Pigių skrydžių paieška
Kelionė prasideda nuo šalies, kurią norimą aplankyti ir nuo keliavimo būdo pasirinkimo. Paskutiniuosius kelerius metus išpopuliarėjo pigių skrydžių paieška. Didėjant paklausai, didėja ir pasiūla. Tai puikiai daugeliui žinomas ekonomikos dėsnis, kuris galioja ir ieškant pigių lėktuvo bilietų.
Jei susiruošėte keliauti, tai pirmiausia pradedate skaičiuoti, kiek kainuos kelionė. Didžiąją dalį išlaidų sudaro transporto kaštai. Ieškant greičiausio ir patogiausio būdo lėktuvas pirmauja. Skrydžiai garantuoja komfortą, greitį ir daugeliu atveju palankią kainą. Ieškant pigių skrydžių galima surasti daug pasiūlymų. Keliaujant Europoje dauguma skrydžių kainuoja apie kelis šimtus litų, o kartais galima rasti ir dar pigesnių.
Daug kas priklauso nuo metų laiko ir šalies, į kurią vykstama. Tarkim, žiemos metu skrydis į Barseloną bus gerokai pigesnis, nei vasarą. Jei Jums nėra svarbus oras, tai galima sutaupyti vykstant ne turistų sezono metu. Likus 3 ar net 6 mėnesiams iki numatomos kelionės reikėtų pradėti stebėti bilietų kainas. Tuomet bus lengviau apsispręsti, kada juos rezervuoti. Žinoma, kartais pasiseka rasti pigius pasiūlymus likus kelioms savaitėms iki numatomo skrydžio. Patyrę keliautojai dalinasi patirtimi ir pataria atidžiai peržiūrėti žemėlapį. Pavyzdžiui, Jums reikia skristi į Florenciją, tačiau bilietai šiuo metu pakankamai brangūs. Pažvelgus į žemėlapį matome, kad ji visai netoli nuo Pizos. Tikriname kainas ir randame pigius bilietus. Užsakome juos ir atvykę į Pizą per pora valandų nuvyksime į išsvajotąją Florenciją.
Dažniausiai pigūs skrydžiai siūlomi jungiamuosiuose reisuose. Kai kurie pripratę prie tiesioginių skrydžių, tačiau, jei norite sutaupyti, tai šis būdas kaip tik Jums. Jungiamuosiuose skrydžiuose gali tekti persėsti vieną ar net kelis kartus. Žinoma, sugaištamas ir laikas, tačiau turint laisvo laiko galima už bilietus sumokėti pigiau, nei skrendant tiesioginiu skrydžiu. Kai kurie keleiviai bijo pigių skrydžių. Jie galvoja, kad bus daugybė paslėptų mokesčių. Dažniausiai pigūs bilietai būna ne dėl paslėptų mokesčių, bet dėl tam tikrų privilegijų nebuvimo. Pavyzdžiui, keleivis negali gražinti bilieto ar pakeisti skrydžio datos. Tai gali daryti tik įprastus bilietus įsigiję asmenys. Taip pat taupoma bagažo sąskaitą, bet jeigu tai kelių dienų kelionė, tai galima keliauti tik su rankiniu bagažu.
Pigių skrydžių paieška suteikia galimybę rasti geriausią pasiūlymą, kurio kaina labiausiai viliojanti. Įsigijus pigesnius bilietus galima aplankyti daugiau šalių ir miestų. Nauji kelionės įspūdžiai ilgam išliks atmintyje ir skatins vėl ruoštis į naujas.

Pigių skrydžių paieška ir naudinga ir patikima
Sunku patikėti, kad pigių skrydžių paieška padeda keliauti pigiau ir susirasti tinkamos kainos bilietus skrydžiui?
Nusprendėte savarankiškai keliauti? Tikriausiai jau išsirinkote greitą ir patogų keliavimo būdą – skrydį lėktuvu. Peržvelgus bilietų kainas ne vienam norisi, kad jos būtų mažesnės. Tai įmanoma. Pasirinktų pigių skrydžių paieška prasideda nuo kai kurių patarimų pritaikymo savo atvejui.
Bilietus būtina rezervuoti kuo anksčiau. Ypatingai, jei nusprendėte skristi per didžiąsias metų šventes, pavyzdžiui, Naujuosius metus. Įprastai likus mėnesiui iki numatomo skrydžio laisvų vietų lieka nedaug, todėl aviakompanijos nelinkusios sumažinti bilietų kainas. Išimtinais atvejais galima rasti paskutinės minutės pasiūlymus, tačiau tai reti atvejai. Data kainai turi didelę įtaką, todėl, jei tik yra galimybė, tai peržvelkite savaitės ar net kelių savaičių laikotarpio pasiūlymus. Dažniausiai nuo penktadienio iki pirmadienio ryto parduodami brangiausi bilietai, todėl atitinkamai ieškokite kitomis dienomis.
Kai kurie keliautojai žino ir dar vieną paprastą gudrybę, kuri dažnai padeda sutaupyti – pirkite bilietus pirmyn ir atgal iš karto. Dažniausiai jie kainuoja pigiau, nei perkami atskirai. Taip pat įsigyjama kelionė su persėdimais būna pigesnė, nei tiesioginiai skrydžiai. Nedaugelis žino, kad pigių skrydžių paieška prasideda nuo informacijos rinkimo apie tą vietą, į kurią planuojama vykti. Svarbu žinoti koks laikotarpis labiausiai palankus turizmui, nes tuomet bilietai kainuoja brangiausiai. Taip pat dažniausiai perkami bilietai į reikiamą miestą. Peržvelkite, kokios kainos į artimiausius oro uostus ir paskaičiuokite, kiek kainuos važiavimas iš jo į galutinį tikslą, pavyzdžiui, skrendant į Vieną sužinokite, kiek kainuoja bilietai į Bratislavą. Šie miestai, nors ir skirtingose šalyse, tačiau juos skiria apie 70 kilometrų atstumas, o bilietų skirtumas gali būti ne toks jau ir nedidelis. Jei paieškos sistemoje vedate konkretų oro uosto pavadinimą, tai verčiau rinkitės miestą, nes didžiuosiuose miestuose yra ne vienas oro uostas. Kainos juose skiriasi.
Ieškant geriausio pasiūlymo nereikia apsiriboti vienos skrydžių bendrovės pasiūlymais. Į pagalbą pasitelkite pigius skrydžius siūlančias kompanijas bei pasinaudokite paieškos sistemomis, pavyzdžiui, „ZUIKIOBILIETAI.LT“. Turint tomis pačiomis kryptimis ir datomis kelis pasiūlymus žinosite, kuris yra pats tinkamiausias. Būtina perskaityti sąlygas tam, kad įsitikinti, kad jos atitinka jūsų lūkesčius. Jei nuolat keliaujate lėktuvu, tai pats metas tapti lojaliu klientu ir naudotis suteikiamomis nuolaidomis.
Kelionė suorganizuota savarankiškai, nors ir atima daug laiko, tačiau pastangos greitai atsiperka, kuomet įsigyjami pigūs lėktuvo bilietai, surandama ir pasirenkama puiki vieta nakvynei ir sudaromas tik Jums patinkančių ir norimų aplankyti lankytinų objektų sąrašas. Šiuos rūpesčius greitai atperka malonūs įspūdžiai ir pigių skrydžių paieška. Suprantama, jei tokia naudositės!

Pasidomėkite: