Pigūs skrydžiai į Airiją

Pigūs skrydžiai į Airiją
Kasmet internete galima išvysti vis daugiau pigių skrydžių pasiūlymų, kuriuos siūlo tokias paslaugas teikiančios oro bendrovės, sutartis pasirašiusios ir su Lietuvos oro uostais dėl pigių skrydžių paslaugų teikimo mūsų šalyje. Kartais galima sutaupyti net kelis kartus daugiau, nei, kad bilietus užsakant tiesiogiai iš aviakompanijų. Labai daug Lietuvos piliečių yra išvykę į užsienį ieškodami geresnio gyvenimo. Dėl to išpopuliarėjo ir pigūs skrydžiai į Airiją. Žinoma, tai ne tik šalis, kurioje galima rasti gerų darbo pasiūlymų, bet ir turiningai praleisti laiką.

[the_ad id=”1456″]
Airija garsėja kaip pamėgta turistų šalis. Lankytinos vietos, kurių čia itin gausu, skanus alus ir išskirtinė gamta vilioja pažinti ją iš arti. Tiesa, labiausiai turistai susižavi kraštovaizdžiu. Daugelis po apsilankymo Airijoje sako, kad nuotraukos, kurias jie matė internete nė iš tolo neprilygsta realiam gamtos grožiui. Be to, teigiama, kad airiai labai paslaugūs ir svetingi turistams. Gal tai ir yra atsakymas į klausimą, kodėl turistai taip žavisi šia šalimi?

Aviabilietai internetu
Populiariausias miestas žinoma yra sostinė – Dublinas. Čia yra labai daug lankytinų objektų, tad viešnagė jame tikrai neprailgs. „Guinness“ alaus muziejus, Šv. Patriko katedra, Kilmainham kalėjimas ir daugelis kitų įdomių vietų laukia turistų. Apie lankytinus Dublino objektus sužinoti nėra sudėtinga. Keliaujant šalyje galima pamatyti įspūdingas vietas. Kiekvienoje grafystėje keliautojai atranda istorines pilis. Tiesa, daugelis iš jų šiuo metu yra viešbučiai, tad norint apsistoti senovinėje pilyje nebus sudėtinga. Tik reikėtų rinktis labai apdairiai, nes, jei tikėti legendomis, kai kuriose iš jų vaidenasi. Istorijos mėgėjai į savo maršrutą turėtų įtraukti ir Waterfordą. Tai seniausias Airijos miestas, kurį įkūrė vikingai. Ekskursija su gidu tikrai reikalinga. Neverta taupyti, nes jos metu patirti įspūdžiai ir sužinota informacija dar ilgai išliks atmintyje.

[the_ad id=”1456″]
Lankantis Airijoje reikia žinoti ir apie maistą. Kiekvienoje šalyje yra savita maisto kultūra. Airija – ne išimtis. Šios šalies patiekalai labai paprasti ir daugeliu atvejų gurmanai neras jokių įmantrybių. Tarp garsiausių patiekalų, kuriuos siūloma paragauti šalyje besisvečiuojantiems turistams yra tradicinis airių ar bulvių ragu ir troškinti kopūstai su kumpiu. Visuose restoranuose ir kavinėse yra „Airiški pusryčiai“. Jei mėgstate kumpį ir kiaušinienę, tai šis patiekalas tikrai patiks. Nesvarbu koks alus patinka, tačiau svečiuojantis Airijoje būtina paragauti tamsaus „Guinness“ alaus.

Pigus lektuvu bilietai
Pigūs skrydžiai į Airiją daugeliui suteikia galimybę atvykti ir pažinti šios nuostabios šalies kultūrą, istoriją bei vietinių gyventojų papročius. Daugybę lankytinų vietų ir įdomios ekskursijos pakeri keliautojus.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

[the_ad id=”1456″]

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *