Autobusų

Pigūs autobusų bilietai
Ar gali būti, kad dar yra likę žmonių, kurie, nors kartą nėra pasidomėję kiek kainuoja autobusų bilietai?
Daugelis žmonių, kurie nori nukakti didesnius atstumus, renkasi tam pritaikytas ar tiesiog, pasirinktas transporto priemones. Žinoma, vieni renkasi pagal patogumą, kiti pagal kainą, kiek kainuoja bilietai. Ne išimtis ir kelionės autobusais. Kasdieniniame gyvenime, su autobusų paslaugomis, susidurti tenka daugeliui. Tai ir pigios kelionės į mokyklą, ir susisiekimas su darbo įstaigomis bei draugų lankymas laisvalaikiu. Todėl tokių kelionių aktuali tema yra autobusų bilietai ir jų kainos.

[the_ad id=”1456″]
Lietuvoje, populiariausi autobusų maršrutai yra į Palangą, Klaipėdą, Šventąją ar Vilnių bei Kauną. Žinoma, autobusų maršrutai yra aktualūs daugelyje krypčių ir nebūtinai priskaičiuojant didžiausius šalies miestus. Kaimo ar miestelių vietovėse autobusai taip pat atlieka labai svarbią funkciją, todėl autobusu maršrutai – tai, kad keliaujantiems leidžia tinkamai pasiruošti kelionei ir sužinoti autobusų išvykimo laiką bei kryptį.
Autobusų bilietai yra parduodami autobusų stotyse, o jei yra tik sustojimo stotelė, bilietai parduodami pačioje transporto priemonėje. Autobusų bilietai internetu taip pat atlieka tam tikrą vaidmenį gyvenime tų, kurie jau turi kompiuterius ir bilietus nori įsigyti pigiau. Autobusų bilietai internetu bus paskaičiuoti su tam tikru procentu-nuolaida, o tai reiškia, kad autobusais galima keliauti ir pigiau.
Tarptautiniai autobusai – tiems, kurie mėgsta keliauti už Lietuvos ribų, bando sutaupyti ir kas svarbiausia, kelionės metu pamatyti viską. Autobusais keliauti nėra labai patogu sėdėjimo ar miegojimo atžvilgiu, jei kelionės trunka keliolika valandų, bet, viskas remiasi į autobusų bilieto kainą, kas ir daro juos populiariais ir paklausiais. Lietuvoje yra daug kompanijų, kurios rimtai verčiasi keleivių pervežimu į kitas šalis. Viena iš populiariausių tarptautinių keleivių pervežimo bendrovių yra ECOLINES, kuri populiari ne tik savo autobusų maršrutų gausa, bet ir mažomis autobusų kainomis. Lietuvoje, tarptautiniai autobusai yra labai populiari paslaugų sfera, kuria naudojais ne tik emigrantai, bet ir keliones po kitas šalis autobusais mėgstantys turistai.
Bilietai autobusu keleiviams gali būti parduoti už mažesnę kainą arba visiškai nemokamai. Autobusu bilietai pigiau yra parduodami senjorams, vaikams, Lietuvos Nepriklausomybės signatarams, neįgaliems asmenims ar vaikams iki 10 metų. Vaikams, bilietai autobusu bus parduoti ir nebūtinai turint asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Pakanka su savimi turėti ir moksleivio pažymėjimą. Bilietai autobusus pigiau, kai juos perkate internetu.

[the_ad id=”1456″]
Dar vienas, labai svarbus veiksnys, kuris palengvina turistų keliones – autobusų tvarkaraštis, kuris visiems suteikia galimybę keliauti patogiau. Autobusų tvarkaraštis nurodo autobusų kryptį ir išvykimo bei atvykimo į nurodytą vietą laiką. Tvarkaraštis labai padeda mėgstantiems keliauti, atsiranda didesnės galimybės planuotis maršrutą bei laiką. Tvarkaraščiai autobusams sudaryti visose keleivius pervežančiose bendrovėse. Nėra aplenktas nė vienas kaimas ar miestelis į kurį atvyksta ir išvyksta autobusai. Paskutiniuoju metu, labai išpopuliarėjo autobusų tvarkaraštis internetu. Šiuolaikiški žmonės taupydami savo laiką jungiasi prie kompiuterių ar išmaniųjų įrenginių ir autobuso išvykimo laiką iš norimos stoties ar stotelės sužino daug greičiau.
Viena iš populiariausių keleivius vežančių autobusais bendrovių Lietuvoje yra UAB „KAUTRA“. Šio vežėjo autobusus galima pamatyti ne tik didžiųjų miestų autobusų stotyse, bet ir pravažiuojančius mažiausiuose kaimeliuose. „KAUTRA“ ir jos paslaugos populiarinamos visoje Lietuvoje, o šiais metais tikimasi, kad sustiprės ir tarptautiniai autobusai, kurių paslaugų vartotojų sparčiai auga.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

Verta pasidomėti ir draudimo kainomis bei sąlygomis saugiai kelionei:

Automobilio draudimas; Kelionių draudimas; Turto draudimas; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

[the_ad id=”1456″]

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *