Aviabilietai internetu

Pigūs skrydžiai – aviabilietai internetu
Vis dar negalite patikėti, kad aviabilietai internetu ir yra tas veiksnys, nuo kurio prasideda pigūs skrydžiai?
Keliautojai planuoja pačias įvairiausias keliones. Pažintinės, poilsinės, verslo ar pramoginės. Jų yra tiek daug, kad kartais sunku apsispręsti. Norint kuo daugiau pamatyti ir aplankyti tenka išskirti labiausiai pageidaujamas šalis ir miestus, tačiau ką daryti, jei norima aplankyti ne tik juos, bet ir ne itin populiarias šalis? Tuomet reikalingi pigūs skrydžiai – aviabilietai internetu.
Ką būtina žinoti norint sutaupyti? Svarbu mokėti ieškoti informacijos. Juk būtent ji šiuo metu yra tokia vertinga. Interneto pagalba galima ieškoti ir palyginti kelių ar net keliolikos pasiūlymų kainas. Tiesa, renkantis pačius pigiausius bilietus reikia būti ypatingai atidiems, ypač, jei tai siūlo neaiški bendrovė. Tuomet reikia atidžiai perskaityti visas sąlygas ir tik įsitikinus, kad nėra papildomų mokesčių ar jie yra nedideli – pirkti bilietą. Kartais galima sutaupyti vien pasirinkus ne tiesioginį skrydį. Turint šiek tiek daugiau laiko ir neskubant galima rinktis sujungiamuosius skrydžius ir taip sutaupyti. Pavyzdžiui, skrendant tiesiogiai į Milaną ar pasirinkus persėdimą Londono oro uoste galima sutaupyti apie trečdalį sumos. Taip pat bilietų kainai įtakos turi ir bagažo kiekis ar skrydžių dienos. Dažnai savaitgaliais jie kainuoja brangiau, nei darbo dienomis. Turint atostogų savaitę, galima rasti palankias dienas ir kainas.
Jei žinote kur vyksite, tai reikia surasti informaciją apie tai, kuriuo laikotarpiu pasirinktoje šalyje ar mieste yra daugiausia turistų. Tai taip vadinamas turistų sezonas. Jo metu ne tik skrydžiai bus brangesni, bet ir viešbučiai, ekskursijos ar net suvenyrai. Dievinate karštį, o gal negalite ištverti nors kiek kaitresnių vasaros dienų? Tai svarbu ir planuojant kelionę. Pigūs skrydžiai – aviabilietai internetu kartais siūlomi, pavyzdžiui, rudenį, kuomet nebekaitina saulė. Kai kuriems turistams tai nepatinka, tačiau kitiems būtent to ir reikia. Juk rudenį dar būna gražių ir saulėtų dienų, tačiau nėra karščių. Vienintelis trūkumas, kad daugelyje šalių tuo metu jau nebėra gražios žalios augmenijos. Jei tai labai svarbu, tai bilietus reikia rezervuoti pavasariui. Vis dėl to kiekvienas regionas turi skirtingą klimatą ir norint nesuklysti renkantis kelionės laiką, tenka sužinoti apie dominančios vietovės orus.
Planuoti keliones labai malonu, o patirti nuotykius jose dar įdomiau. Sutaupius ant kelionės bilieto galima pamatyti gerokai daugiau ir į svajonių sąrašą įtraukti dar daugiau kelionių maršrutų. Juk daugeliui žmonių kelionės yra daugiau, nei tik paprastos atostogos, o gyvenimo būdas.

Ar žinote, kad aviabilietai „sugauti“ internetu yra ženkliai pigesni už perkamus oro uosto kasose?
Daugelis svajoja apie puikias atostogas per didžiąsias žiemos šventes. Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventimas svečioje šalyje kartais taip ir lieka tik neišsipildžiusiu noru, nes tokios kelionės kaina viršija suplanuotą biudžetą. O apie keliones vasarą išvis pamirštama dėl per didelių darbinių krūvių. Bet yra bet… Visuomet galima rasti sprendimą. Tam puikiai tinka parduodami aviabilietai internetu. Tiesa, reikia žinoti svarbiausius faktus, kurie padeda sutaupyti ir mėgautis atostogomis šventiniu laikotarpiu užsienyje.
Europos kurortai visuomet sulaukia didžiulio turistų susidomėjimo, todėl norint pigiai atostogauti tenka ieškoti įvairių būdų, kurie padeda ne tik sutaupyti, bet dar ir nukeliauti į norimą šalį. Nors Naujųjų metų laikotarpis laikomas pačiu nedėkingiausiu ekonominio lygio kelionėms, galima įgyvendinti savo svajonę sutikti didžiąsias metų šventes svajonių šalyje. Ar atradote sau išvadą, kad lėktuvo bilietai sudaro didžiąją kelionės išlaidų dalį? Taigi, todėl norint juos rasti patraukliomis kainomis, reikia jų ieškoti ir įsigyti likus 6–9 mėnesiams iki skrydžio datos. Tuo metu daugelis aviakompanijų tik pradeda prekiauti bilietais ir vietų bei kainų pasirinkimas yra didžiulis. Jeigu vis dėl to nuspręsite laukti nuolaidų, tai verta atminti, kad nuo rugsėjo lėktuvo bilietai tikrai nebus pigesni.
Taigi, ne tik išankstinis kelionės bilietų įsigijimas gali padėti sutaupyti. Svarbu kokiu būdu juos pirksite. Įprastai aviabilietai internetu parduodami pigiau, nei kelionių agentūrose ar oro uosto kasose. Taip pat verta ieškoti palankių kainų pigius skrydžius siūlančiose kompanijose. Kuo daugiau pasiūlymų peržvelgsite, tuo lengviau bus išsirinkti labiausiai priimtiną.
Kalėdiniu laikotarpiu skrydžiai planuojami įvairiais maršrutais. Nuo šalies ar miesto populiarumo priklauso bilietų kainos, todėl jei jums per brangi kelionė į Berlyną ar Londoną, tai galbūt norite per didžiąsias žiemos šventes apsilankyti Prahoje ar Taline? Įspūdžiai nuo pasirinktos šalies nepriklauso, svarbu kaip tinkamai suplanuosite savo apsilankymo laiką.
Skaičiuodami kelionės išlaidas nepamirškite išlaidų skirtų pramogoms, maitinimui ir nakvynei. Įprastai šventiniu laikotarpiu paslaugų teikėjai pasinaudoja galimybe papildomai uždirbti, tad, jei tik įmanoma pramogas ir nakvynę rezervuokite iš anksto. Tai padės sutaupyti ir geriau suplanuoti savo viešnagės laiką. Kavinės, barai ir restoranai šiuo laikotarpiu taip pat kainuoja ne pigiai. Jei nusprendėte viename iš jų švęsti Naujųjų metų vakarėlį ar apsilankyti koncerte, tai bilietus į renginį įsigykite pigiau internetu. Perkant iš anksto galima sutaupyti.
Lėktuvo bilietai sudaro apie trečdalį visos kelionės išlaidų, todėl sutaupius jiems, galima daugiau išleisti pramogoms. Pasinaudojus kai kuriais patarimais įmanoma išleisti kelionei mažiau, nei buvo tikėtasi. Tereikia skirti šiek tiek savo brangaus laiko ir žinoti kada palankiau rezervuoti ar įsigyti tam tikras paslaugas skirtas atostogoms.
Taip pat verta pasidomėti ir bagažo bei kelionės draudimu.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

11 comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *