Iš Vilniaus

Tiesioginiai pigūs skrydžiai iš Vilniaus
Kasdien iš Vilniaus oro uosto išskrenda daugybė žmonių. Pagrindinė priežastis – atostogų kelionės. Ypatingai patogu, jei tai yra tiesioginiai pigūs skrydžiai iš Vilniaus. Tuomet nereikia rūpintis persėdimais ir sutaupomas laikas, kurį galima skirti svečios šalies pažinimui.
Kas svarbu renkantis kelionės bilietus? Kaina ir komfortas – pirmauja. Lėktuvas – vienas iš patogiausių keliavimo būdų. Tai greita ir patogu. Ilgas sėdėjimas tarptautiniuose autobusuose ar traukiniuose prailgsta. Važiavimas automobiliu taip pat ne pats patogiausias būdas pasiekti reikiamą šalį ir miestą. Skrydžiai taupo kelionės laiką ir pinigus. Ypatingai įsigijus bilietus pigiau.

Pigus lektuvu bilietai
Daugelis nori ne tik patogiai keliauti, bet ir mokėti kaip įmanoma mažiau. Visi lėktuvo bilietai yra skirstomi į klases. Nuo to priklauso ir, kiek kainuos bilietai. Pigiausia yra skristi ekonomine klase. Tai populiariausias pasirinkimas. Nors, jei Jums reikia papildomų sąlygų, tai teks sumokėti papildomus mokesčius. Tarkime, norite keisti skrydžių datas ar turėti galimybę jį grąžinti. Tokiais atvejais, tai kainuoja papildomai, o kartais skrydžių kompanija negali suteikti tokių išskirtinių sąlygų. Be to, ribojamas bagažo kiekis ir svoris. Apie tai informuos skrydžių bendrovė su kurios lėktuvu Jūs skrisite. Ieškantys komforto įsigyja verslo klasės bilietus. Tokiomis vietomis dažniausiai mėgaujasi įmonių darbuotojai skrisdami į verslo keliones arba tie, kurie nenori keliauti ekonomine klase. Už didesnę kainą keleivis gauna daugiau privilegijų, pavyzdžiui, nemokamas skrydžio atšaukimas, didesnis kiekis bagažo ir maitinimas su gėrimais. Taip pat galimos ir kitos privilegijos, kurios taikomos priklausomai nuo skrydžių bendrovės nuostatų ir taisyklių.

Aviabilietai internetu
Kaina priklauso nuo daugelio kriterijų. Taip pat įtakos turi ir maršrutas. Pavyzdžiui, skrendate į mados sostinę Milaną ar amžinąjį miestą Romą. Toks maršrutas bus pigesnis, nei skristi į Portugalijos šiaurės rytuose esančią Bragansą. Kelionės laikas taip pat turi įtakos bilietų kainoms. Kartais iš anksto įsigyti bilietai būna pigesni, nei likus savaitei, bet būna ir atvirkščiai. Stebėkite kainas likus 3 ar 6 mėnesiams iki numatomo skrydžio datos. Taip bus lengviau palyginti jas ir apsispręsti. Verta pasinaudoti nuolaidomis ir akcijomis. Dažnai internete galima išvysti, kad siūlomi pigūs lėktuvo bilietai. Atidžiai perskaičius pasiūlymą, jei nėra papildomų mokesčių, galima pirkti siūloma kaina bilietus.
Tiesioginiai pigūs skrydžiai iš Vilniaus – puikus būdas keliauti greitai ir patogiai. Mėgautis pramogomis, lankytis istorinėse vietose ir grožėtis gamta bei architektūros paminklais galima pasirinktoje svečioje šalyje.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

Pasidomėti draudimo paslaugų galimybėmis bei kainomis – naudinga:

Automobilio draudimas; Kelionės draudimas; Turto draudimas; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

1 comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *