Kokius valymo įrankius rinktis, kad pasiekti maksimalią švarą?

Kokius valymo įrankius rinktis. Šiandien valymo įrankių pasirinkimas yra įvairūs, o kad būtų pasiekta maksimali švara reikia pasirinkti tinkamus ir pagal paskirtį naudojamus įrankius, tuomet be didelių pastangų pasieksit gerų rezultatų. Rinkitės  valymo įrankio tipą, taip susiaurinsit paieškas, atkreipkite dėmesį į įrankių gamintoją, į konkretų prekinį ženklą. Įrankių kainos labai įvairios, prekės aukštos kokybės ir gerai žinomų gamintojų kainuos šiek tiek brangiau, tačiau jos bus pritaikytos profesionaliam, ilgalaikiam naudojimui.

Kokius valymo įrankius rinktis

Kokius valymo įrankius rinktis

Valymo įrankiai

Valymo įrankių asortimentą sudaro: šepečiai, mikropluošto šluostės, langų valymo įrankiai, kempinės, šiukšlių maišai ir kt. Mikropluošto šluostes patariama turėti ne vieną, o kelias ir skirtingų spalvų, jas galėsit paprasčiau ir greičiau pritaikyti skirtingiems paviršiams valyti. Po kiekvieno valymo, mikropluošto šluostes gerai išplaukite, kad neliktų jokių bakterijų. Šluostės blizginimui yra lygios, be šerelių, todėl jos puikiai nusausina paviršius ir suteikia jiems blizgesio. Kempinės ir šveistukai yra naudojami indų plovimui ir paviršių šveitimui. Kempinėlės gaminamos  skirtingo aštrumo, nepatartina valyti nerūdijančio plieno gaminių su labai aštriomis kempinėlėmis, nes galima  subraižyti. Langų valymui geriausia būtų išsigyti kokybišką, profesionalų langų valytuvą, tuomet langai visada bus švarūs. Popierinių rankšluosčių yra daug ir įvairių, su jais valomi, sausinami įvairūs paviršiai, indai, puodai. Grindų plovimo šepečiai, turėtų būti parenkami konkrečiam grindų tipui, pvz: vieni pritaikyti plytelėms, kiti- parketui, dar kiti- alyvuotoms grindims, o šluostus patariama rinktis ne vieną, o kelis.

Valymo priemonės

Maksimaliai švarai pasiekti naudojamos valymo priemonės: dezinfekciniai valikliai, sanitarinių patalpų valymo priemonės, virtuvės higienos priemonės, dezinfekcinės servetėlės, nuriebalintojai, skalbikliai ir kt.

Virtuvės valymas be chemijos

Virtuvinius baldus padės išvalyti skalbimo muilas ir soda, prieš naudojant, išbandykite ant mažai pastebimos paviršiaus dalies, nes muilas ir soda gali pašviesinti dažus. Acto rūgštis taip pat  tinka prižiūrėti virtuvinių spintelių paviršius. Garstyčių milteliai naudojami pašalinant dėmes nuo metalinių ir keramikinių paviršių, tačiau netinka  mediniams ir lakuotėms paviršiams.

Zuikiobilietai.lt