Kelionės į UK įdarbinimo agentūras

Kelionės į UK įdarbinimo agentūras

Norite „paragauti“ laikino emigranto duonos ir nežinote kaip darbas UK gali būti pasiektas saugiai? Pagal statistikos departamento duomenis, kasmet, darbai Anglijoje pritraukia apie 10-20% lietuvių, kurie apsisprendžia vykti darbų į kitas šalis ne tik ilgalaikiams kontraktams, bet ir sezoniniams darbams, tai yra vasaros sezonui. Todėl trumpai aprašysime, su kokios informacijos trūkumu susiduria norintieji vykti darbų į Angliją ir gali būti, kad kai kurie dėl to visiškai atsisakantys vykti į UK. Juk ne kiekvienas žino kaip susiplanuoti kelionės pradžią, nuo ko ji prasideda, kur apsistoti nuvykus į UK, per daug neišlaidaujant, kaip susirasti įdarbinimo agentūras, jei nėra artimų ar pažįstamų žmonių, kurie galėtų patarti ir kaip pasiplanuoti išlaidas, kad lėšų užtektų ir pragyvenimui UK kol ieškosite darbo, ir nesėkmės atveju būtų galima saugiai grįžti namo.

Pirma – kaip išvykti ir kas į UK veža saugiai? Įsidarbinti planuojantiems ir vykti į Angliją sezoninių darbų reikėtų žinoti, kad panašiai taip kaip ir keliautojams, informaciją apie kelionę ir išvykimo galimybes reikėtų susirinkti atidžiau ir tik tada pasiplanuoti kokia transporto priemone Jūs vyksite ieškoti darbų UK.

uk_darbas

Reikėtų atkreipti dėmesį, kad, jei sugalvojote įsidarbinti kitoje šalyje, tai dar nereiškia, kad joje Jūs jau laukiamai išskėstomis rankomis, todėl bus siūlomas pats solidžiausias kontraktas už atliktus darbus. Taigi, kelionę darbų paieškai Anglijoje reikėtų planuoti kuo konservatyviau. Ką tai galėtų reikšti, kyla tokia mintis? Tai reiškia, kad atsiradus norui, savo jėgas išbandyti UK darbo rinkoje, Jūs dar nesate garantuoti, kad tik atvykus į svečią šalį, Jūs gausite pakankamai pajamų ir to pakaks, kad išsilaikytumėte darbo paieškos laikotarpiu. Tad, labai svarbu pasirinkti tinkamą transporto priemonę išvykai į Angliją ir grįžimui tuo atveju, jei Jūsų „žygis“ UK darbo rinkos užkariavimui bus nesėkmingas. Kelionei iš Lietuvos į Angliją yra keli variantai ir priklausomai nuo pasirinkimo, atitinkamai kainuos ir kelionė į UK. Todėl ir rekomenduojame, kad pradžioje, reikėtų pasidomėti apie kelionės kainas ir tik po to apsispręsti. Transporto priemones galima suskaičiuoti ant pirštų, todėl apsispręsti bus galima nesunkiai. Tad pradėkime nuo sausumos transporto priemonės – kelionės į Angliją mikriuku. Tokios kelionės nėra brangios, kainuoja nuo 200 litų, priklausomai nuo vežamo bagažo ir vietos UK, į kurią norite būti pristatyti. Taip, kelionės nėra brangios, bet reikėtų atminti, kad kelionės į UK mikriuku trunka minimum parą, todėl verta pasvarstyti ar ilgos kelionės, mažą erdvę turinčia transporto priemonė yra tas iššūkis, kurio Jūs nebijote ir galite pakelti fiziškai. Kita transporto priemonė galėtų būti keltai, kurie į Angliją kelia iš Olandijos, Prancūzijos ar kitų Europos jūrinių valstybių, bet pirma reikėtų pasidomėti kitomis transporto priemonėmis, kuriomis, Jūs, iki valstybės iš kurios į UK plauksite keltu, nusigausite greitai ir patogiai. Į Olandiją, o po to į Prancūziją galima nusigauti susiplanavus kelionę keltais, bet norime perspėti, kad tokios kelionės nėra pigus malonumas ir tai gali kainuoti kelis tūkstančius litų, todėl šios minties, jei keliaujate ne pailsėti, bet ieškoti darbo UK, siūlome atsisakyti. Trečia transporto priemonė – yra oro ir greičiausiai, kad visi jau supratote, jog kalbėsime apie kelionę į Angliją pasirenkant bet kurią oro liniją. Žinoma, besiruošiant tokioms kelionėms, visus domina ir kainos, kad kuo pigiau ir suprantama greičiau, būtų galima pasiekti ir visa informacija, kas Jūsų laukia tokių kelionių metu. Todėl mūsų manymų, pati greičiausia ir žinoma pigiausia, kelionė į UK yra kelionės lėktuvais. Jei vykstate ieškoti darbų į UK, Jums lėktuvų bilietai internetu kainuos ne daug, vos nuo 71 lito į vieną pusę, todėl rekomenduojame rinktis būtent šią transporto priemonę, kuri yra ne tik pigiausia iš aukščiau įvardintų, bet ir greičiausia. Vos per 2:50 val. Jūs jau pasieksite vieną iš Anglijos oro uostų, iš kurio galėsite pereiti prie kito darbo paieškos UK etapo.
Mes sutinkame, kad darbas UK traukia kone kiekvieną ir, kad Lietuvoje, beveik nėra tokio lietuvio, kuris nebūtų pagalvojęs apie gerai apmokamą darbą kitoje šalyje, šiuo atveju, mūsų minimoje Anglijoje. Bet kaip minėjome, daugelis lietuvių neturi pilnos informacijos, nuo ko viskas prasideda, todėl šios minties atsisako, arba ją atideda neribotam laikui.

Antra – kur apsistoti atvykus į Angliją? Keliaujantys dažnai tikrai žino, kaip pigiau ir saugiau apsistoti atvykus į UK, bet šis variantas netinka tiems, kurie į Angliją atvyksta ieškoti darbo, bet ne tam, kad pamatytų Big Beną, Londono Tauerį ir jo tiltą ir kitus garsius objektus. Todėl reikėtų koncentruotis ne viešbučių paieškai, bet gyvenamosios vietos paieškai būtent toje vietovėje, kur planuojate ieškoti darbo, nes nuo to priklauso ir Jūsų išlaidos nakvynei. Pavyzdžiui, pramoninio miesto ir Anglijos sostinės lyginti nederėtų, nes sostinėje, kambarių, butelių ar namų kainos yra kone triskart didesnės, nei su miestais, kurie yra apsupti gamyklų ar sandėlių. Taigi, vykstate su planu pasidarbuoti, todėl nakvynę, pradžioje reikėtų planuoti nesitaškant pinigais ar išlaidaujant prabangiems apartamentams. Būtent dėl šių priežasčių, kad nežino nei kas, nei kur galėtų priimti nakvynei lietuvius, daugelis atsisako vykti į Angliją darbų paieškai.

Trečia – kur atrasti visas įdarbinimo agentūras UK? Priklausomai nuo Jūsų pasirinktos vietos, kur ieškosite darbo Anglijoje, atitinkamai teks ieškoti ir vietos įdarbinimo agentūrų, kurios plačiai išsimačiusios po visą miestą ir jas bet kokiu atveju teks susirasti. Pagrindiniai sunkumai, su kuriais susiduria lietuviai, kurių galvoje sukasi mintis darbas UK ar Anglijoje yra ta, kad be pažįstamų ar giminaičių, kurie turėtų praktikos Jungtinėje Karalystėje darbo klausimais konsultavimo ar patarimų, labai sunku atrasti patikimas įdarbinimo agentūras.

idarbinimas

Todėl tiems, kas tikrai apsisprendė vykti į Angliją ieškoti darbų, gali tekti pasitikėti kelionių agentūromis, kurios siūlo nebrangias keliones iki įdarbinimo agentūrų UK. Ką tai reiškia? Tai nauja kelionių agentūros paslauga, kurios pagalba, saugiai ir su garantijomis, norintys įsidarbinti UK, bus nuskraidinti į Anglija, pasitikti oro uoste, nugabenti iki nakvynės vietos, o kitą dieną, bus apvedžioti po visas įdarbinimo agentūras užregistravimui darbų paieškai. Kokios garantijos? Nežinantiems/-oms, kaip dirba įdarbinimo Anglijoje pranešame, kad darbai Anglijoje siūlomi ne mėnesiais, bet dienomis ar net valandomis. Užsiregistravusieji įdarbinimo agentūroje, jau po valandos gali sulaukti skambučio su klausimu: „ar esate pasiruošę rytoj išeiti į darbą?“ Argi ne smagu? Kodėl verta tikėti? Apsisprendimas įsidarbinti ir sėkmingai dirbti UK yra Jūsų rankose, todėl kelionių agentūra, kuri siūlo keliones iki įdarbinimo agentūrų negali būti atsakinga už Jūsų pačių elgesį pokalbio metu UK įdarbinimo agentūrose. Todėl, darbų paieškos Anglijoje nesėkmės atveju, kelionių agentūra įsipareigoja nupirkti lėktuvo bilietą/-us atgaliniam reisui į Lietuvą ir saugiai gražinti namo tuos, kuriems nepasisekė ar tiesiog, šiek tiek pritrūko sėkmės. Kelionių agentūra pateiks Jums visą išsamią informaciją apie keliones iki agentūrų įdarbinimui UK.

Ketvirta – kaip planuoti išlaidas vykstant į UK ieškoti darbo? Aukščiau išvardintose temose jau aprašėme, nuo ko viskas prasideda ir kaip dera planuoti savo kelionės pradžią. Derėtų atminti ir tai, kad Jūsų darbinė sėkmė priklauso ne nuo to, kiek lietuviškų pinigų ar išsikeitę svarų nusivešite į Angliją darbo paieškos pradžiai. Taupantiems ir kontroliuojantiems savo išlaidas kelionės metu, padidėja ir galimybė, kad darbas UK bus surastas nepatiriant didelių išlaidų ar „lendant į minusą“.
Taigi, kiek galėtų kainuoti Jūsų kelionė iki įdarbinimo agentūrų?
1. Lėktuvo bilietai į vieną pusę kainuoja nuo 70-100 litų skrydžiui į vieną pusę, priklausomai nuo to, kokie pasiūlymai yra pigių skrydžių skiltyje;
2. Pasitikimas oro uoste ir gabenimas į nakvynės vietą UK kainuoja apie 60 svarų, tai yra apie 240 litų, jei versime į lietuviškus. Tokia kaina yra tokia todėl, kad nesėkmės atveju, Jūs taip pat būsite vežami į oro uostą skrydžiui atgal, todėl papildomai mokėti už tai nereikės. Be to, į kainą įskaičiuotas ir mokestis už keliones į įdarbinimo agentūras, todėl Jums nereikės jaudintis, kad kelionės metu gali padaugėti paslaugų;
3. Pasiūlymas nakvynei pas vietinius UK lietuvius yra pats pigiausias, kuris gali kainuoti iki 35 svarų ir jei lietuviškai, tai būtų iki 400 litų trims dienoms laikinam apgyvendinimui. Kas yra rekomenduojama atvykstantiems darbų paieškai. Manoma, kad trijų dienų pilnai pakanka, kad susirastumėte darbą ir pastovią gyvenamą vietą. Žinoma, kai kurie pasakys, kad brangu, bet į kainą yra įskaičiuojama ir paslaugėlės – pagalba ieškant namą nuomai įsidarbinimo atveju, kas labai svarbu žmonėms, kurie neturi patarėjų ar giminaičių, kurie galėtų priglausti pas save nemokamai. Juk informacija yra pats brangiausias produktas, ypač, kai ieškomi darbai Anglijoje;
4. Sutaupysite, jei darbas UK bus ieškomas ne po vieną, bet poromis. Tokiu atveju bus galima sutaupyti, nes pervežimo iš oro uosto kaina išliks ta pati kaip ir atvykus vienam. Be to, vykti dviems į UK saugiau ir drąsiau, o ir namo nuoma dviems yra ženkliai mažesnė, todėl išgyventi naujos aplinkos bei didelės informacijos srauto erdvėje – lengviau keliems žmonėms, nei vienam.

Taigi, bendra, zuikio bilietų siūloma kelionės į UK įdarbinimo agentūras kelionės kaina, su lėktuvo bilietais, pasitikimu oro uoste, pigiu apgyvendinimu, kelionėmis po įdarbinimo agentūras UK, pigaus nuomojamo namo paieška ir įvairiais patarimais.

Patikėkite, mūsų kelionėmis iki įdarbinimo agentūrų jau pasinaudojo nemažas lietuvių būrys, o nusiskundimų dar nesulaukėme, o ir grįžusių į Lietuvą tautiečių skaičius telpa vienos rankos pirštų kombinacijoje. Todėl keliant teikiamų paslaugų kokybę, esame pasirengę suteikti visas garantijas, kad Jūsų kelionės į UK įdarbinimo agentūras būtų sėkmingos individualiai. Taigi, esame pasiruošę pateikti visą reikiamą informaciją apie pačią kelionę ir išsamią informaciją visais Jums rūpimais klausimais.

Sėkminga Jūsų kelionė į įdarbinimo agentūras Anglijoje – pagrindinis mūsų kelionių agentūros tikslas.

Darbas UK

Manote, kad darbas Anglijoje pasiekiamas kiekvienam? Deja, bet įsidarbinti vykstančių lietuvių statistika ir realybė yra kitokia, nei teorija ir tai, apie kokias gerybes ir aukso kalnus ten, kalba likusieji Lietuvoje. Taip, galima tvirtinti, kad darbas UK yra vos ne kiekvieno mūsų šalies gyventojo svajonė, bet lygiai taip pat kaip ir Lietuvoje, vykstantiems į UK ir svajojantiems apie nerealiai gerai apmokamą darbą, ne kartą tenka namo grįžti tuščiomis. Kodėl taip atsitinka, kad nepasiseka?

Lietuvių, kurie atvyko darbintis į Angliją, praktika yra įvairi. Vieni atvyksta tik gerai praleisti laiko, kaip sako „for fun“, todėl, tokie mūsų žemiečiai ilgai UK neišbūna, keletas mėnesių ir jie vėl traukia namo, į tėvynę, nes emigranto duona nėra saldi, tenka ir pasispausti su išlaidavimu, o apie alkoholinius gėrimus nėra net kalbos. Jei nesate atsakingi, nemokate planuoti savo biudžeto bei išlaidų, tada darbas UK gali virsti ne svajonės įgyvendinimu, bet tikra katorga, kurią galima patirti neatsakingai žiūrint į kiekvieną smulkmeną įsidarbinimo metu.

Ne paslaptis, kad atvykstantys į UK jau žino, kad darbai Anglijoje prasideda ne nuo fabrikų ar dar kitokių įmonių lankymo, bet nuo įdarbinimo agentūrų, kurios labai greitai padeda susirasti darbą pagal ieškančiojo darbinę kvalifikaciją, įgūdžius ir žinoma, kad anglų kalbos žinias. Įdarbinimo procedūros, ne taip kaip Lietuvoje, Anglijoje vyksta labai greitai. Jeigu, darbo agentūros neturi ryte, tai dar nereiškia, kad po pietų Jums nepaskambins ir nepasiūlys vienos ar kitos darbo vietos, kuriam nors miesto ar miestelio pakraštyje.

Įdarbinimo agentūros siūlo darbą Anglijoje visų sričių specialistams, ne tik valytojams ar mašinų plovėjams, bet ir vertėjams, teisininkams ir kitas specialybes įvaldžiusiems žmonėms. Todėl, susirasti darbą UK nėra sudėtinga. Suprantama, kad kiekvienas save gerbiantis darbuotojas nori uždirbti kuo daugiau, bet tik atvykusiems į UK, dažnai tenka rinktis tokį, kokį darbą siūlo, nes Anglijoje, tam, kad galėtumėte įsivaizduoti kas ir kaip vyksta, privalote apsiprasti. Todėl, pradžioje tenka pasirinkti sau priimtiniausią darbą ir tik vėliau galima pasvarstyti apie geresnio darbo paieškas. Žinoma, būna ir išimčių, kai siūlomas darbas Anglijoje yra tik tam tikros specialybės žmonėms. Tada, tokio profilio darbuotojai įdarbinami vos ne tą pačią akimirką kai darbuotojas susiekia su darbdaviu.

Ko reikia, kad svajojantiems apie darbą UK norai virstų realybe?
Pirmiausia, būtina įsigyti pigius lėktuvų bilietus, kurių pagalba pigiai ir greitai nuskrisite į Anglijos bet kurį oro uostą.
Antra, reikalingi artimieji ar pažįstami, kurie ten gyvena, kad Jus pasitiktų oro uoste ir nuvežtu nakvynei. Juk gyventi kažkur reikia, ne ant „bordiūro“ gi miegosite. Jei tokio nėra, tada susiraskite patikimą agentūrą, kad ir kelionių, kuri užsiima būtent keliautojų gabenimu ir jie Jums pasiūlys gerą variantą, kaip pigiai ir greitai nukakti iki Anglijos ir ten apsistoti, kad ir kelioms dienoms, kol ieškosite sau darbo.
Trečia, reikalinga nakvynė. Jei neturite pažįstamų ar giminaičių UK, su apgyvendinimu bus truputėlį sunkiau, bet ir šis klausimas išsprendžiamas ne sunkiai, todėl drąsiai ir nedvejodami galite vykti su zuikio bilietais, nes jie, ne tik, kad Jums suras pigiausius bilietus lėktuvui, bet dar ir nugabens į laikiną nakvynės vietą, kur kelias dienas gyvensite, kol ieškosite darbo.
Ketvirta, susirasti įdarbinimo agentūrą tame miestelyje į kurį atvykote darbų paieškai ir joje užsiregistruoti. Po užsiregistravimo lauksite skambučio. Ilgai laukti, pagal statistiką, netenka. Vienos ar dviejų dienų bėgyje, Jūs bet kokiu atveju sulauksite skambučio su darbo pasiūlymu iš agentūros ir su Jūsų sutikimu bus pradėti tvarkyti įdarbinimo dokumentai.

Taigi, agentūrų, kurios siūlo darbą Anglijoje – apstu, todėl susirinkę visą informaciją apie Jūsų kelionę į UK ir susikrovę nedidelį lagaminą, drąsiai galite keliauti ir bandyti įsidarbinti. Žinoma, kad tokios pastangos būna rezultatyvios tik tada, kai jos užsakomos agentūroje, kuri turi jau ilgametę patirtį ir žino visą Anglijos darbų bei įdarbinimo virtuvę.

Darbai Anglijoje – vos už 2:30 valandos skrydžio nuo Lietuvos.
Kodėl nepasinaudojus?

Veža į oro uostus.

Taip pat pasidomėkite:

1 comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *