Pigūs skrydžiai į Ispaniją
Vis daugiau poilsiautojų keliauja ne į Palangos pajūrį, o į saulėtą Ispaniją. Į šią nuostabią šalį yra daugybė maršrutų. Naktinės pramogos, lankytinos vietos, smėlėti paplūdimiai ir puikūs orai. Tai svajonių atostogos. Pigūs skrydžiai į Ispaniją dėl to tokie pageidaujami.

Naudinga:

Į oro uostus pristatys NEMOKAMAI.

Renkantis poilsio vietą tenka spręsti klausimą, kurioje šalies dalyje apsistoti. Miestų ir kurortų iš tiesų labai daug. Svarbu pasirinkti pagal prioritetus. Be to, galima per vieną kelionę aplankyti kelis žinomus miestus. Garsiausi kurortai – Kanarų salose. Poilsis Gran Kanarijoje, Maljorkoje ar Tenerifėje bus nepamirštamos. Iš 7 salų tikrai randama pati tinkamiausia. Vulkanai ir vynuogynai, nacionaliniai draustiniai ir geriausi paplūdimiai su egzotiniais augalais pakerės poilsiautojus. Jie čia vyksta ne tik dėl puikaus klimato, bet ir dėl nuostabaus grožio gamtos. Pastaruosius pora metų Ispaniją pasirenka vis daugiau turistų. Juk čia puikus kainos ir kokybės santykis. Viešbučiai, ekskursijos ir maistas kainuoja nebrangiai, o aptarnavimas iš tiesų geras. Todėl, taip dažnai minimi pigūs skrydžiai – atviros durys norintiems susipažinti su saulėta Ispanija, nes viskas ir prasideda nuo pigių bilietų įsigijimo.

Aviabilietai internetu
Žemyninėje šalies dalyje labiausiai lankoma Barselona, Sevilija ir Milanas. Pastarasis yra ne tik Ispanijos, bet ir mados sostinė. Unikalūs architektūros paminklai ir istorija sužavės turistus. Tarp jų patenka Duomo katedra, kuri yra pati didžiausia bažnyčia visame pasaulyje ir La Scala operos teatras. Atvykusieji apsipirkti turi nepraeiti pro šalį, kai pamatys vieną iš seniausių prekybos centrų – Galleria Vittorio Emanuele II. Jis stovi netoli nuo garsiosios Duomo katedros. Tarp populiariausių Ispanijos miestų be konkurencijos nugali Barselona. Naktinio gyvenimo šurmulys, architektūros šedevrai, kuriuos sukūrė garsusis architektas Antonio Gaudi ir Katalonijos virtuvė pakeri net ir išrankiausius keliautojus. Čia juntama savita kultūra ir atmosfera. Katalonijos sostinė Barselona – vienas iš labiausiai lankomų pasaulio miestų. Populiarumu šiek tiek nusileidžia flamenko gimtinė – Sevilija. Šilti vakarai visais metų laikais patiks šilumos mėgėjams. Mieste gausu pramogų. Taip pat čia nuolat rengiamos įvairios šventės ir triukšmingi renginiai, į kuriuos atvyksta ypatingai daug turistų. Pajusti ispanų temperamentingą kultūrą galima būtent Andalūzijos sostinėje. Tiesa, Sevilijoje poilsis nors ir nėra iš pigiausių, tačiau sumokėti pinigai tikrai to verti.
Pigus skrydžiai į Ispaniją suteikia neribotas galimybes pamatyti tiek daug įspūdingų vietų. Poilsinė ar pažintinė kelionė neprailgs, o suteiks neišdildomų įspūdžių. Tai šalis į kurią norisi vėl ir vėl sugrįžti. O vietų, kurias galima aplankyti tiek daug, kad galima nors ir kasmet po ją keliauti ir nespėti visko pamatyti.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

 

Pasinaudokite patogia galimybe palyginti draudimo paslaugų pasiūlymus:
Automobilio draudimas; Kelionės draudimas; Turto draudimas; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

 

Pradėkite atrasti – Zuikiobilietai.lt