Pigūs skrydžiai Kaunas Londonas

Pigūs skrydžiai Kaunas Londonas
Jungtinės Karalystės sostinė Londonas yra ketvirtas pagal gyventojų skaičių Europos miestas, todėl visai nenuostabu, kodėl čia kasmet apsilanko milijonai turistų. Kultūros, prekybos ir finansų centras puiki vieta pažinčiai su anglų kultūra, architektūra ir istorija. Žinant ką norite pamatyti belieka pasirūpinti transportu. Ieškant geriausių pasiūlymų randami pigūs skrydžiai Kaunas Londonas kryptimi, kurie aktualūs ne tik kauniečiams.

[the_ad id=”1456″]
Norint pajusti miesto atmosferą nebūtina tik išlipus iš lėktuvo keliauti į Britų muziejų ar Nacionalinę galeriją. Žinoma pamatyti pačius lankomiausius objektus tokius, kaip Didysis Benas ar Tauerio tiltas – tikrai būtina. Tokius lankytinus objektus, kuriuos siūlo visiems turistams, galima rasti labai paprastai, bet norint pajusti tą tikrą britišką gyvenimo ritmą ir suprasti jų kultūra reikia kitaip.
Jeigu apsilankymai muziejuose Jums asocijuojasi su nuobodžiais pasivaikščiojimais senų eksponatų salėmis, tai verta žygiuoti tiesiai į pasilinksminimo vietas. Londone pub‘ų kultūra giliai įsišaknijusi. Tik apsilankius viename iš jų pamatysite ką reiškia linksmintis ir atsipalaiduoti, kaip tikram britui. Pasibaigus darbo dienai daugelis iš jų keliauja ne kur kitur, o tiesiai į pub‘ą. Jaukus interjeras sukuria ypatingą angliško stiliaus atmosferą. Atsipalaiduoti gurkšnojant portveiną ar alų taip įprasta, kaip ir valgyti. Turistai po apsilankymo pub‘e negaili teigiamų įvertinimų ir supranta, kodėl čia tiek daug lankytojų.
Niekas taip nepuošia miesto, kaip šventės. Pigūs skrydžiai Kaunas Londonas kryptimi sausio mėnesį nuo 15 dienos iki pat pabaigos žada puikų tarptautinį mimų festivalį. Čia susirenka patys geriausi viso pasaulio mimai, kurių pasirodymų atvyksta stebėti įspūdingas skaičius miesto svečių. Jei domitės mada, tai nebūtina keliauti į Milaną. Londone vasario viduryje šurmuliuoja Mados festivalis. Jo metu pristatoma pavasario ir vasaros kolekcija, kurią kuria garsiausi pasaulio dizaineriai. O štai Temzės festivalis sukviečia visus rudenį į grandiozinį valčių plaukimo maratoną. Sutemus visų šventės dalyvių laukia pasivaikščiojimas bengališkomis ugnelėmis apšviesta upės krantine. Žinoma, kaip ir bet kuriame mieste, taip ir Londone gausu įvairiausių švenčių, svarbu tik pasirinkti tinkamas datas ir suderinti kelionę ne tik su lankomais objektais, bet ir su linksmybėmis. Viskas priklauso nuo pomėgių ir to ką norite pamatyti lankomame mieste.

[the_ad id=”1456″]
Apsilankymas dinamiškame Londone bus kupinas gražių akimirkų. Pažinus jo kultūrą ir istoriją bei pamačius gražiausius architektūros perlus norėsis dar kartą sugrįžti į šį šurmuliuojantį miestą. Juk jis nuolat keičiasi, tad ir naujų bei įdomių vietų tik daugėja.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *