Nekilnojamo turto draudimas internetu

Ar reikalingas turto draudimas, jei patys manome, jog gyvename saugiai?

Kiekvienas iš mūsų rūpinasi savo ir savo turto saugumu, todėl nekilnojamo turto draudimas daugeliui tampa neatsiejama gyvenimo dalimi. Pasirinkus jį galima drausti ne tik namą ar butą, bet ir garažą, sandėlius, ūkinius pastatus. Tai būdas, kuris padeda nutikus nelaimei neturėti didelių finansinių nuostolių.

Nekilnojamasis turtas tai žemė ar žemės dalis ir ant jos stovintys įvairūs statiniai. Jie pagal paskirtį gali būti priskirti prie komercinių ir gyvenamųjų. Pastarieji draudžiami nekilnojamojo turto draudimu, kuris skirtas fiziniams, o ne juridiniams asmenims. Jis neapsaugos nuo nelaimių, tačiau įvykus jai atlygins patirtą žalą. Tam, kad išsirinkti tinkamą draudimo rūšį reikia žinoti, ko tikimasi iš draudimo.

Savo turtą galima apdrausti įvairiais būdais. Dažnai pasirenkamas tik nekilnojamojo turto draudimas, kuomet apdraudžiami tik pastatai: namas, butas, sandėlys ar garažas. Šiuo metu vis daugiau klientų pasirenka ir turto draudimą. Tai turtas esantis draudžiamame pastate, pavyzdžiui, bute. Juo apdraudžiami baldai, buitinė technika, mobilieji telefonai, kompiuteriai, indai ir kiti daiktai. Draudiminiu įvykiu įprastai laikoma vagystė ar gaisras, tačiau galima pasirinkti ir papildomas galimybes, tarkime, nukritus kompiuteriui bus padengti nuostoliai.

Pasirenkamas nekilnojamo turto draudimas gali būti maksimalus, kuomet draudžiamasi nuo visų galimų draudiminių įvykių, standartinis ir minimalus. Pastarasis apsaugo tik nuo pagrindinių įvykių, o standartinis dažnai pasirenkamas, kaip geras kainos ir paslaugų santykio draudimas. Priklausomai nuo pasirinktos draudimo bendrovės sąlygos ir kainos skiriasi, todėl norint gauti geriausią pasiūlymą reikia kreiptis bent jau į kelias. Taip pat verta paminėti, kad dažniausiai pigus draudimas siūlomas draudžiantis internetu.

Be siūlomo turto draudimo galima pasirinkti ir nekilnojamojo turto valdytojo ar šeimos civilinės atsakomybės draudimą, kuris praverčia daugeliu atvejų. Tai draudimas, kuris apsaugo jus nuo tretiesiems asmenims padarytos žalos, pavyzdžiui, gyvendami bute užliejate kaimynus vandeniu ir tenka padengti remonto išlaidas. Jei esate apsidraudę, tai šias išlaidas padengs draudimo bendrovė. Kiekvienu atveju galima rinktis įvairius draudimo būdus, pavyzdžiui, drausti tik nekilnojamąjį turtą arba kartu su juo pasirinkti turto draudimą.

Savo turtą galima drausti nuo įvairių nelaimių, svarbu tik draudimo bendrovėje išsiaiškinti, kuriais atvejais jis bus taikomas. Saugumas ir stabilumas daugeliui labai svarbus. Pasirinkus tinkamą draudimo rūšį galima savo turtą apsaugoti nuo galimų finansinių nuostolių įvykus draudiminiam įvykiui. Belieka tik išsirinkti, kuri draudimo bendrovė siūlo palankiausias sąlygas ir kainą.

Pasidomėkite: