Pigūs skrydžiai į Paryžių

Pigūs skrydžiai į Paryžių
Kelionės tapo daugelio iš mūsų gyvenimo būdu. 21 amžius suteikia tiek daug galimybių, kad skrydžiai į Paryžių tapo vos ne kasdienybe. Populiariausias būdas keliauti – skristi lėktuvu. Greita, komfortiška ir kartais net pigiau, nei keliaujant kitais būdais. Populiariausios kelionės – į Europos sostines. Daugelį vilioja itin pigūs skrydžiai į Paryžių.

Aviabilietai internetu
Nuostabioji Prancūzijos sostinė ir jos istorija, kultūra, mada, stilius, o kur dar romantiška atmosfera, kuri leidžia Paryžių vadinti meilės miestu, tiesiog užburia. Ji juntama visur. Nepamirškite ir prancūzų virtuvės. Maistas – dar viena svarbi priežastis čia apsilankyti. Pusryčiai kavinėje su kavos puodeliu ir kruasano pyragėliu leis pasijusti tikru paryžiečiu. Aromatingas vynas, Prancūzija ir vietinių gyventojų gyvenime tapo neatsiejama kultūros dalis. O ar žinote, kad pasivaikščiojimas Paryžiaus istoriniu centru bus nepamirštamas. Čia pasijusite tarsi muziejuje, tik po atviru dangumi. Šis kultūrinis ir istorinis palikimas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Pigus lektuvu bilietai
Paryžiaus simbolis – Eifelio bokštas. Nuotrauka šalia jo ir panoramos stebėjimas iš jo viršuje esančios apžvalgos aikštelės tampa pirmuoju numeriu lankytinų objektų sąraše. Su antena bokštas siekia 324 metrus aukščio. Jeigu Paryžiuje žinote tik vieną dėmesio vertą Luvro muziejų, tai neskubėkite. Daugelis šio miesto muziejų verti išskirtinio turistų dėmesio, pavyzdžiui, P. Pikaso, Orsė ar Rodino muziejus. Žinoma, Luvras laikomas pačiu žymiausiu ne tik Prancūzijos, bet ir viso pasaulio muziejumi. Jo eksponatai žada turiningai praleistą dieną. Čia lankytojai gali išvysti garsųjį Mona Liza paveikslą bei Milo Veneros skulptūrą. Pasivaikščiojimas Eliziejaus laukais pavadinta gatve bei menininkų meka vadinamo Monmartro rajono lankymas padės geriau pajusti paryžietišką kultūrą. Domintis architektūra neįmanoma nepaminėti Paryžiaus Dievo Motinos katedros. Tai ryškiausias gotikos stiliaus paminklas. Norintys pasigrožėti panorama, turi pakilti į jos viršuje esančią apžvalgos aikštelę. Kitas ne mažiau dėmesio sulaukiantis architektūros paminklas – garsioji Triumfo arka, kuri garbingai stovi Eliziejaus laukų vakarinėje dalyje. Atvykus į Paryžių galima mėgautis ne tik jo lankytinais objektais, bet ir tais, kurie yra netoli nuo jo. Daugelio vaikų svajonė – Disneilendas. Jis nuo Prancūzijos sostinės yra nutolęs tik apie 30 kilometrų. Ne tik mažieji čia noriai lankosi, bet ir suaugusieji atranda daug įdomių pramogų.
Pigūs skrydžiai į Paryžių leidžia daugeliui pigiai nuskristi į svajonių miestą. Pasivaikščiojimai romantiškiausiomis vietomis ir įvairūs lankytini objektai neleidžia nuobodžiauti. Prancūzijos sostinė yra ta vieta, kurią taip lengva įsimylėti. Apsilankius joje norisi vėl ir vėl čia sugrįžti.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

Pasidomėkite:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *