. Ne visam laikui, ne, tiesiog, jie, iš naujo atrado galimybę grįžti namo ir aplankyti čia gyvenančius artimuosius. O pagrindinė tokių grįžimų ir kelionių pirmyn bei atgal – pigūs aviabilietai, kurie mūsų tautiečiams suteikia visas galimybes aplankyti artimuosius ar net draugus.

Aviabilietai internetu

Pasak turizmo departamento, per pirmuosius tris praėjusių metų ketvirčius, vietinių turistų buvo apie 3,5% daugiau nei praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu. Tai reiškia, kad emigrantus iš Lietuvos grįžti traukia ne šalies ekonominė būklė, bet tam tikri veiksniai, kurie ir padidino jų srautą. Vienas iš pagrindinių veiksnių, dėl kurių emigrantai vis dažniau aplanko savo artimuosius – pigūs skrydžiai, aviabilietai. Manoma, kad jų dėka, žmonėms atsirado galimybė rinktis pigią kelionę namo, kas anksčiau, buvo tik didelė svajonė.

Pigius aviabilietus įsigijusiems emigrantams, ar juos lankantiems artimiesiems, blogos ar nepalankios oro sąlygos nė motais. Jiems gali būti, kad ir uraganas, bet artimieji, bet kokiu atveju rinksis šeimos susitikimą, nes žino, kad rankose turi pigius lėktuvų bilietus ir žino, kas gali būti maloniau, už artimo žmogaus apkabinimą, jo šypseną, pamačius Jus, ar tvirtą, seno ir gero draugo rankos paspaudimą…

Pigus lektuvu bilietai

Žinoma, kad ne visi emigrantai perka ir naudojasi pigių aviabilietų privilegijomis. Kodėl? Kai kurie emigrantai, kurie turi darbus kitose šalyse, turi tokias darbo sutartis, kad tenka skraidyti pirmyn ir atgal, tai yra darbuotojai pagal iškvietimą, tam tikrų darbų atlikimui. Todėl suprantama, kai, netikėtai sulauki darbdavio skambučio, kad savaitės bėgyje privalai atsidurti pas jį, tokiu atveju bekreipi dėmesio ar siūlomi avia bilietai pigūs ir ne. Žinai tik viena, kad atrastas patogus reisas ir rezervuoti lėktuvų bilietai – mažesnis galvos skausmas dėl kelionės.

Į Lietuvą, pigių aviabilietų skatinami grįžta emigrantai ne tik iš Anglijos, Airijos, Ispanijos, ar Norvegijos, bet ir tolimesnių pasaulio kampelių, tokių kaip Amerika ar Australija. Tarkime, nesvarbu, kad skelbiami aviabilietai pigiau, bet lėktuvų bilietai į Čikagą ar kitą Amerikos miestą ir taip nėra pigūs. Bet jei lėktuvo bilietai pigesni  keliais šimtais, kodėl nepasinaudojus tokia proga?

Pigių aviabilietų galima gauti kasdien ir galima teigti, kad visomis kryptimis Europoje. Su pigiomis kelionėmis į kitus kontinentus truputėlį sunkiau, bet tobulėjant ir kuriant vis daugiau naujų skrydžių krypčių, tokių galimybių pasitaiko vis daugiau ir statistika rodo, kad tokių skrydžių lėktuvų kainos taip pat stabiliai krenta.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

Naudinga pasidomėti ir draudimo paslaugomis:

Automobilio draudimas; Kelionių draudimas; Turto draudimas; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

 Pigūs aviabilietai – pigios kelionės, kurios metu, patirsite patį didžiausią emocijų pliūpsnį – susitikimą su artimais Jums žmonėmis.

1 comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *