Pigūs skrydžiai iš Londono į Lietuvą

Pigūs skrydžiai iš Londono į Lietuvą

Kada lietuvių galvoje pradeda kauptis mintys, kad reikalingi pigūs skrydžiai iš Londono į Lietuvą? Londonas – ne tik vienas iš populiariausių pasaulio miestų, bet ir daugeliui lietuvių jis tapo antraisiais namais. Populiarios kelionės ne tik į Angliją, bet ir pigūs skrydžiai iš Londono į Lietuvą. Įvairių nuolaidų paieškos daugeliui tapo tarsi laisvalaikio užsiėmimas.

[the_ad id=”1456″]
Kaip įsigyti pigius lėktuvų bilietus? Tai aktualus klausimas tiems, kurie nori sutaupyti ir keliauti greitai bei patogiai. Komfortas autobuse ar automobilyje važiuojant kelias dienas tikrai tampa prioritetu, todėl daugelis žmonių renkasi skrydžius. Vienintelis trūkumas – aukšta kaina. Kai kuriuos trūkumus galime paversti privalumais. Ne išimtis ir lėktuvo bilietų kaina. Norint sutaupyti reikia juos pirkti ne iš kelionių organizatorių, bet iš skrydžių bilietus parduodančių bendrovių. Kai kurios iš jų skelbiasi, kad prekiauja pigiais bilietais. Štai tokios bendrovės siūlo palankias kainas. Dažniausiai jos turi geras nuolaidas ir gali savo klientams pasiūlyti pigius bilietus.
Data įsigyjant bilietus taip pat labai svarbi. Daugeliu atveju ne sezono ir ne švenčių metu bilietai kainuoja trečdaliu ar net per pus pigiau. Jei vis dėl to norite keliauti šventiniu laikotarpiu, tai reiktų įsigyti bilietus kuo anksčiau. Pavyzdžiui, ieškomi pigūs skrydžiai iš Londono į Lietuvą kalėdiniu laikotarpiu. Ar bent įsivaizduojate kiek daug žmonių tuo metu nori sugrįžti pas artimuosius ir atšvęsti Šv. Kalėdas ar Naujuosius metus? Taip jų tikrai daug, dėl šios priežasties bilietus reikia įsigyti likus 3 ar net 6 mėnesiams iki numatomos kelionės. Kartais net ir likus kelioms savaitėms yra bilietų, tačiau kainos gerokai padidėjusios. Juk aviakompanija žino, kad norinčių skristi vis tiek atsiras.

[the_ad id=”1456″]
Perkant pigius lėktuvo bilietus reikia atidžiai įvesti visus privalomus duomenis ir perskaityti ar tikrai viskas įskaičiuota. Kartais aviakompanijos paslepia papildomus mokesčius ir galutinė suma nėra jau tokia maža, kaip iš pradžių pasirodė. Kai kurie keliautojai nerimauja ar pirkdami pigius bilietus nepasigailės. Kad taip nenutiktų, būtina išsiaiškinti kokį kiekį ir kokį svorį bagažo leidžiama turėti. Dažnai pigiems bilietams būna apribojimai ne tik bagažui, bet ir skrydžio datai. Pavyzdžiui, Jūs negalėsite gražinti bilietų ar keisti datos arba tai galėsite daryti, bet reikia papildomai susimokėti.
Įsigyti pigius lėktuvo bilietus nėra tas pats, kas laimėti loterijoje. Žinant pagrindines gudrybes galima sutaupyti tikrai daug ir tikimybė juos įsigyti tikrai didelė. Kelionės lėktuvu visuomet pirmaus pagal komfortą, bet už patogumą nebūtina visuomet permokėti.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

[the_ad id=”1456″]

1 comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *