Kelionės

 

Naudinga pasidomėti ir draudimu kelionei, automobiliui:

Automobilio draudimas; Kelionių draudimas; Turto draudimas; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

[the_ad id=”1456″]

Pigios pažintinės ir poilsinės kelionės
Kas žino, nuo ko prasideda pigios poilsinės ar pažintinės kelionės?
Kai kas pasakys, kad pigios kelionės prasideda tada, kai sėdi į autobusą, traukinį, keltą ar lėktuvą ir leki keliauti arba, kai nusiperki ar dovanų gauni kelialapį į kokią nors egzotinę šalį ir būs teisūs. Bet kur tas kelionės pigumas? Pigios kelionės pigiomis netampa tik tuo momentu kai ją įsigyjate ar užsisakote.
Manome, kad kai kurie, į šį klausimą atsakiusieji bus teisūs sakydami, kad pigios kelionės visada prasideda nuo pigių bilietų ir nesvarbu kokiu transportu ketinate vykti. Dviračiui bilietų pirkti nereikia, bet lėktuvų, traukinių, keltų ar autobusų bilietai būtini bet kokiai kelionei, kuriai ruošiatės.
Norėdami išvykti pasimėgauti poilsinės kelionės malonumais, pirma privaloma įsigyti transporto priemonės bilietą, kuria ruošiatės vykti. Todėl, tam, kad Jūsų poilsinės ar pažintinės kelionės būtų tas teiginio atitikmuo, pirma rekomenduojamas susirasti pigius bilietus. Jei ketinate ar norite skristi, nes to dar nedarėte, Jums padės pigūs lėktuvų bilietai arba, trumpai sakant aviabilietai pigiau. Tokie bilietai būna pigiausi, lyginant su kitomis transporto priemonėmis. Todėl pigūs lėktuvų bilietai, Jūsų poilsinę kelionę gali padaryti daug pigesnę.
Keltų bilietai internetu – padės Jums išspręsti visus susisiekimo klausimus, jei mėgstate keliauti vandens transportu ir taip įsivaizduojate savo kelionę, kurioje galėtumėte pailsėti. Plaukdami keltu galėsite ne tik atsikvėpti nuo kasdieninių darbų, bet ir užsimiršti, kas ir daro tokias keliones poilsinėmis. Pažintinėms kelionėms keltai tinka taip pat, nes keltai kelia ne tik žmones, bet ir automobilius, todėl kitos šalies patogiam pažinimui galėsite išnaudoti ir savo auto priemonę.
Autobusų bilietai ir dar internetu, labiau tinka pažintinėms kelionėms, nes vykstant tokia transporto priemone kelionės kainuos ne daug, sustoti bus galima prie kiekvieno norimo apžiūrėti objekto, todėl, pažintinėms kelionėms labiausiai tinkama transporto priemonė autobusai ir autobusų bilietai.
Kas keliavo geležinkeliais, gali patvirtinti, kad tokios kelionės nėra varginančios, o traukinių bilietai nėra brangūs, kad priverstų atsisakyti pigios, ar tai būtų pažintinė ar poilsinė, kelionės. Todėl, tie kas mėgsta keliauti traukiniais, pažintinės kelionės pasiekiamos ranka, ko nepasakysi apie poilsinę, nebent bilietus pirksite kupė, kas leis ramiai ir patogiai išsimiegoti, kelionės į kitą šalį metu. Pirkite traukinių bilietus internetu ir Jūsų poilsinė ar pažintinė kelionė bus pigesnė.
Kurią transporto priemonę renkatės savo poilsinei ar pažintinei kelionei?

[the_ad id=”1456″]

Išvargote nuo kasdienio darbo ar buitinio bėgimo ratu? Nedejuokite, kaip Jums blogai, kaip sunku ir kaip viskas pabodo. Jūsų organizmas Jums jau pats patarinėja, kad jam reikia nedidelio poilsio, todėl pasirinkite poilsinę kelionę į jau seniai išsvajotą šalį ir pasimėgaukite turininga ir atpalaiduojančia pramoga, kuri kainuoja ne daug. Patikėkite, Jūsų sveikata kainuoja ženkliai daugiau, todėl, retkarčiais, poilsis Jums reikalingas.

Jei, tam, kad užsimirštumėte ir atsigautumėte nuo darbų, Jums tereikia tik susirasti ir nusipirkti pažintinę kelionę į bet kurią šalį. Suprantama, kad kiekvienas žmogus turi savo svajonių šalį, todėl išsiprašykite darbdavio atostogų ir išvykite susipažinti su savo svajone.

Tiems, kas tvirtina, kad poilsinės ir pažintinės kelionės yra brangios ar nepasiekiamos galime atsakyti. Neapgaudinėkite savęs ir nekurkite iliuzijų, kad poilsiui ar šalies pažinimui neturite pinigų. Pasvarstykime, vieni iš Jūsų rūko, tai jau dalis Jūsų poilsinės kelionės kainos. Kiti, dažniau mėgaujasi alkoholiu. Jei, šito atsisakytumėte bent kas antrą kartą, pažintinės kelionės jau būtų pasiekiamos ranka ir įperkamos. Dar viena grupė žmonių mėgsta laiką leisti kavinėse, baruose ar restoranuose. Atsakykite, ką tokio turiningo ten atrandate? Vėl rūkymas, alkoholis ir brangūs prabangūs patiekalai?

[the_ad id=”1456″]

Tad paskaičiuokime, jei lėšas už cigaretes metate į taupyklę, kelionėms jau lieka apie 100 eurų.

Jei nevartojate alkoholio, jau sutaupote apie 200-300 eurų norimos kelionės pasirinkimui.

Jei nesilankysite restoranuose ir kaupsite lėšas, tai per mėnesį galima sutaupyti iki kelių tūkstančių eurų.

Bendras sumos vidurkis gali Jus nustebinti, nes savo svajonės – kelionės pirkimui Jūs sutaupytumėte apie 2000-4000 tūkstančius.

Ar galite įsivaizduoti kokią pažintinę ar poilsinę kelionę galima įsigyti už 4 tūkstančius? Jūsų jau lauktų 5 žvaigždučių viešbutis, išnuomotas prabangus automobilis šalia jo ir egzotikos ar romantikos pilna aplinka.

Nerūkykite, nevartokite alkoholio ir „nesitaškykite“ klubuose ar restoranuose ir visos kelionės Jums bus ne brangios. Kaip elgti nenurodinėjame, tik norime dar kartą priminti, kad Jūsų laukia poilsinės ar pažintinės kelionės į bet kurią pasaulio šalį.

[the_ad id=”1456″]

Ką pasirinksite?

Turkija — progresyvi šalis, kupina istorijos ir pramogų kiekvienam

Kai progresyvi Europos kultūra susiduria su tradicijų kupinu Islamo rytiniu pakraščiu gali nutikti du dalykai. Įmanoma, kad ši konfrontacija pavirs didžiuliais nesutarimais ir nesibaigiančiais konfliktais. Antra, tai gali virsti unikaliu kraštu, kur multikultūriškumas įgyja labai netikėtą išraišką.

Tokia jau ta Turkija. 3% Europos ir 97% Azijos sugeba virsti viena didele šalimi, kur svečiai iš viso pasaulio yra laukiami. Ne išimtis yra ir Lietuvos keliautojai. Žinoma, ši šalis pakankamai toli įsikūrusi. Automobiliu, autobusu ar traukiais ją galima pasiekti, bet yra pigesnis ir efektyvesnis keliavimo būdas, tai pigūs skrydžiai.

Iš Lietuvos kyla ne vienas ir ne du lėktuvai kupini asmenų, kurie nori savo atostogas praleisti Turkijoje. Bilietai į abi puses yra nebrangūs. Kelios ar daugiau dienų praleistų Turkijoje ne tik paliks neišdildomus įspūdžius, bet ir suteiks drąsos kitą kartą pasirinkti ir tolimesnius Azijos kraštus. Pažinti yra malonu.

Kur Turkijoje nusileis lėktuvas? Akivaizdu, kad daugiausiai asmenų atvyksta į Stambulą arba skrenda tiesiai į kurortų sostinę — Antaliją. Ši šalis turi ką pasiūlyti, matyt, todėl ne vienus metus iš eilės Turkijos dangus po savo sparnu priglaudžia turistus iš viso pasaulio.

[the_ad id=”1456″]

Stambulas yra pirma stotelėje, kuri padeda geriau pažinti turkų kultūrą. Šis metropolitenas pulsuoja istorija, daug muziejų, mečečių bei įvairių laikmečių liekanų. Akivaizdu, kad Stambule reikia pamatyti Mėlynąją mečetę, Topkami rūmus, Sofijos soborą, Grand bazzar, prieskonių turgų (čia greičiausiai įsigysite suvenyrų ir lauktuvių artimiesiems), Cistern baziliką, Rumeri tvirtovę. O jei esate socialus žmogus, kuriam rūpi naujos pažintys ir burbuliuojantis Stambulo naktinis gyvenimas, tai Taksimo aikštė yra ta vieta, kur dera užsukti, nes veikiantys barai ir klubai, suteiks vakaro linksmybėms malonią atmosferą. Stambulas — miestas, kuris pramogų trūkumu nepasižymi.

Antalija, tai paplūdimio miestas, į kurį traukia ne tik vietiniai gyventojai, bet ir viso pasaulio svečiai. Ten gausu nuostabių restoranų, kurie siūlo ne tik skanų maistą, bet ir suteikia progą pasimėgauti jūros vaizdais. Arbatos krautuvės, dideli prekybos centrai ir akmenukų pilni paplūdimiai — suteiks progą ne tik apsipirkti, bet ir pailsėti. Čia geriausia susisiekimo priemonė yra tramvajus, jis nebrangus ir patogus. Naktinio gyvenimo entuziastai irgi neliks nuskriausti, nes barai ir užeigos laukia pasilinksminti norinčių asmenų.

Turkija turi ir daugiau ką pasiūlyti, nuo UNESCO saugomų vietų, mažų miestelių, didelių miestų, kalnų, paplūdimių, karštų vandens versmių. Bijoti keliauti į šį kraštą nedera. Geriau yra pasinaudoti pigių skrydžių pasiūlymais ir nuodugniai ištirti šalį, kuri kupina istorijos ir pramogų kiekvienam.

Zuikiobilietai.lt – minivenu nuoma Klaipeda;

[the_ad id=”1456″]

4 comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *