Turto, namo, buto – draudimas internetu

Kitos draudimo rūšys:

Automobilio draudimas internetuturto draudimas - Gyvybės draudimasturto

Nekilnojamo turto draudimas internetu

Ar reikalingas turto draudimas, jei patys manome, jog gyvename saugiai?

Kiekvienas iš mūsų rūpinasi savo ir savo turto saugumu, todėl nekilnojamo turto draudimas daugeliui tampa neatsiejama gyvenimo dalimi. Pasirinkus jį galima drausti ne tik namą ar butą, bet ir garažą, sandėlius, ūkinius pastatus. Tai būdas, kuris padeda nutikus nelaimei neturėti didelių finansinių nuostolių.

Nekilnojamasis turtas tai žemė ar žemės dalis ir ant jos stovintys įvairūs statiniai. Jie pagal paskirtį gali būti priskirti prie komercinių ir gyvenamųjų. Pastarieji draudžiami nekilnojamojo turto draudimu, kuris skirtas fiziniams, o ne juridiniams asmenims. Jis neapsaugos nuo nelaimių, tačiau įvykus jai atlygins patirtą žalą. Tam, kad išsirinkti tinkamą draudimo rūšį reikia žinoti, ko tikimasi iš draudimo.

Savo turtą galima apdrausti įvairiais būdais. Dažnai pasirenkamas tik nekilnojamojo turto draudimas, kuomet apdraudžiami tik pastatai: namas, butas, sandėlys ar garažas. Šiuo metu vis daugiau klientų pasirenka ir turto draudimą. Tai turtas esantis draudžiamame pastate, pavyzdžiui, bute. Juo apdraudžiami baldai, buitinė technika, mobilieji telefonai, kompiuteriai, indai ir kiti daiktai. Draudiminiu įvykiu įprastai laikoma vagystė ar gaisras, tačiau galima pasirinkti ir papildomas galimybes, tarkime, nukritus kompiuteriui bus padengti nuostoliai.

Pasirenkamas nekilnojamo turto draudimas gali būti maksimalus, kuomet draudžiamasi nuo visų galimų draudiminių įvykių, standartinis ir minimalus. Pastarasis apsaugo tik nuo pagrindinių įvykių, o standartinis dažnai pasirenkamas, kaip geras kainos ir paslaugų santykio draudimas. Priklausomai nuo pasirinktos draudimo bendrovės sąlygos ir kainos skiriasi, todėl norint gauti geriausią pasiūlymą reikia kreiptis bent jau į kelias. Taip pat verta paminėti, kad dažniausiai pigus draudimas siūlomas draudžiantis internetu.

Be siūlomo turto draudimo galima pasirinkti ir nekilnojamojo turto valdytojo ar šeimos civilinės atsakomybės draudimą, kuris praverčia daugeliu atvejų. Tai draudimas, kuris apsaugo jus nuo tretiesiems asmenims padarytos žalos, pavyzdžiui, gyvendami bute užliejate kaimynus vandeniu ir tenka padengti remonto išlaidas. Jei esate apsidraudę, tai šias išlaidas padengs draudimo bendrovė. Kiekvienu atveju galima rinktis įvairius draudimo būdus, pavyzdžiui, drausti tik nekilnojamąjį turtą arba kartu su juo pasirinkti turto draudimą.

Savo turtą galima drausti nuo įvairių nelaimių, svarbu tik draudimo bendrovėje išsiaiškinti, kuriais atvejais jis bus taikomas. Saugumas ir stabilumas daugeliui labai svarbus. Pasirinkus tinkamą draudimo rūšį galima savo turtą apsaugoti nuo galimų finansinių nuostolių įvykus draudiminiam įvykiui. Belieka tik išsirinkti, kuri draudimo bendrovė siūlo palankiausias sąlygas ir kainą.

Pasidomėkite:

Pastatų (būsto, nekilnojamo turto) draudimas internetu

Pasinaudojus šios turto draudimo rūšies paslauga internetu galima išvengti galimų patirti žalu nuo: vagystės, atsitrenkus transporto priemonei (jei namas stovi netoli judraus kelio ar pavojingos sankryžos), stiklo dūžių, vandens (jei apipila kaimynai arba virš Jūsų gyventiems kaimynams buvo gesinamas gaisras), ugnies, įvairių gamtinių bei stichinių jėgų. Draudiminė žala atlyginama: jei apgadinamos sienos Jūsų bute, name ar biure, apgadinamas stogas ar kitos stacionarios dalys būste. Draudžiant turtą naudinga palyginti skirtingų draudikų pasiūlymus bei draudimo apsaugą Lietuvoje veikiančių draudimo bendrovių. Atmintina taisyklė: pigiausias draudimas nebūtinai bus geriausiu, todėl draudžiantis būkite atidūs ir supraskite realią situaciją. Draudimo suma, kuria rasite draudimo polise yra Jūsų draudžiamo pastato nauja atkuriamoji vertė. Šios sumos turėtų pakakti visiškai atstatyti Jūsų pastatą

Vidaus turto draudimas (daiktų bute, name) internetu

Kaip jau supratote, tai bute ar namo viduje esančio, kitaip dar vadinamo kilnojamo turto draudimas internetu. Kad suprastumėte kokią apsaugą siūlo draudimą, pateikiame sąrašą: vagystės, stiklo dūžis, apiplėšimas už draudžiamos vietos ribų, vandens, ugnies, ir kitų papildomų rizikų aketai. Draudimo suma – kuri bus nurodyta draudimo polise yra prilyginama sumai, kurios turėtų pakakti netekto turto atstatymui nauju.

Civilinė atsakomybė internetu

Ši draudimo paslauga yra skirta užmaršiems arba pagyvenusiems asmenims. Apsidraudus civilinės atsakomybės draudimu internetu, bus atlygintos turtinės kaimynų, tai yra trečiųjų asmenų pretenzijos dėl Jūsų kaltės sukeltos žalos jų turtui, asmens gyvybei ar sveikatai. Tai reiškia, kad apdraudžiate savo veiksmų netyčia, kai to nenorėdami pridarote žalos kitiems. Civilinės atsakomybės draudimas internetu – nuo kaimyno buto užliejimo, nuo išplitusio gaisro, kuris kilo Jūsų bute ar name ir kitų rizikų.

Tai nekilnojamo turto draudimas internetu, kuris leidžia vienu metu gauti visų draudikų pasiūlymus su sąlygomis, taisyklėmis ir kainomis.

Dažnai keliaujantiems – naudinga informacija:

Kodėl gi nepasinaudojus patogia skaičiuokle ir nesutaupius savo brangaus laiko laiko?

3 comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *