Į Kylį, Vokietiją

Į Kylį, Vokietiją

Keltų bilietai į Vokietiją – Kylį

[the_ad id=”1456″]

Ar žinote, kad keltai į Kylį – Vokietiją, kelia ir iš Klaipėdos uosto? Manote, kad tai patogu?

Keltų paslaugomis, būtent iš Klaipėdos uosto, naudojasi labai didelis procentas keliautojų ir keltų bilietų tema yra viena iš aktualiausių. Todėl, su teigiama Jūsų nuomone sutinkame ir mes, nes keltais į Kylį keliasi labai daug lietuvių ir nebūtinai poilsiauti. Vokiečiai garsėja didelėmis turgaus šventėmis, rudens palydos ar sutikimo ir daugybe kitokių, išpardavimus skelbiančiomis šventėmis bei renginiais. Kas tampa labai dideliu turistų traukos objektu.

Keltų bilietai į Vokietiją nėra brangūs, žinoma, jei bilietų į keltą nereikia rytojui ar tai pačiai dienai. Tada su bilietų kainomis būna prasčiau, tai yra, kainos būna didesnės, nei keltų bilietus rezervuotumėte ir pirktumėte prieš kelias dienas ar savaitę. Bet nerimauti dėl per didelių keltų bilietų nėra prasmės, nes DFDS keltų linijos rūpinasi savo keleiviais ir mėgstančiais keliauti dažniau. Todėl, dažnai būna skelbiamos nuolaidos grupėmis keliaujantiems arba pavieniams turistams. Suprantama, kad tokie pasiūlymai turi tam tikrų reikalavimų, bet jie visi yra įgyvendinami. Taigi, jei norite sutaupyti keltų bilietams, teks gaudyti siūlomas nuolaidas ir į keliones kviesti draugus ir taip keliauti ženkliai pigiau. O jei turite draugų, kurie nemėgsta keltis keltais, bilietus pirkite ankščiau, tada bus garantijos, kad jie bus pigesni, nei perkant prieš išvykstant.

Keltai į Kylį, Vokietija

[the_ad id=”1456″]

Keltai į Kylį išplaukia beveik kiekvieną savaitės dieną ir tuo pačiu metu, atgaliniu reisu, keltai išplaukia ir iš Vokietijos į Klaipėdą. Keltai iš Klaipėdos į Vokietiją patogūs ne tik klaipėdiečiams, šiomis paslaugomis naudojasi ir lietuviai ir mūsų šalies svečiai, kurie mūsų šalį pasirenka kaip tarpinę savo kelionėms perplanuoti. Todėl, tokios keltų linijų paslaugos yra labai patogios savo keliones planuojantiems turistams, arba net į darbą Vokietijoje vykstantiems tautiečiams. Keltis į Kylį iš Klaipėdos uosto yra labai populiaru ir madinga. Jei keliatės kartu su automobiliu, tai pasiekę Kylį, juo, lengvai galėsite pasiekti ir visus pagrindinius bei didžiausius Vokietijos miestu. Argi ne patogu norintiems pakeliauti po Vokietiją automobiliu?

Dar vienas pasiūlymas, kuris Jums leis sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko. Tam, kad Jūs greitai ir pigiai galėtumėte keltis keltais, siūlome pasirinkti patogią ir pigią paslaugą – keltų bilietai internetu. Pirkti internetu darosi ne tik populiaru, bet ir naudinga, nes keltų bilietų kainos, jei pirksite internetu bus iki 20% mažesnės, nes nebus taikomas administravimo mokestis. Taigi, pirkite keltų bilietus internetu, sutaupykite ir laiko ir pinigų.

Keltų bilietai internetu suteikia visas patogias galimybes ne tik įsigyti bilietus norima kryptimi, šiuo atveju į Vokietiją, bet ir neeikvoti laiko kelionei į keltų kompanijos kasas. Taip pat patogiai galėsite pasitikrinti visas kelto bilietų kainas su viena ar kita papildoma paslauga kelionei. Greitai galėsite susirasti žemėlapį, kaip atvykti iki keltų terminalo ar iš jo patogiau pasiekti norimą kelionės tašką. Todėl keltai į Kylį ir jų bilietai internetu yra pigiausi, patogiausi ir greičiausi. Tereikia tik suvesti savo duomenis bilietų pirkimo sistemoje, pasirinkti su kokiu transportu keliatės, ar norite vakarienės ar pusryčių, apmokėti keltų bilietus internetu ir Jūsų rezerviuotas bilietas jau Jūsų kišenėje. Tokių bilietų spausdinti nebūtina. Registruojantis prieš išplaukimą pakaks ir keliaujančio asmens ID kodo, kurį suteikia bilietų rezervavimo sistema po keltų bilieto apmokėjimo.

[the_ad id=”1456″]

Keltų bilietų kainos priklausys nuo to, kiek ilgai Jūs svarstysite rezervuoti juos, ar dar šiek tiek palaukti. Atminkite, niekada nedvejokite, tik ryžtingi turistai visada gauna tai ko nori ir, tik už jiems priimtiną kainą. Niekada nelaukite paskutinės dienos ar savaitės, nes pirkti keltų bilietai prieš mėnesį, Jums negalės pasiūlyti to paties išvykimo dieną, nors išimčių būna daug. Todėl, kai pasitikrinote keltų bilietų kainas internetinėje rezervavimo sistemoje neabejokite ir nesitikėkite, kad jie gali dar atpigti. Su kiekviena diena, kuri arčiau prie išplaukimo datos, keltų bilietų kainos ne ženkliai, bet didėja.

Vežame į oro uostus: Klaipeda Kauno oro uostas.

Taigi, rinkitės keltų bilietus į Kylį internetu ir sutaupykite ne tik pinigų, bet ir daug savo brangaus laiko.

Pasidomėkite:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *