Pigūs skrydžiai-puikus metas keliauti

Pigūs skrydžiai
Atostogos – puikus metas keliauti. Nuvykti į svajonių šalį galime pačiais įvairiausiais būdais: autobusu, automobiliu, laivu, traukiniu ar lėktuvu. Pastarasis būdas pirmauja dėl greičio ir komforto. Ypatingai keliautojus vilioja pigūs skrydžiai. Juk mokėti pigiau mes mėgstame.

logo_zuikisLėktuvu galime greitai pasiekti tolimiausius pasaulio kampelius. Daugelis iš mūsų atostogų dienų turime ne tiek daug, kiek norėtume, todėl taupome laiką keliaudami, kad galėtume pasirinktoje šalyje ar mieste praleisti kuo daugiau laiko. Iš visų pasirinkimų tinkamiausias lėktuvas. Tai komfortas, kuris leidžia mėgautis visais patogumais. Išsirinkti kelionių kryptį nėra taip paprasta. Norintys netolimų, bet įdomių kelionių renkasi Europos žemyną, o pasiilgę egzotikos ir kitokios kultūros – Aziją, Pietų Ameriką ar Afriką. O daugeliui svajonių šalis yra Šiaurės Amerikoje. Svarbu apsispręsti kuo anksčiau ir ieškoti bilietų reikiama data.
Visi norime sutaupyti keliaudami. Internete daugybė patarimų, kaip pasinaudoti paskutinėmis siūlomomis akcijomis, likus kelioms dienoms iki numatomų skrydžių. Kiti pataria, kad reikia kelione rūpintis iš anksto ir likus metams ar pusei metų iki jos įsigyti bilietus. Kartais pasiseka tiek vieniems, tiek ir kitiems. Geriausia likus iki numatomos datos keliems mėnesiams pradėti stebėti rinką. Tuomet, kai pamatysite, kad tinkama kaina – užsakykite bilietus.
Labai svarbu, kur norite keliauti, nes populiarios kryptys dažnai yra pigios dėl to, kad nuolat yra daug keliaujančių. Pavyzdžiui, į Londoną akcijų metu galima įsigyti labai pigius skrydžius. Ne išimtis ir kiti didieji miestai. Tiesa, reikia keliauti ne per didžiąsias metų šventes, kuomet kainos yra gerokai padidintos, o neretai ir vietų nelieka kelis mėnesius iki skrydžio. Keliaujant į tokius miestus, į kuriuos iš Lietuvos yra mažai skrydžių, matomos didelės kainos. Tarkime, nusprendėte keliauti į Rumunijos sostinę Bukareštą, tai teks sumokėti brangiau, nei į Milaną.
Pigūs skrydžiai gali būti randami ne tik Vilniaus oro uosto siūlomuose reisuose. Ieškodami galimybių sutaupyti ieškokite, kiek toks skrydis kainuos Kaune. Kartais keliautojai čia randa geresnius pasiūlymus į tam tikras šalis nuskristi gerokai pigiau. Neapsiribokite tik Lietuva. Galbūt Varšuvos ar Rygos oro uostose siūlomos geros akcijos? Juk šie miestai nėra taip nutolę nuo mūsų. Daug keliautojų būtent iš jų ir pradeda įvairias keliones gerokai pigiau.
Visi norime keliauti, pamatyti gražiausius pasaulio kampelius ir istorines bei architektūrines vertybes. Kartu norisi ir sutaupyti. Šiek tiek pasistengus galima suderinti keliones su pinigų taupymu.

Taip pat pasidomėkite:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *