Pigiausi lėktuvų bilietai

Lėktuvų bilietai
Visi mėgstame keliauti, o ypatingai, jei tai ne nuobodi verslo, o poilsinė kelionė į šiltus kraštus. Populiariausias būdas – skristi lėktuvu. Visi norime ne tik greitai pasiekti reikiamą šalį ir miestą, bet ir kuo pigiau įsigyti kelionę. Šiuo metu siūlomi aviabilietai gali būti itin palankiomis kainomis.
Nauja aplinka padeda mums pamiršti rūpesčius ir gerai pailsėti nuo kasdienių rūpesčių. Atostogoms dažniausiai pasirenkamos poilsinės kelionės Graikijoje, Italijoje, Ispanijoje ar Turkijoje. Saulėtas oras ir geros kainos vilioja turistus iš įvairiausių pasaulio šalių. Čia siūlomos įdomios ekskursijos, lankomasi baruose ir naktiniuose klubuose, atliekamos grožio ir sveikatos procedūros. Tokios atostogos daugeliui labai patinka.

Pigus lektuvu bilietai

Pigiausi lėktuvų bilietai kur kas ir kaip…
Ieškant ne tik geriausio kurorto, bet ir kelionės kainos tenka peržvelgti daugybę pasiūlymų. Dauguma iš jų yra panašūs, tačiau galima rasti ir itin pigių. Jei matote, kad aviabilietai parduodami labai mažomis kainomis turite suskubti juos įsigyti. Juk ne Jūs vieni norite pigiai keliauti. Dažniausiai pasiseka tiems, kurie gali greitai suderinti atostogas, o tie, kurie privalo iš anksto pranešti vadovui apie planuojamą poilsį, gali likti be pigios kelionės. Itin pigios būna paskutinės minutės kelionės.

Aviabilietai internetu

pigus_lektuvu_bilietai

Tai nereiškia, kad turite būti susikrovę lagaminus ir atsidurti oro uoste per valandą, tačiau kartais geri pasiūlymai siūlomi likus kelioms dienoms iki numatomo skrydžio.
Rinkdamiesi kur keliauti galite rasti ne tik įprastus pasiūlymus, bet ir labai gerus. Pavyzdžiui, siūloma skristi į Hurgadą 7 dienoms už 950 Lt, nakvynės bus 5 žvaigždučių viešbutyje ir „viskas įskaičiuota“. Tokie pasiūlymai pasitaiko retai, tad pirkite, kol yra. Norintys sutaupyti dažniausiai ieško gerų pasiūlymų internetu. Tokiu būdu galima ženkliai sutaupyti, nei perkant per kelionių agentūrą. Tiesa, vertėtų būti atsargiems, kuomet kaina įtartinai maža. Todėl vienintelis patarimas – atidžiai skaityti visas sutarties sąlygas. O ypatingai tas, kurios parašytos itin mažu šriftu. Dažniausiai kelionių organizatoriai nutyli apie papildomus mokesčius kurui, vizoms ar bagažui. Neretai viską sudėjus gaunasi tokia pati ar net didesnė kaina, nei kitų kompanijų. Tik išsiaiškinę, kiek iš tiesų kainuos skrydis, galite palyginti skirtingų skrydžių bendrovių siūlomus pasiūlymus ir tik tuomet įsigyti tą, kurio kaina mažiausia.
Yra daug įvairių būdų, kaip lėktuvo bilietus įsigyti pigiau. Svarbu iš anksto žinoti, kur norite keliauti ir ką pamatyti, tuomet pamačius daugybę gerų pasiūlymų neteks ilgai svarstyti ką pirkti. Sutaupysite ir pamatysite svajonių vietą.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

Minivenu nuoma Klaipeda;

Vežimas į/iš Rygos oro uostą.

Naudinga pasidomėti ir draudimo paslaugomis:

Automobilio draudimas; Kelionės draudimas; Turto draudimas; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.