Pigūs skrydžiai į Romą

Pigūs skrydžiai į Romą
Roma – Italijos širdis. Tai populiariausias šios šalies miestas. Kasdien tūkstančiai keliautojų atvyksta, kad pažintų jos paslaptis, pajustų didingą istorinę atmosferą ir pamatytų unikalius architektūros statinius apie kuriuos mena ilgametė istorija. Pigūs skrydžiai į Romą suteikia galimybę atvykti į Italijos sostinę ir sutaupyti kelionei.
Prieš atskrendant į Romą pravartu susidaryti lankomiausių objektų sąrašą. Verta paminėti, kad centras yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, tad pasivaikščiojimas juo suteiks daug gražių akimirkų. Neabejotinai ryškiausias architektūros perlas – Koliziejus. Tai seniausias ir didžiausias amfiteatras visame pasaulyje, kuris mena senovės Romos imperijos klestėjimo laikotarpį. Čia vyko nuožmios gladiatorių kovos. Netoliese nuo jo stūkso Romos forumo runos. Turistai be šių dviejų architektūros paminklų mielai lanko ir Panteoną. Jis įvardijamas, kaip labiausiai įsimenantis statinys. Kasmet jame apsilanko milijonai lankytojų, tad atvykti į Romą ir nepamatyti šio statinio būtų neatleistina klaida. Daugybė gražių aikščių, fontanų ir parkų puošia miestą. Ypatingai gausiai lankomi ir muziejai. Nors sakoma, kad visa Roma – tarsi muziejus po atviru dangumi. Ne tik religija besidomintys turistai, bet ir muziejų mėgėjai turėtų ateiti į Vatikano muziejus. Juk Vatikanas yra mažiausia valstybė, kuri yra įkurta Romos mieste. Čia saugojama ypatingai vertinga meno kūrinių kolekcija, o Siksto koplyčioje yra Mikelandželo „Pasaulio sukūrimas“ nutapyta freska.
Pigūs skrydžiai į Romą suteikia galimybę daugeliui apsilankyti šiame istoriniame mieste. Skrendant tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus galima per kelias valandas atsidurti čia. Po bilietų rezervacijos reikia pasirūpinti nakvyne. Tiesa, kuo arčiau centro, tuo kainos didesnės. Ieškantys pigios nakvynės renkasi tolėliau esančius viešbučius. Atvykus į svetingąją Romą būtina įvertinti ir itališką virtuvę. Žinoma, kad populiariausia – pica. Taip pat daugybė makaronų patiekalų, kurie tikrai puikaus skonio. Daugumoje kavinių galima rasti geromis kainomis patiekiamus patiekalus. Pavyzdžiui, didelė skanių makaronų lėkštė ar pica kainuos nuo 6 eurų. Italija garsėja ne tik gardžiais patiekalais, bet ir aromatingais vynais. Čia įprasta jais mėgautis prie įvairiausių patiekalų. Tad būti Romoje ir neparagauti vyno, tai tas pats, kas čia nepabuvoti.
Amžinasis miestas Roma su daugelio šimtmečių istorija vilioja pažinti jo paslaptis, kurių išties daug. Kultūra, papročiai ir architektūra keliautojams atveria naujas galimybes. Nors trumpam prisiliesti prie to, kas buvo sukurta prieš daugelį amžių suteikia daugybę gerų emocijų, o prisiminimai ilgai dar neišblės.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

1 comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *