Pigūs skrydžiai į Atėnus

Pigūs skrydžiai į Atėnus
Graikijos sostinė Atėnai – žinoma visame pasaulyje. Informacija apie ją nepralenkė ir Lietuvos. Tai vienas iš populiariausių pasaulio miestų, kuris pavadintas išminties deivės Atėnės garbei. Daugeliu atveju ieškant kelionės bilietų skrydžiui, dažnai galima atrasti garsiais šūkiais apipintus oro bendrovių skelbimus, kad siūlomi itin pigūs skrydžiai į Atėnus. Pasinaudojus tokia galimybe galima leistis į nuotykių kupiną pažintį su istoriniu miestu, kuris pasauliui padovanojo Olimpines žaidynes ir filosofiją.

Pigus lektuvu bilietai
Ar žinote kas yra Atėnų simbolis? Tai didingas Akropolis, kuris pastatytas ant 156 metrų aukščio kalvos. Nuo antikos laikų šalia jo stovėjo Pantenono šventykla, kuri laikoma vienu iš žymiausių statinių visame pasaulyje bei Atėnės šventykla. Taip pat netoli stūkso Akropolio vartai ir Erechteono šventykla. Atėjus į vieną vietą galima apžiūrėti tiek daug istorinių ir architektūrinių paminklų, kurie labai svarbūs žmonijos istorijoje. Net, jei ir nesate muziejų gerbėjas, tai būtinai turite apsilankyti Nacionaliniame archeologijos muziejuje. Jis įkurtas Atėnų centre. Tai vienas iš didžiausių pasaulio muziejų, kuriame saugoma labai vertinga kolekcija eksponatų.
Žinoma, visų lankytinų objektų paminėti neįmanoma, tačiau vertas dėmesio seniausias miesto kvartalas – Plaka. Jis unikalus tuo, kad beveik išlaikė savo pirmapradę išvaizdą. Dauguma jame esančių pastatų buvo pastatyti 500 m. pr. m. e. Žinoma jie šiuo metu atrestauruoti, tačiau perteikia senąsias architektūros vertybes. Turistai labai mėgsta pasivaikščiojimus siauromis akmenimis grįstomis gatvėmis, kurios primena labirintus. Čia yra labai daug kavinių, barų ir parduotuvių.
Daugeliui pigūs skrydžiai į Atėnus (Graikija) suteikia galimybę apsilankyti šiame istoriniame mieste pigiau. Renkantis datas reikia žinoti, kad žiemos laikotarpiu dažnai galima sulaukti lietaus, o kartais ir šalčių su sniegu. Vasaromis planuojant kelionę į Atėnus vertėtų atminti, kad būna labai karšta, o tokie orai prie karščių nepratusiems turistams atneša daugiau žalos, nei naudos. Varginanti kaitra gali sugadinti pakilią nuotaiką lankantis istoriniuose objektuose, ypatingai, jei jie yra po atviru dangumi. Taigi, geriausias laikas turizmui – pavasaris ir ruduo iki spalio vidurio. Tiesa, turistų sezonas prasideda nuo birželio vidurio ir tęsiasi iki rugpjūčio pabaigos. Kainos tuo metu taip pat didesnės. Norintys sutaupyti, bilietais ir viešbučių rezervacija rūpinasi iš anksto bei vyksta ne turistų sezono metu.
Tikriausiai pasaulyje nerasime tokio ypatingo miesto, kaip Atėnai, kuriame juntama ypatinga istorinė atmosfera. Senovės paminklai tarsi nukelia į senovės Graikijos laikotarpį ir leidžia pažinti didžiausias jos paslaptis. Pažintis su Atėnų istorija ir architektūros perlais bus neįkainojama.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

Naudinga keliones apdrausti:

Automobilio draudimas internetu; Kelionių draudimas; Turto draudimas; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *