Pigūs lėktuvų bilietai

Išgirdę pavadinimą Wizzair ar Ryanair oro kompanijos pavadinimą, nepamenate nieko teigiamo ką kadaise Jums suteikė šios kompanijos pigūs lėktuvų bilietai? Mes norėtume paneigti visus gandus ir teiginius, kad su Wizzair ir Ryanair nepatogu ir nemalonu skraidyti, o ir kelionės būna ne smagios. Šia proga, norime pateikti vieno mūsų kliento pasakojimą ir pasidalinimą įspūdžiais, kaip pigus lektuvu bilietai su Wizzair paliko jam patį didžiausią ir neišdildomą įspūdį.

Taigi, mūsų istorijos pasakotojas yra Andrius (vardas pakeistas jo paties prašymu), kuris prieš kelias savaites naudojosi pigiais pasiūlymais būtent iš kompanijos Wizzair ir pirko jų siūlomus lėktuvo bilietus už mažą kainą.

„Sveiki visi, mano vardas yra Andrius, skraidau labai retai ir tiesą sakant, tą kartą kai man teko skristi, skridau pirmą kartą“ – su šypsena kalbėjo pašnekovas ir negalėčiau pasakyti nė vieno blogo žodžio, kas galėtų palieti mano minimą oro kompaniją Wizzair.

Kaip sugalvojau skristi? „Istorija gana įdomi ir smagi, bent jau man“ – žvilgčiodamas į laikrodį ir jį pasitaisydamas kalbėjo Andrius. Jo giminaičiai išsibarstę po visą pasaulį, todėl su daugeliu jų, mūsų pašnekovas, ryšius palaiko tik „Skype“ arba „Facebook“ pagalba. Ir kartą, susirašinėdamas su savo sūnėnu išgirdo iš jo tokį posakį, kad viskas jam jau įgriso toje UK, nes aplinkui vien „babajai“, o ir lietuviai netrykšta gerumu, kaip kalba kai kurie gyvenantys Lietuvoje – perpasakojo žinią iš anglijos mūsų pašnekovas. „Ir pokalbio metu, aš pajaučiau, kad mano giminaitis yra depresinės būklės, kalba, kad norį grįžti į Lietuvą, susirasti darbą, o iš susigrąžintų iš UK mokesčių įsigyti Lietuvoje sodybą ir su šeima ten gyventi“ – labai išsamiai apie tai pasakojo Andrius. Net „susiparinau“, kad taip jam nesiseka, kad viskas blogai, bet pats, nieko papildomai nedaro tam, kad padėtis pagerėtų. Bent jau taip aš galvojau. Mintys tiesiog virė galvoje kaip būtų galima pagelbėti savo giminaičiui ar išlaisvinti, ar padėti atsikratyti ne kokių minčių grįžti į Lietuvą. „Juk Anglijoje, gyvenimo sąlygos ženkliai geresnės ir pigesnės, nei Lietuvoje“ – savo mintis dėstė pašnekovas. Ir kelių akimirkų laike, kilo mintis nuskristi į UK ir aplankyti savo gimines. Internetinėje erdvėje susiradau „zuikio bilietai“, taip vadinosi svetainė, kuri siūlė pigius skrydžius įvairiomis kryptimis. Pervertęs kelis puslapius nusprendžiau, kad pasirinksiu būtent ją, nes man ji pasirodo labai paprasta, todėl patraukli ir kas man svarbiausia – saugi. Nereikėjo niekur registruotis, vesti slaptažodžių ir t.t., kas būdinga kitoms svetainėms. Taigi, užėjau į skrydžių skiltį, kurioje siūlomi lėktuvų bilietai už akcijinę kainą, jei taip galima išsireikšti ir bilietų rezervavimo sistemoje, nes taip ji užvardinta toje svetainėje, suvedžiau, kaip buvo prašoma, skrydžio kryptį ir gavau labai daug pasiūlymų. Pasiūlymai buvo įvairūs, nuo vienos krypties iki skrydžių pirmyn ir atgal kryptims. Žinoma, kad mane domino tik kelionė pirmyn ir atgal, nes skristi ruošiausi pirmą kartą, todėl skristi ten ant „ura“ neketinau. Man reikėjo garantijų, kad pigiai ir saugiai galėsiu grįžti atgal. Giminaičių paklausiau „kokie oro uostai tinkamiausi“ ir gavęs atsakymą, kad tinka tiek Luton‘o, tiek Stansted‘o oro uostai apsidžiaugiau, nes būtent į tuos oro uostus ir buvo siūlomi pigūs lektuvų bilietai su Wizzair kompanija…

Veža keleivius Rygos oro uostas Klaipeda.

Naudinga pasidomėti ir draudimo paslaugomis, juk automobiliai genda, bagažas oro uoste taip pat gali dingti, o žala tretiesiems asmenims gali tapti nepakeliama našta”

Automobilio draudimas internetu; Kelionės draudimas; Turto draudimas; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

Skaityti: 2 dalį, 3 dalį, 4 dalį, 5 dalį6 dalį, 7 dalį