Pigūs skrydžiai į Dubliną

Pigūs skrydžiai į Dubliną
Airijos jūros krante įsikūręs Dublinas yra Airijos sostinė. Gražus kraštovaizdis ir daugelio šimtmečių istorija vilioja keliautojus. Tarp šio miesto gyventojų labai daug ir mūsų tautiečių, tad kelionės ir pigūs skrydžiai į Dubliną jau daugelį metų tarnauja ne tik mūsų tautiečiams, bet ir turistams iš viso pasaulio.
Prieš įsigyjant bilietus reikėtų pasidomėti ar tuo metu bus laisvų vietų viešbučiuose. Prieššventiniu laikotarpiu gali nutikti ir taip, kad neliks laisvų vietų, tad, jei neturite artimųjų pas kuriuos galėtumėte apsistoti, tai pasirūpinkite tuo. Dubline dauguma viešbučių yra labai patogiose vietose, tad dėl lankytinų objektų pasiekiamumo nekils bėdų. Suradus nakvynės vietas galima pasidomėti ir maitinimu. Atvykus į svečią šalį būtina paragauti tradicinių patiekalų. Tai puikus būdas pažinti maitinimosi kultūrą. Nors airiškus patiekalus negalima pavadinti kulinariniais šedevrais, tačiau unikalumo prasme jie tikrai vertinami daugelio keliautojų. Stebint maisto gamybos istoriją būtent airiškos virtuvės nepalietė kitų šalių patiekalų tradicijos. Tuo ji ir yra unikali. Lankantis Airijos sostinėje neparagauti Dublinietiško troškinio būtų tikra nuodėmė. Ne paslaptis, kad viskis šioje šalyje labai vertinamas. Jis patiekiamas prie daugelio patiekalų.
Turistai mėgsta lankytis gražiose ir populiariose vietose. Dienomis neprailgs pasivaikščiojimai parkais ir sodais, juk miestas garsėja kaip žalioji gamtos oazė. Dublino muziejai neleis nuobodžiauti ir supažindins su įdomiais eksponatais. Lankomiausi – Dublino miesto muziejus, Nacionalinė galerija ir Nacionalinis muziejus. Architektūros paminklai yra visame mieste. Belieka tik eiti ir dairytis. Vienas iš svarbiausių – Dublino pilis. Ji seniausias architektūros statinys visame mieste. Vakarais prasideda linksmybės. Daugybė pub‘ų ir airiškas „Guinness“ alus neatsiejama nuo sostinės gyventojų gyvenimo. Tiesa, linksmybės skiriasi nuo mums įprastų, bet, kad tai suprasti, reikia bent vieną naktį praleisti šiame mieste. Pramogų galima rasti tikrai labai daug.
Vis daugiau lietuvių skrenda į Dubliną ne tik dirbti ar poilsiauti, bet ir apsipirkti. Apsilankymas O‘Connell ir Grafton gatvėse gali būti ypatingai sėkmingas. Sakoma, kad čia galima nusipirkti įspūdingų drabužių ir avalynės už puikias kainas. Pigūs skrydžiai į Dubliną populiarūs dėl daugelio priežasčių. Apsipirkimas – viena iš jų. Taip pat būtina apsilankyti vietiniuose turguose. Didžiausias iš jų – Mother Redcap.
Viešnagė Dubline neprailgs. Kiekvienas ras gražių ir įdomių lankytinų vietų priklausomai nuo pomėgių. Nors ir trumpa pažintis su Airijos sostine, tačiau ji ilgam įsimins, ir visai nesvarbu kokiu tikslu joje apsilankėte. Istorinis miestas žada turiningai praleistą laiką.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *