Pigūs skrydžiai Europoje

[the_ad id=”1456″]

Pigūs skrydžiai po Europą

Paskutiniais statistiniais duomenimis, Lietuvoje populiarėja manija, domėtis viskuo kas pigu. Pigūs skrydžiai Europoje, taip pat nėra išimtis, nes keliaujančių ir pigiais lėktuvų bilietais besinaudojančių žmonių daugėja ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje ar net pasaulyje. Todėl bilietais prekiaujančių bendrovių yra labai daug ir kaip žinia, visos jos siūlo pigius skrydžius į bet kurią pasaulio šalį.

Pigūs skrydžiai – viena iš pagrindinių sričių, kuri daugeliui suteikia galimybę pasiplanuoti ar susiorganizuoti poilsines, o gal ir pažintines keliones. Daugelis atrado tą taisyklę, kad pigios poilsinės kelionės prasideda būtent nuo pigių skrydžių paieškos. Todėl, jei atradote nors vieną pasiūlymą skristi pigiau, griebkite piniginę ir rezervuokite lektuvo bilietą, nes jei delsite ar svarstysite ilgai, pigių skrydžių skelbimai gali pasikeisti, o siūlomų pigių bilietų kainos sukilti, nes pigių bilietų kiekis yra ribotas, o mažėjant bilietų skaičiui kyla ir kainos.

Pigūs lėktuvų bilietai – vienintelė galimybė pajausti tai, ką kiti vadina pigiomis kelionėmis, todėl daugelis, kaip ligoniai, jei galima taip išsireikšti, tiesiog naršo po platųjį internetą ieškodami bilietų lėktuvui ir kuo pigiau. Toks reiškinys, suprantama, kad kelia vis didesnę konkurenciją ir pigus lektuvu bilietai – kiekvienos oro kompanijos varomoji turbina, nes tik taip pavyksta prisivilioti kuo daugiau mėgėjų keliauti lėktuvais. Pigūs lėktuvų bilietai turi ir šiokių tokių minusų. Perkant bilietus pigių skrydžių pasiūlymo metu, dažniausiai lektuvu aviabilietai internetu būna negražinami ir nekeičiami, o į kainą neįtrauktas ir kelionių bagažas, tik asmeninis, kurį leidžiama neštis į lėktuvo saloną ir privalo būti nustatytų matmenų, kad tilptų po priekyje esančia keleivio sėdyne.

[the_ad id=”1456″]

Norint sugaudyti visus geriausius ir pigiausius skrydžių pasiūlymus, teks truputėli įdėti ir pastangų. Kokių pastangų reikės? Visai paprasta. Kai atrasite Jums patinkančią ir priimtiną internetinę svetainę, kurioje galima įsigyti lėktuvų bilietus, teks toje svetainėje lankytis dažniau, nes paskelbti pigūs skrydžiai, jau po keliolikos minučių gali nebebūti tokiais pigiais. Todėl, ką derėtų žinoti, kad pigus skrydžiai būtų atrandami greitai, negaištant laiko ir būtų Jums naudingi būsimos kelionės planavime.

Pirmas būdas, kaip greitai būtų galima atrasti skrydžiui lėktuvu bilietus pigiau nesugaištant tam daug laiko. Jei neturite laiko pigių skrydžių pasiūlymų gaudymui, informaciją galite tiesiog užsisakyti prenumeruojant lėktuvų bilietų kainų naujienas elektroninių paštu. Tokiu atveju, Jums nereikės sėdėti prie kompiuterio ir kaip sako jaunimas, varvinti akių 🙂

Kitas variantas, kuris taip pat pasitarnauti pigių skrydžių medžioklėje, tai yra prie lėktuvų bilietų sistemos prisijunginėti dažniau. Dabar dažnas darbuotojas kompiuterį turi ne tik namuose, bet ir darbe. O ką daugiau darbe veikti, jei nekrapštyti nosies 😉 Todėl prisijungęs prie bilietų pardavimo ir pigių skrydžių skelbimų svetainės galite tikrinti ją kas pusvalandį ar kas valandą. Taip atrasite sau skrydį už tinkamą kainą ir tinkama kryptimi.

Sakyti, kad pigūs skrydžiai Europoje – labai populiarūs, labai abstraktu. Todėl remiantis skrydžių statistika galima pakalbėti ir plačiau, kur dažniausiai siūlomi skrydžiai yra tikrai pigūs. Taigi, pirma būtų galima paminėti, kad pigūs skrydžiai skelbiami į tuos Europos miestus, kurie jau seniai yra įvardijami kaip didieji turistų srautų centrai, arba skelbiami kaip didžiausi vienos ar kitos šalies miestai. Todėl pigūs skrydžiai į Angliją – Londoną, Ispaniją – Barseloną ar Madridą, Norvegiją – Oslą, Vokietiją – Hamburgą, Diuseldorfą, Berlyną, ar Prancūziją – Paryžių, ar Airiją – Dubliną ir kitus didžiuosius šalių miestus, prieinami ir įperkami visiems, nes tomis kryptimis pigūs bilietai siūlomi dažniausiai ir pasiūlymai atnaujinami kas puse dienos, nors skirtingiems reisams pasiūlymai, galima sakyti, jog skelbiami kas pusvalandį.

[the_ad id=”1456″]

Taigi, netikintiems, kad pigios poilsinės ar pažintinės kelionės prasideda būtent nuo pigių skrydžių atradimo ir lėktuvų bilietų už mažą kainą pirkimo, siūlome išbandyti šią naujovę ir prisijungti prie savarankiškai planuojančių ir keliaujančiųjų grupės, kuriems, visada į pagalbą skuba pigūs skrydžiai. Todėl jie ne tik skraido pigiau ir sutaupo kitiems skrydžiams, bet ir po pasaulį keliauja ženkliai dažniau.

Pigūs skrydžiai – pasitikėkite savo jėgomis ir atraskite naują būdą taupyti kelionei.

Pigių skrydžių pasiūlymais derėtų naudotis dažniau

Pigūs skrydžiai — štai kas padeda sutaupyti kelionei skirtas lėšas. Apie juos girdėjome visi, daugelis jais naudojasi, kiti kažkodėl nedrįsta.

Pigios kelionės lėktuvu nėra jokia apgaulė. Žinoma, kad turizmas yra verslo šaka, o kiekvienas verslas siekia pelno. Avialinijų bendrovės suprato, kad didelėmis kainomis pastovių klientų srautų neprisiviliosi, žmonės nori keliauti nebrangiai, o dauguma pigius skrydžius teikiančių bendrovių, šiuos lūkesčius pasiryžo įgyvendinti.

Iš pradžių viskas atrodė gan komiška, kaip kelionė lėktuvu gali būti pigi, kai transporto priemonės eksploatacija kainuoja nemažai. Sprendimai buvo rasti, o žmonės pamatę, kad lėktuvas yra be galo efektyvi transporto priemonė, jais pradėjo naudotis.

Lietuvoje pigiais skrydžiais pasimėgauti galima iš trijų miestų — Vilniaus, Kauno, Palangos. Pasirinkimas nėra didelis, bet mes neesame gausi tauta, kad kiekvienas miestas turėtų po oro uostą. Džiugu, kad yra pasirinkti iš ko, o kartais tai ir padaryti būna labai sunku.

[the_ad id=”1456″]

Pigiais skrydžiais naudojasi ne tik keliaujantys pasilsėti. Gyvename didelėje Europos šalyje, kur nemažai žmonių dirba skirtingose šalyse, mokosi, kuria šeimas. Akivaizdu, kad keliauti pigiai ir dažnai yra paranku, nes kelionės oru, visada padeda sutaupyti laiko, o šiais laikais dar ir pinigų.

Keliauti visada buvo labai gera pramoga. Praplėsti savo horizontus naudinga, o ištrūkti iš kasdieninės rutinos — būtina. Pigūs skrydžiai puikiai sprendžia šias problemas. Iš Lietuvos dažniausiai žmonės keliauja į didžiąsias Europos šalis, kaip Didžioji Britanija, Vokietija, Prancūzija, Italija, Ispanija, Graikija, Švedija, Norvegija.

Kelios dienos ar savaitė svečioje šalyje sukuria prisiminimus, kurie džiugina visą gyvenimą. Smagu, kad skrisdami pigiai galime ne vieną kartą sugrįžti į pamėgtas vietas, aplankyti savo draugus, o gal smagiai pašokti mėgstamos grupės koncerte.

Romantiškas savaitgalis Paryžiuje ar skanūs pusryčiai Barselonoje, Itališka mada ar Berlyno naktinių klubų bildesys bei viliojantys pasiplaukiojimai po Veneciją — visa tai, ir dar daugiau, galima pasiekti pasinaudojus pigių skrydžių paslaugomis.

Nusipirkti pigų bilietą dar nebuvo taip lengva, tereikia sugalvoti kur bus keliaujama, išsirinkti datą, užsisakyti bilietą, rezervuoti viešbutį ir išsinuomoti automobilį. Sėkminga ir įdomi kelionė bus garantuota.

Ar tikite, kad galima laimėti aukso puodą?
Lietuvoje, ne į visus pasaulio kampelius įmanoma nuskristi tiesiogiai, todėl daugeliui tenka planuoti savo keliones su persėdimais. Bet tai nėra blogai, pigūs skrydžiai Lietuvoje – populiariausi skelbimai, kurie susiję su lėktuvų bilietais už labai mažą kainą. Todėl, nuskristi į kitą, gal net ir į patį tolimiausią kontinentą su persėdimais, Jums padės pigūs skrydžiai.
Pavyzdžiui, pigūs skrydžiai į Braziliją, Meksiką ar dar kitą tolimesnį pasaulio kampelį, bilietų už mažesnę kainą nesiūlo, bet tik todėl, kad tiesioginių skrydžių tomis kryptimis nėra. Lietuvos rinka tokiems skrydžiams per maža ir greičiausiai būtų nuostolinga, bet retkarčiais, mus džiugina ir tolimesnės kelionės į tokias šalis kaip Amerika, Izraelis ir dar kitokias šalis, kur lietuviai ne tik jose lankosi, bet gyvena ir dirba.

[the_ad id=”1456″]
Grįžtant prie pigių skrydžių į Meksiką ar Braziliją, tokie skrydžiai yra, bet jie vykdomi ne iš Lietuvos. Tarkime, lėktuvų bilietai už mažą kainą, į Meksiką siūlomi labai dažnai, bet tie skrydžiai vykdomi iš kitų šalių, todėl tam, kad pigiai nuskristumėte į Meksiką ar Braziliją bei grįžtumėte atgal, Jums, savo skrydžius teks planuoti. Kaip tai daroma? Kaip jau minėjome, pigių skrydžių galima atrasti daugelyje Europos šalių oro uostų ar bendrovių svetainėse, tame tarpe ir Vokietijoje, į kurią, iš Lietuvos, siūlomi itin pigūs skrydžiai į Frankfurtą ir kitus miestus. Iš Lietuvos, į Frankfurtą, siūloma skristi vos už keliasdešimt litų, todėl atradę pigius pasiūlymus skrydžiams iš Vokietijos į Meksiką ar Braziliją, tai bus galima padaryti pakankamai pigiai, kad sutiktumėte vykti į kelionę su persėdimais.
Tik norime perspėti arba parekomenduoti, kad, jeigu bilietų rezervavimo sistemose atrandate pasiūlymą pigiam skrydžiui, niekada nedvejokite ir griebę internetinės bankininkystės kodų kortelę, iškarto rezervuokite ir susimokėkite už pigius lėktuvo bilietus. Kodėl? Jums derėtų žinoti, o dažniau skraidantys, tai jau žino, kad pigūs skrydžiai Europoje ir jų pasiūlymai nėra amžini ir, kad su kiekviena uždelsta pirkimo minute, bilietų kiekis mažėja, o jų kainos gali kilti. Todėl, prieš planuodami savo keliones su pigių skrydžių pagalba, visada apgalvokite savo veiksmus, krypti bei datas, kuriomis ruošiatės skristi, nes netinkamai ar su klaidomis suplanavus kelionę, ji, iš pigios gali virsti itin prabangia ir ne tokia pigia, kaip siūlė pigūs skrydžiai su savo pigiais lėktuvų bilietais.
Visada būkite ryžtingi ir apsisprendę, tik tokiu atveju pilnai susiplanuosite savo keliones į tolimus kraštus, o kainos bus ženkliai mažesnės, nei keliones perkant jau sukomplektuotas. Pigūs skrydžiai – Jūsų aukso puodas, kurį galima laimėti kasdien.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

Pasidomėkite:

[the_ad id=”1456″]

3 comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *