Pigūs skrydžiai į Lietuvą

Pigūs skrydžiai į Lietuvą
Atostogos – labiausiai laukiamas metų laikotarpis, kuomet galima pamiršti darbus ir rūpesčius. Prieš jas planuojama ką veikti ir kur vykti. Jei vykstama į užsienio valstybes, tai dažniausiai pasirenkamos kelionės į šiltus kraštus, o svečiose šalyse gyvenantiems lietuviams ir išsiilgusiems savo giminaičių, artimųjų ar draugų, dažniausiai rūpi ir galvas skaudina pigūs skrydžiai į Lietuvą.

Aviabilietai internetu
Keliauti galima pačiais įvairiausiais būdais nuo brangiausių iki pigiausių. Pastarieji išpopuliarino keliavimą autostopu. Mėgstantys garantijas ir saugumo jausmą renkasi kitus būdus. Keliavimas automobiliu, autobusu, traukiniu, keltu ar lėktuvu turi savo privalumų ir trūkumų. Nerasime nė vieno idealaus pasirinkimo. Pavyzdžiui, kelionė traukiniu pakankamai saugi ir pigi, tačiau dėl greičio ji nepranoksta lėktuvo. Beje, skrydžiai yra pats populiariausias transporto būdas visame pasaulyje. Nors kartais kaina viršija kelionės kaštus kuomet vykstama automobiliu ar autobusu, tačiau komfortas nesulyginamas. Per kelias valandas, jei tai tiesioginis skrydis, galima pasiekti daugelį Europos miestų. Keliaujant kitais būdais kartais prireikia kelių dienų. Taigi, turint tik savaitę atostogų tos kelios dienos tikrai labai svarbios.
Daugelis ieško būdų, kaipgi sutaupyti bilietams. Ne paslaptis, kad didžiąją dalį išlaidų sudaro būtent transportas. Svarbiausia datos, kuomet reikia skristi. Priklausomai nuo šalies turistų sezonas gali skirtis, tačiau dažniausiai šaltuoju metų laiku į pasirinktą šalį galima nuskristi gerokai pigiau, nei vasarą. Planuodami kelionę keliautojai ieško ne tik oro bendrovių pasiūlymų, bet ir peržvelgia pigius skrydžius reklamuojančias svetaines. Kartais ten pavyksta rasti ypatingų nuolaidų, kurių nesiūlo aviakompanijos. Taip yra dėl to, kad tokiais bilietais prekiaujančios įmonės turi specialias nuolaidas ir gali keleiviams pasiūlyti ypatingas nuolaidas. Daugelis populiarių maršrutų gali būti įsigyjami net ir už pora šimtų litų. Žinoma, viskas priklauso nuo šalies ir miesto, į kurį skrendama.
Emigracija paskatino ne tik plėstis skrydžių maršrutus ir kiekius į tokias šalis, kaip Anglija, Airija, Danija, Norvegija ar Švedija, bet ir iš jų į Lietuvą. Juk atostogų metu daugelis išvykusiųjų nori aplankyti gimtinėje likusius giminaičius ar artimus draugus. Pigūs skrydžiai į Lietuvą leidžia sutaupyti ir dažniau atvykti į tėvynę. Nesvarbu į kokią šalį vykstama, tačiau visiems norisi greitai pasiekti kelionės tikslą ir įsigyti bilietus kuo pigiau.
Įvairios kelionės lėktuvu suteikia neribotas galimybes greitai pasiekti reikiamą šalį ir miestą. Tik kartais kaina nėra tokia džiuginanti, tačiau suradus gerus pasiūlymus, galima įsigyti pigius lėktuvo bilietus ir džiaugtis ne tik kelione, bet ir sutaupytais pinigais.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

Minivenu nuoma Klaipeda;

Klaipėda Kauno oro uostas.

Kelionei automobiliu:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *