Draudimas

auto draudimas kelionių draudimas  draudimas turtuigyvybės draudimas

 

[the_ad id=”1456″]

Draudimas

Draudimą analizuojant bendrame plane galima skirstyti į keturias pagrindines dalis:

Automobilio draudimas – nors ši grupė yra konkrečiai priskirta tik vienai transporto priemonei, vis gi ji jungia visas transporto priemones, kurioms yra privalomos draudimo paslaugos. Tiesiog yra nusistovėjusi tokia rinkos taisyklė, šią paslaugo vadinti automobilio draudimu. Greičiausiai, kad daugelis jau žino, kad automobilio draudimas internetu yra pigesnis ne tik lėšų atžvilgiu, bet ir taupant laiką. Draudimo skaičiuoklėje internetu galima palyginti visų draudikų pasiūlymus vienoje vietoje, įvertinti bei palyginti ir kainas.

Turto draudimas – skirtas saugantiems savo turtą – namus, butus, bei juose esančius kilnojamus daiktus. Pasinaudoti internetu leidžia ir turto draudimas, kuris skaičiuoklės pagalba pasiūlomas pigiau.

Kelionės – apie šį draudimą ilgai pasakoti nereikia. Kiekvienas keliaujantis lietuvis žino, kad galima apdrausti savo kelionę, kad ji būtų ne tik rami, bet ir saugi. Patogus kelionės draudimas internetu leis rasti dominančią šios rūšies draudimo paslaugą pigiau ir greičiau.

Nuo nelaimingų atsitikimų – jei saugote savo sveikatą ir norite pasinaudoti draudimo apsauga, apsidrausti internetu bus itin lengva pasinaudojant patogia ir greita draudimo skaičiuokle.

[the_ad id=”1456″]

Suprantama, kad šios keturios grupės turi ir papildomų paslaugų, pavyzdžiui, automobilio draudimo skiltyje galima rasti ir savanoriško draudimo paslaugą, taip vadinamą KASKO. O draudžiant turtą galima pasinaudoti ir civiliniu draudimu, kuris apsaugos Jūsų kaimynus tuo atveju, jei juos apipilsite vandeniu arba, jie nukentės Jūsų bute, name ar kitame nekilnojamame turte kilusio gaisro atveju.

Taigi, naudokitės draudimo paslaugomis internetu, sutaupykite ne tik lėšų, bet ir laiko draudžiantis patogioje draudimo skaičiuoklėje.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

2 comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *