Tiesioginiai iš Kauno į Londoną

Tiesioginiai pigūs skrydžiai iš Kauno į Londoną
Daugeliui lietuvių Londonas tapo jų antraisiais namais. Į šį miestą atvykstama ne tik ieškoti geresnio gyvenimo ir dirbti ar mokytis, bet ir smagiai praleisti kelias dienas. Ne paslaptis, kad perkant lėktuvo bilietus norisi sutaupyti ir įsigyti kuo pigiau. Keliaujant iš Lietuvos galima pamatyti, kad tiesioginiai pigūs skrydžiai iš Kauno į Londoną siūlomi ypatingai geromis kainomis.
Pigūs skrydžiai ypatingai išpopuliarėjo ilgųjų savaitgalių metu, kuomet galima kelioms dienoms išvykti į pasirinktą užsienio šalį. Juk daugybė mūsų tautiečių gyvena būtent šiame mieste. Daugelis iš mūsų ten vyksta ne tik pažinti architektūrą ar istoriją, bet ir aplankyti draugus ar giminaičius. Taip pat labai populiarios apsipirkimų kelionės, kuomet vykstama apsipirkti per didžiuosius išpardavimus. Itin geromis kainomis perkami rūbai ir avalynė. Išpardavimus paskelbia iš anksto, tad ir bilietus įsigyti pakanka laiko. Turėdami bilietus pasirūpinkite nakvyne. Jei turite artimųjų, tai nakvynė nieko nekainuos, tačiau, jei neturite kur pernakvoti, tai ir kambarių ar apartamentų rezervavimu reikėtų pasirūpinti kuo anksčiau. Ypatingai, jei tuo metu Londone vyksta renginiai ar yra šventinis laikotarpis.
Atvykus į Londoną, kuris yra vienas iš svarbiausių pasaulio finansų, kultūros ir prekybos centrų, galima pamatyti labai daug gražių ir įdomių vietų bei objektų. Tarp jų pirmauja Didysis Big Benas. Pamatyti garsųjį Parlamento rūmų laikrodžio bokštą, kuris yra didžiausias pasaulyje – tiesiog būtina. Juk jis yra Londono simbolis. Taip pat turistai ypatingą dėmesį skiria Tauerio tiltui. Jis yra labiausiai atpažįstamas šio miesto statinys. Visų gražiausių ir lankomiausių objektų neįmanoma išvardinti, tačiau tarp lankomiausių patenka Londono Akis. Tai apžvalgos ratas, kuris ypatingai populiarus tarp turistų, nes galima pamatyti kerinčią Londono panoramą.
Planuojant kelionę galima rasti daugybę pasiūlymų. Ne tik iš Vilniaus oro uosto įmanoma įsigyti pigių bilietų, bet siūlomi ir tiesioginiai pigūs skrydžiai iš Kauno į Londoną. Tik, jei renkatės skrydžius šventiniu laikotarpiu, tai reikėtų daryti kuo anksčiau. Ieškant nuolaidų ir akcijų galima netikėtai surasti puikius pasiūlymus. Tiesa, būtina atkreipti dėmesį ar tai galutinė kaina ir daugiau neteks papildomai mokėti. Kartais mokesčiai būna neįskaičiuoti ir galutinė bilieto kaina padidėja.
Londonas yra vienas iš labiausiai lankomų pasaulio miestų. Kasdien į jį atvyksta daugybė žmonių. Įsigijus pigius lėktuvo bilietus galima nebrangiai nuskristi ir pamatyti žymiausias istorinio Londono vietas, pasilinksminti ir grįžti namo su puikiais kelionės įspūdžiais.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *