Pigiausi avia bilietai

Ar dažnai keliaujate, domitės skelbimais, patraukliais pasiūlymais ir jau žinote, kada pigiausi avia bilietai būna už mažiausią kainą?
Nuomonė gali būti klaidinga, jei galvojama, kad pigiausi avia bilietai ir yra tada, jei taip rašoma svetainėse, kurios prekiauja lėktuvų bilietais internetu. Kodėl?

Aviabilietai internetu pigiausi būna tik kelias akimirkas po jų paskelbimo pigių skrydžių skiltyje, todėl, jei matote, kad siūlomos mažos kainos ar pasiūlymai jau paskelbti prieš kelias valandas ar net parą, tada atsiranda didelė tikimybė, kad tokių kainų jau nebėra, ar nebėra bilietų tokiam skrydžiui, nes pigius bilietus išperka, jei ne akimirksniu, tai per kelias valandas tai tikrai. Todėl, jei atradote gerą ir priimtiną Jums pasiūlymą norima kryptimi, snausti ar ilgai svarstyti nereikėtų. Labiausiai pasiseka tiems, kas ryžtingai žino ko nori ir avia bilietų paieškos sistemoje atradę pigiausius bilietus juos perka iškarto.

Lektuvu bilietai internetu

Žinoma, pirkti bilietų iškarto ir aklai nederėtų, prieš tai, juos reikėtų palyginti su kitomis bendrovėmis, kurios taip pat siūlo ir skelbia apie pigių skrydžių pradžią viena ar kita kryptimi. Laiko daug nesugaišite, be to, būsite užtikrinti, kad Jūsų sprendimas ir pasirinkimas tikrai yra teisingas ir aviabilietai pigiausi avia bilietai yra ne tik skelbime, bet ir perkant. Kodėl taip yra? Vieni bilietų pardavėjai priskaičiuoja didesnius komisinius, kiti, tiesiog bilietus perparduoda ir reali lėktuvo bilietų kaina skiriasi nuo kas skelbiama.

Tam, kad avia bilietai tikrai būtų pigiausi, tereikia bilietų paieškos sistemoje pasirinkti norimą kryptį už siūlomą kainą ir paspausti mygtuką „paieška“, kuriuos turi ne visų svetainių paieškos sistemos. Kitos svetainės siūlo pasirinkti „smulkiau“ ar dar kitaip pavadintomis paslaugėlėmis. Kam to reikia ir ką tai duoda? Paspaudus paiešką, mūsų atveju, po keliu akimirkų, Jums bus pasiūlytos tikrosios skrydžių kainos, su pridėtais visais mokesčiais, išskyrus administravimo mokestį, kurį pasiima bendrovės, kurios Jus skraidins. Administravimo mokestis priklauso nuo oro bendrovės ir krypties, kuria norėsite skristi. Tai gali būti nuo 10 litų ir kilti aukštyn. Todėl visada būkite atidūs. Pabandykite pasidomėti, ar prie Jūsų norimos kainos, kelionių bagažas priskaičiuojamas, ar ne, nes kai kurios bendrovės, tokias paslaugas priskaičiuoja jau paieškos pradžioje, todėl nesigąsdinkite kainų, tiesiog atspauskite varnelę ar iksiuką, kaip Jūsų prašo ir stebėkite kaip pasikeis kaina, jei skrydžiui, bagažas Jums nėra reikalingas.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

Taigi, pigiausi avia bilietai pigiais, toje svetainėje, kur apie tai skelbiama būna ne visada, todėl ieškokite šviežiausių pasiūlymų, kurie yra paskelbti ne vėliau, kaip prieš kelias valandas.

Aviabilietai internetu

Naudinga pasidomėti ir draudimo paslaugomis:

Automobilio draudimas; Kelionės draudimas; Turto draudimas; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.