Keltai

 

[the_ad id=”1456″]

Klaipėda-Kylis keltų tvarkaraštis

Keltas iš Klaipėdos į Vokietiją

Keltas Klaipėda-Kylis jungia Lietuvą ir Šiaurės Vokietiją. Liniją aptarnauja keltai VICTORIA SEAWAYS ir REGINA SEAWAYS, plaukiojantys 6 kartus per savaitę kiekviena kryptimi, išvykstantys iš Tarptautinės jūrų perkėlos Klaipėdoje ir iš Ostuferhafen Kylyje. Mėgstantiems jūrą, siūlomi keltų bilietai, kurie Jus nuneš ne tik į vieną iš gražiausių Vokietijos miestų, bet suteiks dar ir nepakartojamų įspūdžių kelionės metu. Keltu bilietai internetu – leis Jums sutaupyti nuo 10% bilieto kainos. Kodėl nepasinaudojus tokia galimybe?

Tvarkaraštyje nurodytas vietos atvykimo ir išvykimo laikas.Tvarkaraštis negalioja Šv.Kalėdų/Naujųjų Metų periodu.

Maršruto operatorius pasilieka teisę keisti tvarkaraštį.

Klaipėda-Karlshamnas keltų tvarkaraštis

Keltas iš Klaipėdos į Švediją

Keltas Klaipėda-Karlshamnas jungia Lietuvą ir Pietų Švediją. Liniją aptarnauja keltai OPTIMA SEAWAYS ir LIVERPOOL SEAWAYS, plaukiantys kasdien iš Tarptautinės jūrų perkėlos Klaipėdoje ir iš Keltų terminalo Karlshamne. Tai bene populiariausia keltų kryptis, kurie naudojasi tūkstančiai keliautojų, kuriems patinka skruosti Baltijos jūrą dideliais ir patogiais keltais. Jei pirksite kelto bilietus internetu, į bilieto kainą nebus įtrauktas papildomas administravimo mokestis, kuris priskaičiuojamas susimokant DFDS kasose.

Išvykimas iš Klaipėdos Atvykimas į Karlshamną Išvykimas iš Karlshamno Atvykimas į Klaipėdą…

Keltas išvyksta iš Diunkerko uosto:Tvarkaraštis negalioja Šv.Kalėdų/Naujųjų Metų periodu.
Tvarkaraštyje nurodytas vietos atvykimo ir išvykimo laikas.
Maršruto operatorius pasilieka teisę keisti tvarkaraštį.

[the_ad id=”1456″]
Pabandykite atrasti bent vieną keliautoją, kurio nesudomintų pigūs kelto bilietai. Keltų bilietų kainomis nesidomi tik tie, kurie arba labai skuba, arba bilietai jiems jau yra nupirkti. Kaip galima nusisukti nuo nuolaidos kai klausimas paliečia kainą, kuri gali būti didelė, arba mažesnė. Taigi, keltų bilietai pigiau parduodami visuomet, tik reikia tinkamai įvertinti savo išvykimo ir grįžimo laiką. Kaina priklauso ir nuo termino, kada perkate bilietus. Jei nuspręsite išvykti ir bilietą pirkti tik išvakarėse, kelto bilietai bus brangesni. Bet jei planuositės kelionę atsakingai, tai kelto bilietai Jums gali kainuoti vos 100 ar 200 litų, priklausomai kokiu transportu vykstate. Automobiliu, mikroautobusu, sunkvežimiu ar autobusu. Transporto gabaritai keičia ir kelto bilieto kainą, todėl prieš vykdami gerai pasvarstykite, ar iš tikro Jums reikalingas didelių gabaritų transportas, ar gali pakakti tik lengvojo automobilio, kuriam bilietas gali kainuoti nuo 100 litų.Kodėl keltu bilietai internetu? Taigi, keltu bilietai internetu parduodami ne tik maršrutu Klaipeda Karlshamnas, bet siūlomi keltu bilietai Klaipeda Kylis ir dar kiti maršrutai, pavyzdžiui keltu bilietai į Anglija, Olandija ar Prancūzija. Norinčius pirkti bilietus kasose, turėsime nuliūdinti, nes pigūs keltų bilietai parduodami tik internetu. Perkant kasose, priskaičiuojamas dar ir administravimo mokestis, kuris bilietus pabrangina. Kokia išvada? Kad pirkti internetu keltu bilietus ne tik patogu, bet dar ir pigu, todėl kelionės į Švediją ar Vokietiją bus pigesnės. Kitas DFDS Seaways kompanijos siūlomas maršrutas – keltai i Anglija, arba iš Anglijos į Prancūziją.
Keltai Doveris (Anglija)-Diunkerkas (Prancūzija) ir jų tvarkaraštis
Keltai Doveris-Diunkerkas – teisingas sprendimas mėgstantiems keliauti keltais, kurie atostogas ar savaitgalius planuoja praleisti Anglijoje ar Prancūzijoje. Kelionių paslaugas vandeniu siūlanti kompanija DFDS Seaways siūlo 12 reisų keltais, kurių kiekvienas trunka apie dvi valandas. Keltai iš Diunkerko uosto į Doverį ir atgal pasiekiami ranka bilietus įsigyjant internetu. Pirkite keltu bilietus internetu ir keliaukite per Lamanšo sąsiaurį pigiau.
Keltas išvyksta iš Doverio uosto :
Keltai iš Doverio…

[the_ad id=”1456″]

Išvykimai iš Diunkerko…

Mūsų siūloma keltų kompanija teikia aukščiausios kokybės paslaugas, o saugumas – iškeltas į aukščiausią prioritetų vietą. DFDS Seaways džiugina ir mažomis keltu bilietu kainomis, todėl galima pasidžiaugti, kad šia kompanija naudojasi dauguma keliautojų keltais.
Keltai i Anglija siūlo ir komfortą pirmosios klasės patalpose, todėl kiekvienas keleivis atras sau patogiausią ir priimtiniausią kelionės būdą.
Galime ir norime patvirtinti, kad rezervuojant keltu bilietus internetu sutaupysite iki 20 procentų bilietų kainos.
Keltu Amsterdamas-Niukaslis keltų tvarkaraštis
Septynis kartus per savaitę ir į abi puses keltai sugaišta apie 16,5 val. Keltu bilietai internetu siūlomi iki 20 procentų pigiau.

Išvykimas iš Amsterdamo Atvykimas į Niukaslį Išvykimas iš Niukaslio Atvykimas į Amsterdamą…

Kelto bilietai maršrutu Amsterdamas-Niukaslis
Tai Keltu bilietai internetu į mini kruizą keltai į Niukasli ar Amsterdama. Toks sprendimas padėjo ne vienam keliautojui apsispręsti susisiekimo ir keliavimo priemonę, ypač kai buvo palygintos visų transporto priemonių bilietų kainos. Suprantama, kad pigūs lėktuvo bilietai ar pigiausi aviabilietai yra labai patrauklūs, bet reikėtų pasvarstyti ir apie erdvę ar keliavimo komfortą. Keltai plaukia kasdien ir Šiaurės Olandiją jungia su Šiaurės rytų Anglija. Tai nepakartojama aplankyti abu nuostabius miestus-uostus vienos kelionės metu. Todėl siūlome interneto paslaugas įsigyjant keltu bilietus pigiau. Mėgaukitės kelionės įspūdžiais negalvodami apie bilietų kainą.

DFDS keltų linijos siūlo įvairius maršrutus pasirinkimui ir Jūsų patogumui. Kaltai į Kyli ar Karlshamną – ne vienintelės kryptys, kurias gali pasiūlyti DFDS kompanija. Taigi, supažindiname ir su kitais keltų maršrutais.

[the_ad id=”1456″]

Keltai į Angliją ir Daniją.

Keltai į Esbjerga-Harviča, tvarkaraštis

Šiuo maršrutu, keltai plaukia tris kartus per savaitę žiemą (01.01-05.22) ir keturis kartus vasaros periodu (05.23-09.25) į abi puses. Ši smagi kelionė trunka apie 17 valandų, priklausomai nuo oro sąlygų. Jei keltų bilietai bus užsisakomi internetu, bilietų kaina mažės apie 20 procentų. Todėl, jei esate didelis, kelionių keltais mėgėjas, pirkite keltų bilietus internetu ir sutaupykite lėšų kitoms kelionėms.

Kaltai į Daniją ir Angliją – vasaros tvarkaraštis

DANA SIRENA keltai, per savaite plaukia iki 4 kartų..

Turėdami tikslą, pasiekti Angliją ar Daniją drąsiai galite rinktis įspūdingą kelionę jūra. Ir nesvarbu kokia transporto priemone keliausite, dviračiu, motociklu ar automobiliu, pigus keltu bilietai, visada padės pasiekti planuojamą kelionės tikslą.Tvarkaraštyje galite pasitikslinti keltų atvykimo ir išvykimo laikus.

Suprantama, kad visada, maršruto operatorius pasilieka sau teisę koreguoti keltų tvarkaraštį.

DFDS SEAWAYS keltai į Angliją ar Daniją, Esbjergas – Harvičas jungia, gražiame vakarinės Danijos Ribe regione esantį Esbjergą, su pietrytine Anglijos dalimi, Esekso grafyste.

Taigi, keltų bilietai internetu įgyvendins visas jūsų kelionių į Angliją arba Daniją svajones.

Keltai į Daniją ir Norvegiją

Ar teko kada, iš Norvegijos keliauti į Daniją, ar atvirkščiai? Ne, o gaila. Tai nepakartojamų įspūdžių pilna kelionė keltais iš Oslo į Kopenhagą arba keltai iš Kopenhagos į Oslą.

[the_ad id=”1456″]

Keltai į Kopenhaga-Osla, keltų tvarkaraštis

Keltai Oslas – Kopenhaga Daniją jungia su Pietų Norvegiją ir teikia labai patogias keltų paslaugas. O perkantiems keltų bilietus internetu, siūloma sutaupyti net iki 30 procentų kelto bilieto kainos. Ar galite patikėti? Šiuo maršrutu keltai plaukioja 7 kartus per savaitę įskaitant visus uostus, kas labai patogu keliaujantiems automobiliu. Tokios kelionės, keltu į Oslą arba Kopenhagą trukmė – 17 valandų. Kajutės labai patogios ir galima pasirinkti kajučių klasę. Todėl keliaukite patogiai ir kaip karaliai.

Keltai į Oslą ir Kopenhagą, keltų tvarkaraštis…

Keltai, tarp Oslo ir Kopenhagos uostų plaukia kasdien ir iš abiejų pusių. Kelias nėra artimas, todėl keltai išvykta vėlyvą popietę ir kitame uoste prisišvartuoja kitą rytą. Ankstus rytas nėra blogiausias variantas pabusti kelte, nes diena tik prasideda. Keltai į Daniją arba Norvegiją siūlo keltis nesvarbu kokią transporto priemonę turite, dviratį ar motociklą, automobilį ar krovininį sunkvežimį. Tai labai patogus ir kas svarbu, pigus susisiekimo būdas norintiems į Lietuvą grįžti pigiai ir greičiau. Keltai specialiai pritaikyti kėlimuisi į Oslą arba Kopenhagą visomis sąlygomis, todėl paslaugų ir keltų bilietų kainų santykis visiškai atitinka keliaujančiųjų poreikius.

Ar galite įsivaizduoti nediduką kruizą Kopenhaga – Oslas ir Oslas – Kopenhaga?

Siūlome pagalvoti ir pasirinkti smagią kelionę į Kopenhagą ar Oslą bei praleisti laiką šiuose miestuose.

Kelte galėsite mėgautis skaniai gaminamais patiekalais, kuriuos siūlo keltų restoranas. Taip pat galėsite pasismaginti, gal iki paryčių, kelto naktiniame klube arba leisti laiką baseine, kuriuose patirsite nepakartojamos kokybės ir komforto suderinamumą.

Taigi, naudokitės keltų bilietų internetu privilegijomis, taupykite ir kaupkite lėšas kitoms Jūsų planuojamoms kelionėms keltais.

Siūlomos papildomos paslaugos – keleivių vežimas į oro uostus maršrutu Klaipeda Vilnius oro uostas – ekspresas.

Veza i vokietija.

Jei keliausite ir automobiliu, Jums bus naudinga sužinoti ir atrasti visų draudikų pasiūlymus vienoje vietoje:

Automobilio draudimas; Kelionių draudimas; Turto draudimas; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

[the_ad id=”1456″]

7 comments

  1. Pingback: Kelionės keltais

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *