Automobilio draudimas – privalomasis, TPVCA, KASKO – skaičiuoklė internetu

Kitos Jums naudingos draudimo rūšys:

pigiausias  turto draudimasgyvybės draudimas

Mus verta rinktis ir kelių minučių laikotarpyje sulaukti draudikų pasiūlymus bei kainas internetinėje skaičiuoklėje…

Pigiausias draudimas  Automobilio draudimas internetu skaiciuokle  Masinos draudimas  Auto draudimas  Privalomasis draudimas  Automobilio draudimas internetu seesam automobilio draudimas

 

 

Ar žinote, kad draudimas yra skirstomas į gyvybės ir ne gyvybės draudimą? Greičiausiai, kad pasakysite, taip. O, ar žinote, kad draudimas internetu yra pats pigiausias? Ne? Būtų įdomu sužinoti, kodėl taip galvojate ir iš kokios draudimo paslaugos susidarėte tokią nuomonę?

Automobilio draudimas internetu

Taigi, pradedant draudimo paslaugomis, kurių kainos yra mažesnės, tai į pirmą vietą drąsiai galima kelti draudimą internetu vien tik todėl, kad jis yra galbūt pigiausias. Ar įsivaizduojate, kodėl draudimas internetu yra pigus? Manome, kad atsakymas labai paprastas. Suprantama, kad nuomonių yra daug, bet mūsų teiginys yra toks, kad pigus draudimas internetu yra pigiausias ir patogiausias, nes:

1. Draudimo internetu sistema nereikalauja samdyti papildomo aptarnaujančio personalo.

2. Draudimas internetu labai patogus šiuolaikiškiems žmonėms, kurie nuolat skuba ir neturi laiko užsukti pokalbiui pas draudimo brokerius.

3. Draudimo internetu sistemoje, iškart galima gauti kelis pasiūlymus, nesugaištant tam laiko.

4. Draudimas internetu, bus su Jumis visur ir visada, jei tik turėsite prieigą prie interneto.

5. Tuo pačiu metu galima gauti visų rūšių draudimo pasiūlymus ir, suprantama, ženkliai mažesne kaina.

6. Draudimas internetu nereikalauja papildomų išlaidų kaip ankščiau, kai tekdavo važiuoti pas draudimo brokerius.

Taigi, jei mūsų argumentai Jums pasirodė ne svarūs, tada nežinome, kas galėtų Jus labiau nustebinti, jei ne bet kokios draudimo paslaugos užsisakymas internetu. Tada Jūs įsitikinsite patogumu, pasiūlymų gausa ir kas svarbiausia, draudimo paslaugos kaina.

Todėl, jei, Jūsų kišenėje įdėti pigūs lėktuvų bilietai ir Jūs mėgaujatės vaizdais per lėktuvo langą, tai dar nereiškia, kad Jūsų nuotaikos negali sugadinti joks draudiminis įvykis. Kas tai galėtų būti? Pavyzdžiui, jei dažnai skraidote, greičiausiai teko pastebėti, kad po to, kai lėktuvas nusileido ir buvo pradėtas skirstyti gabenamas bagažas, kad kai kurie žmonės būna labai nustebę, nes jų bagažas atkeliauja arba išmėtytas-išdraskytas, arba išvis neatkeliauja. Tokiu atveju labai tiktų bagažo pigiausias draudimas, kuris Jus apsaugos nuo bet kokių netikėtų nuostolių.

Jei jau prakalbome apie draudimus, kaip viršuje jau ir minėjome, yra gyvybės ir ne gyvybės draudimai. Suprantama, kad gyvybės draudimas susijęs su viskuo, kas gyva. Tai Jūsų sveikatos draudimas, giminių ar sutuoktuvių draudimas, galimas gyvybės draudimas, kuris susijęs su investiciniais fondais, tontinos – draudimo sistema, pagal kurią, visa sukaupta suma pervedama paskutiniam gyvam draudimo fondo dalyviui.

Ne gyvybės draudimas internetu taip pat patogus ir ženkliai pigesnis, nei siūlo kai kurios brokerių kompanijos, kurios Jus kviečiasi pas save į brokerių kontorą. Internetu, taip pat galite apsidrausti ir nuo nelaimingų atsitikimų, todėl tokiems sprendimas labai patogus – draudimas internetu. Tiems patiems, skraidantiems, ar važiuojantiems traukiniais, ar plaukiantiems keltais, yra suteikiamas draudimas kelionės metu. Nes kompanijos, kurios teikia keleivių pervežimo paslaugas, privalo apdrausti transporto priemones. Toks draudimas apima ir vežamus krovinius ir keleivius ir net pačią transporto priemonę.

Šiuo metu yra populiariausios kelios draudimo rūšys internetu. Tai, pigus mašinos draudimas internetu, arba kitaip, auto draudimas, ar automobilio draudimas internetu, gyvybės draudimas internetu, ar sveikatos draudimas internetu. Todėl pasirinkę draudimo paslaugas internetu, ne tik sutaupysite, bet ir patogiai būsite saugūs.

Kodėl pigiausias draudimas – internetu?

Žvelgiant į draudimo istoriją, jo pradžia galėtų būti įvardijama 15-16 amžiuose, kai pirmosios draudimo įmonės tik pradėjo formuotis. Suprantama, kad iki mūsų laikų draudimo paslaugos vis plėtėsi, tobulėjo, atsirado ir buvo išvystyta dar daugiau draudimo rūšių. Net ir mūsų laikais, galima sakyti, kad draudimo rūšių atsiranda vis daugiau ir daugiau ir bandoma teigti, kad draudimas – niekada nesibaigiantis išradimų procesas. Prie draudimo vystymosi prisijungė ir internetiniai patogumai, todėl pigiausias draudimas internetu tapo populiariausia draudimo paslauga internetinėje erdvėje.

Pigiausias draudimas internetu atsirado tada, kai tobulėjant informacinėms technologijoms, tobulėti kartu pradėjo ir draudimo paslaugos ir teisingai pasielgė tie paslaugų teikėjai, kurie, didėjant interneto spartai jame pradėjo siūlyti ir savo draudimo paslaugas. Per kelis metus buvo padaryta milžiniška pažanga draudimo paslaugų pardavimo internetu srityje. Manoma, kad šiuo metu, didžioji dauguma žmonių, kurie naudojasi draudimu internetu nebesirinktų gyvų konsultacijų pas draudimo brokerius. Kodėl? Kadangi draudimas internetu yra pigiausias.

Kadaise, draudimas ir jo paslaugos nebuvo tokios populiarios, kol jis nepersikėlė į internetinę erdvę ir netapo prieinamu su išmaniaisiais įrenginiais. Ne visi žmonės turi laiko klausytis draudimo brokerių pasakojimų kokios paslaugos yra geros, pigios ar priimtinos atsiradus draudiminiam įvykiui. Draudimo paslaugas perkėlus į internetą, galima sakyti, kad draudimo srityje įvyko revoliucija. Draudimas internetu pradėjo sparčiai populiarėti, o kiekviena draudimo paslaugos rūšis vis populiaresnėmis tapdavo vos ne kasdien. Visos draudimo rūšys ir jų reitingai kilo nenumaldomai aukštyn ir tie draudikai, kurie pirmieji savo paslaugas patikėjo internetui gali pasidžiaugti, kad pigiausias draudimas internetu buvo jų arkliukas į didžiulę sėkmę. Tokia sėkmė nebuvo vienašališka, internetinės draudimo paslaugos buvo pripažintos ir paslaugų vartotojų, kurie labai greitai suprato, kad draudimo pirkimas internetu yra ne tik patogus, bet ir pigesnis. Be to, internete, be papildomų trukdžių galima pasiskaičiuoti kiek Jums kainuoja viena ar kita draudimo rūšis ir vienu metu sulaukti net kelių pasiūlymų apsidrausti.

Draudimo paslaugų perkėlimas į internetą – išsigelbėjimas pačiam draudimui, nes iki to, šios paslaugos buvo lyg, viena po kitos mirštančios draudimo rūšys, o poliarumas vis menko ir menko. Šiuolaikiškas draudimas – pigiausias draudimas internetu ir juo naudojasi beveik kiekvienas draudėjas, kuris supranta ir jau yra apsisprendęs, kurios draudimo rūšies jam reikia labiausiai. Pigus draudimas siūlomas ir brokerių kontorose, bet tie vartotojai-draudėjai, kurie jau turi patirties paslaugų pirkime žino, kad draudimas internetu – pigiausias.

Pigiausias arba pigus draudimas internetu, su kiekviena diena didina savo reitingus ir papildomų paslaugų kiekį kiekvienam Jūsų gyvenimo etapui, pradedant nuo šeimos pagausėjimo ir baigiant turto apsaugos draudimo paslaugomis. Todėl visos draudimo rūšys internetu yra ženkliai mažesne kaina, taupant ne tik pinigus, bet ir Jūsų brangų laiką.

Pigiausias draudimas internetu – kiekvienam išmaniajam draudėjui.

Pigiausias draudimas internetu gali padėti, bet kaip jį atrasti?

Šiuolaikiškiems draudėjams ir ne tik, gyvenime, pinigai atlieka labai svarbų vaidmenį. Daugelis žmonių labai vertina pinigus, todėl jų vertė auga vis labiau ir labiau. Ekonominė padėtis mus verčia taupyti vis labiau ir labiau ir ne daugelis draudėjų žino kaip sutaupyti draudimo internetu pagalba.

Tais laikais, kai draudimas buvo tik kaip gyvo pardavimo prekė, o apie interneto erdvę buvo galima tik pasvajoti, ieškoti pigiausio draudimo buvo itin sunku. Kad susirasti tam tikrą norimą draudimo paslaugą, tekdavo apeiti labai daug brokerių kontorų, kad palyginti jų pasiūlymus, bet tie kas pamena tuos laikus, dažniausiai tekdavo rinktis vos iš kelių pigių draudimo brokerių pasiūlymų.

Viskas pasisuko ir apsivertė aukštyn kojomis, kai draudikai, savo draudimo paslaugas perkėlė į internetinę erdvę ir šiuo metu, per keltą minučių galima susirasti ir palyginti šimtus pigių draudimo pasiūlymų. Bet, kaip atrasti tą patį pigiausią draudimą internetu?

Pigios draudimo paslaugos internete Jums gali padėti „Goglas visagalis“, o jei rimčiau, visos paieškos sistemos. Šios sistemos turi visą reikiamą Jums informaciją apie draudimą, kuris užsisakant internetu yra galbūt pigiausias draudimas. Jums tereikia paieškos sistemoje suvesti ieškomų paslaugų frazes, pavyzdžiui, kad ir „draudimas“, arba „pigus draudimas internetu“ ir akimirksniu gausite šimtus brokerių pasiūlymų, kaip internetu galima apsidrausti pigiau.

Iš asmeninės praktikos norėtume patarti, kad draudimo paslaugos, jei tai darote internetu, derėtų ieškoti pirmame puslapyje, nes, kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių, todėl pirmasis Google puslapis Jums pateiks visus aiškius ir koncentruotus pasiūlymus Jums dominančiomis draudimo paslaugomis. Žinoma, tam, kad internetu atrastumėte pigiausią draudimą, Jums teks šiek tiek skirti laiko informacijos suradimui bei jos palyginimui tarpusavyje, bet galime patikinti, kad tai truks ne ilgiau, nei Jūsų kelionė pas draudimo brokerius kitame miesto krašte. Internetu, apie visas draudimo paslaugas sužinosite akimirksniu, todėl, tai leis apsispręsti ir pasirinkti pigiausią draudimą greičiau. Be to, galėsite paanalizuoti ir pasinaudoti gausa pasižyminčiomis draudimo paslaugų akcijomis, ko gyvoje brokerio konsultacijoje ne visada sulaukiate. Kas gali traukti labiau, nei pigiausias draudimas internetu, kuris leidžia ne tik taupyti pinigus, bet ir laiką.

Lengviau, patogiau, pigiau – pigus draudimas internetu. Nuo tos dienos, kai draudimo paslaugos pradėtos prekiauti internetu, jis vis populiarėja, o siūlomų paslaugų gausa vis auga. Jei ankščiau buvo galima apsidrausti tik turtą ir gyvybę, tai šiuo metu, pigus draudimas internetu siūlo ir kelionių draudimą, ir kelionių bagažo bei medicininių išlaidų draudimą kelionių metu. Kas gali būti saugiau, už apdraustą kelionę? Todėl drąsiai galima teigti, kad pigiausias draudimas internetu – visų mūsų ir angelas, ir sargas.

Draudimo rūšys
Pigus būsto ir turto draudimas, tik fiziniams asmenims

Turto draudimo paslaugų rūšys yra šios:

1. Namų turto draudimas;
2. Būsto draudimas, kai draudžiami namai, sodybos ar gyvenamosios patalpos – butai;
3. Turto savininko civilinės atsakomybės draudimas – turto savininko draudimas;
4. Papildomos turto draudimo paslaugos – stiklo dūžio draudimas, dviračio draudimas ar gyvenamosios vietos nuomos draudimas.

Jei Jūsų turtas buvo prarastas, žalą sukėlė gamtos stichijos, turtas buvo apgadintas, buvo įvykdyta vagystė, tokiu atveju, žala Jums būtų atlyginta tuomet, jei naudojatės viena iš draudimo rūšių ir perkate paslaugą – turto draudimas.

Turto draudimas, kuris pirktas nekilnojamam turtui, jį apsaugo nuo:

1. Šilumos punkto funkcijų sutrikimo – gedimų;
2. Žalos Jūsų būstui, padarytos trečiųjų asmenų;
3. Žalos dėl skraidančio aparato ar jo dalių bei krovinio užkritimo;
4. Žalos, padarytos Jūsų būstui auto transporto priemone auto įvykio metu;
5. Patirtos žalos gamtos stichijų metu;
6. Sprogimo, ugnies ir dūmų padarytos žalos Jūsų būstui;
7. Trūkus vamzdžiams, nuo vandens prasiskverbimo per sienas (apliejimo).

Pigus draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, tik fiziniai asmenys
Šio pigaus draudimo rūšies paslaugos atlygina patirtą žalą, kuri gali atsirasti pastoviai mažėjant ar laikinai sumažėjus bei sutrikus gyvybinėm organizmo funkcijom ar mirties atveju.
Pigus draudimas taip pat siūlo papildomas draudimo paslaugas, tokias kaip:

1. Kaulų lūžių;
2. Laikino nedarbingumo;
3. Gydimosi ligoninėje;
4. Laikinos negalios.

Gyvybės draudimas fiziniams asmenims

Tai pigus, galbūt ir pigiausias draudimas, kurio pagalba apsaugosite savo artimuosius nelaimingų atsitikimų atveju, turėsite puikią galimybę sukaupti papildomų lėšų pensijai ar savo vaikų gyvenimo pradžiai sulaukus pilnametystės.

Pigaus draudimo pagrindinės rūšys yra šios:

1. Fizinio asmens gyvybės rizikos draudimas, kai lėšų kaupimas nevykdomas ir draudimo apsauga galioja sutartą laikotarpį. Tai gali būti terminas, kad ir kol bus išmokėta būsto paskola;
2. Investicinis draudimas, kai investavimo rizika atitenka draudėjui;
3. Garantuotų palūkanų kaupiamasis draudimas.

Pigiu draudimu ir tik su viena sutartimi gali būti apdrausti net keli Jūsų šeimos nariai. Papildomai galima apsidrausti nuo:

1. Kritinių ligų;
2. Mirties;
3. Nelaimingų atsitikimų;
4. Įvairių traumų;
5. Negalios.

Kelionės draudimo paslaugos fiziniams asmenims

Kelionės draudimas – mėgstantiems keliauti dažniau, kurie brangina savo sveikatą. Todėl ši draudimo rūšis, apsaugos Jus nuo papildomų finansinių išlaidų, jei dėl sveikatos sutrikimų prireikia užsienio gydymo įstaigų specialistų konsultacijų ar net pagalbos. Tai gali būti ir apsinuodijimas vietiniu neįprastu maistu kelionės metu, auto ar tiesiog eismo įvykiai ar prarasto turto įsigijimo išlaidas, patirtas užsienio šalyse. Keliones draudimas kompensuoja visas būtiniausias medicinines išlaidas užsienio šalyse ir visas kitas papildomas išlaidas dėl turto praradimo bei apgadinimo kelionės metu.

Pigus draudimas siūlo šias kelionės draudimo rūšis:

1. Svarbus draudimas – neįvykusios kelionės draudimas;
2. Bagažo draudimas kelionės metu;
3. Papildomų kelionės išlaidų draudimas;
4. Nelaimingų atsitikimų draudimas užsienyje;
5. Papildomų medicininių išlaidų draudimas, patirtų užsienyje kelionės metu;
6. Civilinės atsakomybės draudimas kelionės metu.
7. Papildomų kelionės draudimo paslaugų draudimas.

Pigus transporto priemonių draudimas fiziniams asmenims

Daugelis draudimo paslaugų vartotojų žino, kokias žalas atlygina automobilių draudimas, bet ne visi žino tokio draudimo rūšis. Žinoma, kad įvykus auto įvykiui visą žalos atlyginimo atsakomybę prisiima kaltas asmuo, toliau ir draudimo bendrovė, kurioje jis yra apdraudęs savo automobilį. Todėl draudimo brokeriai siūlo draustis privalomuoju automobilių draudimu, savanorišku bei papildomu transporto priemonės draudimu.

Vairuotojams siūlomi šie transporto priemonių draudimo variantai:

1. Brangių transporto priemonių turėtojams siūlomas automobilių KASKO draudimas. Šios paslaugos patogumas toks, kad auto įvykio atveju, automobilio KASKO draudimas padengs patirtą žalą net ir tuo atveju, jei auto įvykio kaltininkas esate Jūs. Galimas žalos atlyginimas ir tokiu atveju, jei ant Jūsų automobilio užvirto medis, dėl trečiųjų asmenų veiklos automobilis buvo apgadintas, ar tiesiog jis buvo pavogtas. Mūsų pagalba patogiai galite gauti patogų KASKO draudimą internetu. Tereikia KASKO skaičiuoklėje suvesti prašomus duomenis ir sistema automatiškai Jums pateiks visų draudikų kainą bei sąlygas. Žala bus atlyginta, jei ji sukelta dėl avarijos, stichinių nelaimių (audros, potvynio, liūties, krušos, žaibo smūgio), vagystės, vandalizmo, gaisro. Taip pat, kai kurios draudimo bendrovės atlygina techninės pagalbos kelyje bei pakaitinio automobilio nuomos išlaidas, kol apdrausta TP remontuojama. Atminkite, kad sudarant savanoriško draudimo sutartį – KASKO, Jūsų automobilis bus fotografuojamas. Jei tai galite atlikti patys, privalėsite laikytis fotografavimo taisyklių ir nuotraukas nusiųsti draudikui elektroniniu paštu (fotografavimas kasko draudimui – instrukcijos). Drauskitės savo automobilį savanorišku draudimu KASKO, gaukite pasiūlymus internetu, taupykite savo lėšas ir brangų laiką;
2. Automobilių arba transporto priemonių vairuotojų civilinės atsakomybės pigiausias draudimas, kuris pasirinktinai gali galioti arba Lietuvos teritorijoje, arba visoje Europoje.

TPVCAPD ir KASKO skaičiuoklė. Draudžiantis internetu, kiekvienam draudėjui yra siūloma pasinaudoti lengvai naudojama paslaugų skaičiuokle. KASKO ir Transporto Priemonės Valdytojo Civilinės Atsakomybės Privalomojo Draudimo skaičiuoklė – patogi galimybė sužinoti tikslią draudimo kainą Jūsų automobiliui. Skaičiuoklėje suvedus naudojamos transporto priemonės rūšį, valstybinį numerį, valdytojo asmens kodą (arba įmonės kodą), pasirinkus draudimo trukmės laikotarpį ir šiek tiek palaukus, gausite visų draudikų pasiūlymus. Iš skaičiuoklėje pateiktų draudikų pasiūlymų galėsite išsirinkti sau priimtiniausiomis sąlygomis bei kainomis siūlomą auto draudimą.

Kelionių draudimo skaičiuoklė Jums pateiks tikslią kainą joje nurodžius kelionės kryptį ir transporto priemonę: lėktuvai, autobusai, traukiniai, automobiliai, laivai, motociklai, dviračiai, pakeleivingos mašinos, pėsčiomis.

Turto draudimo skaičiuoklė. Skaičiuoklėje pasirinkus pastato paskirtį: butą, kotedžą, gyvenamąjį namą, sodo namą, vasarnamį ar kitos paskirties vietą; pastato konstrukciją: mūrinę/betoninę, medinę/mišrią, rastinę karkasinę; pažymėjus savivaldybę, kurioje gyvenama; įrašius metus, kuriais įgyvendinta statyba ar rekonstrukcija; nurodžius bendrą plotą kvadratiniais metrais; suvedus asmens sudarančio sutartį asmens kodą, sistema pateiks visų draudikų pasiūlymus iš kurių galėsite pasirinkti naudingiausią sau.

Nelaimingų atsitikimų draudimo skaičiuoklė. Sistemoje pasirinkus draudžiamų asmenų skaičių; nurodžius sudarančio sutartį asmens kodą; pasirinkus draudimo veikimo vietą: Lietuvoje ar visame pasaulyje; pažymėjus draudimo galiojimo ir apsaugos laiką: visą parą ar tik darbo metu; suvedus draudžiamo asmens asmens kodą; pasirinktus sportuoja profesionaliai ar ne; pasirinkus darbo pobūdį sąraše, skaičiuoklėje Jums bus pateikti visų draudikų pasiūlymai ir kaina.

Transporto priemonių draudimas siūlomas visų transporto priemonių turėtojams, jei priemonė, pagal LR įstatymą yra registruota Lietuvos Respublikoje ir draudžiamų transporto priemonių sąrašas yra toks:

1. Lengvieji automobiliai;
2. Mopedai ir motociklai;
3. Mikroautobusai bei autobusai;
4. Krovininiai automobiliai;
5. Automobilių priekabos;
6. Žemės ūkio technika.

Kad dar labiau pasitikėtumėte mūsų siūlomo draudimo internetu paslaugų kokybe ir konkurencingomis kainomis, norime pateikti visų draudimo bendrovių sąrašą, su kuriomis vyksta glaudus bendradarbiavimas:

Pigiausias automobilio draudimas
AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje;
Viršuliškių skg. 34, 05132 Vilnius
Tel.(8 5) 260 0600, faks. (8 5) 210 2666, el. paštas bta@bta.lt
AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje (toliau – BTA) veikla Lietuvoje pradėta 2002 m., kai Latvijos kapitalo draudimo bendrovė AAS „Baltijas transporta apdrošināšana“ įsigijo 100% Lietuvos draudimo bendrovės „LTB Draudimas“ akcijų bei pervadino šią bendrovę UAB „BTA DRAUDIMAS“. Nuo 2011 m. sausio 4 d. UAB „BTA draudimas” vykdyta veikla tęsiama per AAS „BTA” filialą Lietuvoje.
Lietuvoje BTA yra įsteigę atstovybes visuose apskričių centruose bei daugiau nei 40 miestų ir miestelių.
BTA privatiems klientams siūlo šias draudimo rūšis: transporto priemonių privalomąjį (TPVCAPD – Transporto Priemonių Valdytojų Civilinės Atsakomybės Privalomasis Draudimas), KASKO (CASCO), turto, kelionių bei nelaimingų atsitikimų draudimus.

BTA draudimo taisyklės – KASKO, turto, kelionių, gyvybės:

BTA kasko taisykles

BTA turto draudimo taisykles

BTA kelioniu draudimo taisykles

BTA nelaimingu atsitikimu draudimo taisykles

compensa draudimas
COMPENSA TU S.A. VIENNA INSURANCE GROUP filialas Lietuvoje
Ukmergės g. 280 (6 aukštas), 06115
Tel. (8 5) 225 5555, Faksas (8 5) 259 5451, El. paštas info@compensa.lt
„COMPENSA TU S.A. VIENNA INSURANCE GROUP“ Lietuvos filialas (toliau – Compensa) Lietuvoje veiklą pradėjo 2010 m. kovo 31 d. Compensa draudimo bendrovė priklauso Vienna Insurance Group, kuri yra pirmaujanti draudimo grupė Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos regionuose. Vienijanti beveik 50 draudimo bendrovių 24 pasaulio šalyse, grupė pasižymi ilgametėmis tradicijomis, stipriais prekės ženklais bei dideliu dėmesiu klientams.
Šiuo metu Lietuvoje bendrovė turi 5 regioninius centrus visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose bei atstovybes daugiau nei 18-oje Lietuvos miestų. Norėdama atitikti klientų lūkesčius ir teikti kokybiškas draudimo paslaugas, Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group nuolat plečia ir atnaujina savo siūlomas draudimo paslaugas. Tarp bendrovės siūlomų paslaugų yra transporto priemonių privalomasis draudimas (TPVCAPD – Transporto Priemonių Valdytojų Civilinės Atsakomybės Privalomasis Draudimas) ir KASKO (CASCO), būsto bei namų turto draudimas, asmens bei kelionių draudimai, civilinės atsakomybės bei kompleksinės draudimo paslaugos įmonėms.

Compensa draudimo taisyklės – KASKO, turto, kelionių, gyvybės:

Compensa kasko taisykles

Compensa turto draudimo taisykles

Compensa kelioniu draudimo taisykles

Compensa nelaimingu atsitikimu draudimo taisykles

ergo draudimas
ERGO Insurance SE Lietuvos filialas
Geležinio Vilko g. 6A, 03507 Vilnius
Tel. (8 5) 268 3000, 1887, faks. (8 5) 268 3005, el. paštas info@ergo.lt
ERGO Insurance SE Lietuvos filialas (toliau – ERGO) veiklą vykdo jau nuo 1991 m. Tai yra antra pagal dydį Lietuvos ne gyvybės draudimo bendrovė, priklausanti ERGO draudimo grupei. Ji taip taip pat yra tarptautinės ERGO grupės dalis. Ji vienija tokias draudimo bendroves 31 pasaulio šalyse kaip VICTORIA, DKV, D.A.S., ERV, MEAG ir kitas. Pagrindinis grupės akcininkas – didžiausia pasaulyje perdraudimo kompanija „Münich Re“.
ERGO grupė Lietuvoje teikia šias draudimo paslaugas: ne gyvybės (transporto priemonių privalomąjį (TPVCAPD – Transporto Priemonių Valdytojų Civilinės Atsakomybės Privalomasis Draudimas), KASKO (CASCO), turto, kelionių bei nelaimingų atsitikimų draudimus), gyvybės, sveikatos draudimo ir pensijų fondų. ERGO pardavimų tinkle veikia 8 regioniniai centrai ir 65 atstovybės visoje Lietuvoje.

ERGO draudimo taisyklės – KASKO, turto, kelionių, gyvybės:

ERGO kasko taisykles

ERGO turto draudimo taisykles

ERGO kelioniu draudimo taisykles

ERGO nelaimingu atsitikimu draudimo taisykles

gjensidige draudimas
ADB Gjensidige
Adresas: Žalgirio g. 90, LT-09303, Vilnius
Tel. 1626, +370 5 272 1626, el. paštas info@gjensidige.lt
„Gjensidige“ Norvegijoje savo veiklą pradėjo prieš 200 metų, įsteigus draudimo nuo gaisro tinklą. Šiuo metu įmonių grupė veikia Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje ir Baltijos šalyse. „Gjensidige“ savo klientams teikia gyvybės bei ne gyvybės draudimo, taip pat bankininkystės, pensijų kaupimo ir kitas paslaugas. Norvegijoje „Gjensidige“ užima trečdalį visos ne gyvybės draudimo rinkos.
Baltijos šalyse „Gjensidige“ veikia jau dešimtmetį. 2015 m. ji sustiprino savo jėgas, įsigydama vieną iš Lietuvos ne gyvybės draudimo rinkos lyderių „PZU Lietuva“, kuri 2016 m. pakeitė pavadinimą į akcinę draudimo bendrovę „Gjensidige“. Lietuvoje bendrovė siūlo visas ne gyvybės draudimo rūšis: turto, kelionės, asmens, pirkinio, privalomąjį vairuotojų (TPVCAPD – Transporto Priemonių Valdytojų Civilinės Atsakomybės Privalomasis Draudimas) ir KASKO draudimus – KASKO (CASCO).
2016 m. spalio 31 d. AAS „Gjensidige Baltc“ ir ADB „Gjensidige“ buvo sujungtos. Dabar Baltijos šalyse veikia ADB „Gjensidige“ su pagrindine būstine Lietuvoje ir filialais Latvijoje bei Estijoje.

Gjensidige draudimo taisyklės – KASKO, turto, kelionių, gyvybės:

Gjensidige kasko taisykles

Gjensidige turto draudimo taisykles

Gjensidige kelioniu draudimo taisykles

Gjensidige nelaimingu atsitikimu draudimo taisykles

if draudimas
IF P&C INSURANCE AS filialas
Žalgirio g. 88, LT-09303 Vilnius
Tel. (8 5) 210 9800, 1620, faks. (8 5) 210 9817, el. paštas info@if.lt
„If P&C Insurance AS“ Lietuvos filialas (toliau – IF) priklauso „Sampo plc“ dukterinei bendrovei „If P&C Insurance Holding Ltd“, kuri yra didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė Skandinavijoje. „If P&C Insurance AS“ veiklą vykdo visose trijose Baltijos valstybėse, centrinė būstinė įkurta Estijoje, o Lietuvoje ir Latvijoje atidaryti filialai.
Lietuvoje veikia 13 IF biurų, teikiančių gyventojų turto, transporto priemonių privalomąjį (TPVCAPD – Transporto Priemonių Valdytojų Civilinės Atsakomybės Privalomasis Draudimas) ir KASKO (CASCO), kelionių draudimo bei draudimo nuo nelaimingų atsitikimų paslaugas.

If draudimo taisyklės – KASKO, turto, kelionių, gyvybės:

If kasko taisykles

If turto draudimo taisykles

If kelioniu draudimo taisykles

If nelaimingu atsitikimu draudimo taisykles

Lietuvos draudimas pigiausias
LIETUVOS DRAUDIMAS, AB
J. Basanavičiaus g. 12, 03600 Vilnius
Tel. (8 5) 266 6649, 1828, faks. (8 5) 231 4138, el. paštas info@ld.lt
AB „Lietuvos draudimas“ yra šalies ne gyvybės draudimo rinkos lyderis, kurį renkasi trečdalis draudimo paslaugomis besinaudojančių klientų. Kasmet bendrovė savo klientams atlygina nuostolių už beveik 60 mln. eurų.
Bendrovė siūlo išsamias ir kokybiškas draudimo paslaugas, atitinkančias privačių ir verslo klientų individualius poreikius. Bendrovės akcininkė – didžiausia Vidurio ir Rytų Europos draudimo grupė PZU S.A.

Lietuvos draudimas draudimo taisyklės – KASKO, turto, kelionių, gyvybės:

Lietuvos draudimas kasko taisykles

Lietuvos draudimas turto draudimo taisykles

Lietuvos draudimas kelioniu draudimo taisykles

Lietuvos draudimas nelaimingu atsitikimu draudimo taisykles

seesam automobilio draudimas
Seesam Insurance AS Lietuvos filialas
Verkių g. 23, 08246 Vilnius
Tel. (8 5) 275 7370, faks. (8 5) 275 7339, el. paštas seesam@seesam.lt
ADB „Seesam Lietuva” buvo įsteigta 1998 m. ir priklauso Suomijos „Pohjola Insurance Ltd“ bendrovei. Nuo 2011 m. lapkričio 30 d. ADB „Seesam Lietuva“ prijungta prie Estijos draudimo bendrovės Seesam Insurance AS ir tapo Seesam Insurance AS Lietuvos filialas. Ši draudimo bendrovė siūlo ne gyvybės draudimo paslaugas: gyventojų turto, transporto priemonių privalomąjį (TPVCAPD – Transporto Priemonių Valdytojų Civilinės Atsakomybės Privalomasis Draudimas) ir KASKO (CASCO), kelionių draudimus bei draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.
Seesam Insurance AS Lietuvos filialas skyriai yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Utenoje, Tauragėje, Marijampolėje ir Alytuje.

Seesam draudimo taisyklės – KASKO, turto, kelionių, gyvybės:

Seesam kasko taisykles

Seesam turto draudimo taisykles

Seesam kelioniu draudimo taisykles

Seesam nelaimingu atsitikimu draudimo taisykles

Naudokitės draudimo paslaugomis internetu ir sutaupykite ne tik lėšų, rasdami draudimą mažiausia kaina, bet sutaupykite daug ir savo brangaus laiko.

Būdai, kaip rasti pigiausią automobilio draudimą internete

Būdai, kaip rasti pigiausią automobilio draudimą

Dauguma žmonių, turintys transporto priemonę turi ir automobilio draudimą, bet retas žino, kaip rasti pigiausią ir geriausią pasiūlymą. Dešimtys draudimo įmonių, įskaitant ir dideles, ir mažas kompanijas, varžosi dėl kuo didesnio klientų dėmesio. Taip, galima rasti vieną už kitą pigesnį draudimą, tačiau, reikia paminėti, kad svarbu ir kokia nauda iš tam tikrojo draudimo, tai yra, ar visos draudimo paslaugos sąlygos automobiliui yra tinkamos ir priimtinos Jums kaip vartotojui.

Štai, keli būdai, kaip gauti pigiausią automobilio draudimą

Klaidinga galvoti, kad tik viena bendrovė gali būti pigiausia

Kai kurios kompanijos daug lėšų išleidžia savo produktų reklamai, jos bando įtikinti Jus, kad draudimo kompanija siūlo mažiausius automobilio draudimo tarifus bei įkainius. Tačiau, automobilio draudimo paslaugos kainos gali labai smarkiai skirtis. Nei vienas draudikas negali tvirtinti, kad jis yra pigiausias automobilio draudimo variantas iš visų. Tokios bendrovės privalės pasiaiškinti Valstybės vartotojų teisių apsaugos tarnybai ir pateikti įrodymus, kad jų siūlomas automobilių draudimas iš tikro yra įvardijamas kaip pigiausias. Draudimo kompanija, kuri galbūt yra pigiausia vienam žmogui, taip pat gali būti brangi kitam. Tai lemia vairavimo stažas, auto įvykių nebuvimas, automobilio pagaminimo metai ir papildomos paslaugos, kurių, gal būt, reikia ne visiems transporto priemonių savininkams. Taigi, nereikia džiaugtis per anksti, kad radote pigiausią draudimo variantą automobiliui, kol internete nepatikrinote kitų draudikų draudimo kainų.

Neignoruokite vietinių ir regioninių draudikų

Ne visada didžiausios ir gerai žinomos draudimo kompanijos siūlo geriausią ar mažiausią kainą draudimui. Kartais, mažesnės draudimo bendrovės turi geresnį draudimo tarifą konkrečiam Jūsų atvejui, nei nuo “konvejerio” įsigyti paslaugą siūlančios.  Taigi, visada naudinga skirti kelias minutes ir pasidomėti, ar Jūsų gyvenamojoje aplinkoje nėra mažesnių draudimo kompanijų ar pavienių draudimo brokerių, kurie galėtų pasiūlyti automobilio draudimą mažiausia kaina.

Pasidomėkite apie nuolaidas

Draudikai pateikia įvairias nuolaidas klientams, kurie pasiūlo:

  • Vienu draudimu draudžia ir namus, ir automobilį, ir gyvybę;
  • Vienu draudimu draudžia kelis automobilius;
  • Turi švarią vairuotojo istoriją ir neturi jokių nuobaudų;
  • Atsiskaito už draudimą iš karto, pilna suma;
  • Sutinka, jeigu dokumentai bus pristatyti internetu;
  • Turi automobilį, kuris vienaip ar kitaip jau yra apsaugotas nuo vagysčių (pvz.: turi imobilaizerį).

Svarbiausia, nepasiduokite reklamos įtakai, kuri dažnai, iškreipia realią padėtį draudimo paslaugų rinkoje. Palyginkite kainas Zuikiobilietai.lt skaičiuoklėje, taip pat pasidomėkite ir visų bendrovių Jums siūlomomis sąlygomis automobilio draudimui. Tai kas siūloma pigiausiai, ne visada būna su geriausiomis sąlygomis.

Prieš pirkdami automobilį, pasidomėkite, kiek kainuos draudimas

Patarimas praktiškiems. Prieš įsigyjant automobilį, yra populiaru patikrinti ir pasidomėti, kiek kainuos kuras, ar automobilis bus ekonomiškas ar teks investuoti į kurą. Tačiau, dažnas transporto priemonės pirkėjas pamiršta pasidomėti ir draudimo automobiliui kainomis. Akivaizdu, jog ne visi automobiliai turi vienodą vertę, todėl turi ir skirtingą draudimo paslaugos kainą. Taigi, jeigu planuojate įsigyti kitą mašiną, kurios draudimo kaina Jums yra pernelyg didelė – naudinga pagalvoti apie pigesnį variantą, alternatyvą. Atminkite, kad nereikėtų susigadinti sau nuotaikos, visada, prieš perkant pasidomėkite draudimo bendrovėmis ir jų galimybėmis pasiūlyti geriausią kainą Jums.

Visuomet, mokesčius mokėkite laiku

Ne visi transporto priemonių valdytojai žino, tačiau draudžiant mašiną, draudimo bendrovės atsižvelgia į tai, ar visi savininko mokesčiai yra sumokami laiku. Taip yra įvertinamas klientų kreditingumas ir tam tikra rizika, kuri gali būti susijusi su draudimo automobiliui sąlygomis bei įsipareigojimų vykdymu. Sutikite, kam draudikams siūlyti mažiausią automobilio kainą asmenims, kurie turi riziką ir yra ant nemokumo ribos? Taigi, išvada, kiekvienam – naudinga vengti skolų, ir norint gauti geriausią automobilio draudimo kainą bei sąlygas. Jūsų kaip asmens ar įmonės kredito istorija yra geriausias garantas geriausių sąlygų reikalavimui ir mažiausios kainos mašinos draudimui prašymo teikimui.

Pigus privalomas automobilio draudimas internetu. 5 privalumai

5 privalomojo draudimo privalumai

Šiame internetiniame amžiuje internetinė rinkodara pakeitė pasaulį. Draudimo bendrovės taip pat neatsilieka; nuolat koreguoja ir tenkina savo klientų poreikius bei plečia savo verslą internete. Šiandien asmuo, norintis pirkti privalomąjį automobilio draudimą internetu, turi keletą galimybių, kaip tai padaryti.

Privalomasis automobilio draudimas internetu

Šiuo metu draudimo planai yra lankstūs ir pagrįstomis kainomis. Šis aspektas suteikia klientui palankesnes sąlygas pirkti draudimą iš namų ar darbo vietos, nes tai galima padaryti tiesiog internetu. Labiausiai pageidaujamas yra privalomasis automobilio draudimas, kuris apsaugo automobilį nuo bet kokios žalos ar nuostolių. Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte įsigyti kitą privalomąjį automobilio draudimą internetu, jei to dar nepadarėte.

Užsisakyti internetu yra pigu

Interneto procesas yra greitas. Tai taip pat sutaupo laiko ir pinigų. Pasirinkdami draudimą, galite greitai gauti informaciją apie kainas, norint priimti pagrįstą sprendimą. Mokėjimai atliekami iš karto. Perkant privalomąjį automobilio draudimą internetu, taip pat nėra jokių pridėtinių mokesčių. Pavyzdžiui, perkant draudimą įstaigoje su agento pagalba, į jūsų draudimo kainą gali įeiti agento komisinis mokestis. Tai gali padidinti jūsų įmokas. Perkant internetu, nėra jokio trečiojo asmens, taigi kaina būna mažesnė. Mokate tik už draudimą.

Nereikia jokių agentų

Perkant automobilio draudimą internetu, sutaupote laiką, kurį išnaudotumėte skambinėdami draudimo agentams. Be to, draudimo agentai ne visada pateikia geriausią pasiūlymą jums. Kuomet naršote privalomojo draudimo kainas internete, galite rasti daug pasiūlymų iš skirtingų bendrovių. Be to, internete lengviau palyginti kainų skirtumą. Taip pat, išvengsite ir agentų “plėšikų”, kurie pasiūlys ne geriausią, o brangiausią privalomąjį automobilio draudimą.

Atsiliepimai

Prieš perkant išmanųjį telefoną ar bet kokį kitą produktą, atsiliepimai padeda mums suprasti, kas yra geriausiai įvertinta klientų ar pirkėjų. Galite patikrinti klientų atsiliepimus ir tai, ką jie turi pasakyti apie draudimo bendrovę, kuria jūs norite draustis. Dėl nešališkos nuomonės galite analizuoti privalumus ir trūkumus, jų klientų aptarnavimo patirtį, kolegų atsiliepimus ir kvalifikacijos veiksnius.

Nuolaidos ir pasiūlymai

Interneto rinkodara, ypač draudimo kompanijos, nepasiekė tokios pačios žmonių reakcijos kaip ir tradicinė prekyba. Dėl šios priežasties galite rasti draudimo bendrovių, siūlančių pasiūlymus ir nuolaidas, vien tam, kad pritraukti pirkėjus į savo platformas.

Saugu

Bendrovės turi sąsajas, kurios užtikrina vientisą draudimo internetu pirkimo procesą. Kreipdamiesi į draudimo kompaniją internetu, jūsų finansiniai sandoriai yra saugūs. Nors šis procesas kelia abejonių kai kuriems žmonėms, jo pranašumai yra gana aiškūs. Prieš atlikdami kokius nors sandorius, žinokite, iš ko perkate ir kokia yra jūsų politika.

23 comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *