Klaipėda – Vilniaus oro uostas – Klaipėda

Ar dažnai tenka keliauti maršrutu Klaipėda Vilniaus oro uostas (VNO) ir atgal?

Klaipėda Vilniaus oro uostas ir grįžimui maršrutu iš sostinės į Klaipėdą, galima rasti begales pasiūlymų.  Tenka pastebėti, kad yra ir tokių keleivių, kuriems nėra svarbi kaina, žinoma, kalba apie realias ribas. Daug keliaujantys lietuviai nemėgsta laukti. Dažnas ieško ne tik kainos, bet ir keleivių pavežimo į oro uostus arba parvežimo iš oro uostų paslaugos, kuri neverstų gaišti laiko ir būtų patogi. Laukti stotelėse, akropolių aikštelėse, stumdytis autobusuose ir kovoti dėl vietos bagažui, gaišti laiką kelyje, kai pakeliui į gretimą miestelį ar miestą užsukama paimti dar vieno pakeleivio. Štai ko vengia komforto ir patogumo ieškantys tautiečiai. Nesvarbu ar iš uostamiesčio bandoma patogiai nusigauti iki Vilniaus oro uosto. Ar grįžus iš kelionės, ar iš emigracijos į Tėvynę, bandoma grįžti į gimtą miestą Klaipėdą. Visi ieško patogumo ir žinoma, komforto.

Paslauga laikinai neteikiama!

 

Užsakymui, paklausimui: 862206373

El. paštas: info@itturas.lt

 

Klaipėda Vilniaus oro uostas

 

klaipėda vilniaus oro uostas klaipėda

Klaipėda Vilnius Klaipėda trukmė

Kaip matote iš žemėlapio nuotraukos darytos telefonu, atstumas iki sostinės nėra mažas, lyginant ne kitų šalių, bet Lietuvos atžvilgiu. Kelionės trukmė yra didesnė nei 3 valandos. Kas įtakoja kelionės laiką.

 1. Kelio remonto darbai. Neretai yra taip, kad kelionės trukmę jau minėtu maršrutu iš uostamiesčio į sostinę ar atvirkščiai, įtakoja vykdomi kelio darbai. Žinoma, automagistralės keliais leidžiama važiuoti greičiau nei tarpmiestiniais. bet įvairūs darbai kelyje, gali šiek tiek padidinti kelionės laiką.
 2. Papildomi sustojimai. Daugiau nei 3 valandos kelionei yra nurodytos, jei važiuojama be sustojimu. Sustojimai kelyje gali būti įvairūs, nuo sustojimo kavos atsigėrimui ar užkandai iki techninių nesklandumų. Todėl kiekvienam keleiviui yra naudinga žinoti, kad vykstant maršrutu Klaipėda – Vilniaus oro uostas, išvykimo laiką yra naudinga pasirinkti su tam tikru rezervu. Geriau valandą ar kelias palaukti Vilniaus oro uoste, nei susierzinti dėl to ir “graužtis”, kad pavėluota. Suprantama, kad rezervas kelionei yra rekomenduojamas tik planuojantiems vykti į oro uostą Vilniuje. Grįžimas iš Vilniaus oro uosto į Klaipėdą nėra toks svarbus, kaip momentas – laiku suspėti į planuojamą skrydį.
 3. Oro sąlygos. Iš uostamiesčio į Vilniaus oro uostą ar atgal grįžtantys dažniau gali patvirtinti, kad kelionės laikui įtakoja ir oro sąlygos. Vasaros laikotarpiu, trukdžių yra kur kas mažiau. Sutrukdyti pasiekti namus ar oro uostą Vilniuje gali tik smarki liūtis. Žiemą, situacija keičiasi. Dėl oro temperatūrų svyravimo, kelio dangos kaitos, kelionės laikas gali tik pailgėti. Plikledis ir stipri pūga ypač įtakoja laiką, kadangi tam, kad užtikrinti vežamų keleivių saugumą, vairuotojai privalo įvertinti situaciją ir sumažinti greitį. Keleivių saugumas yra svarbiau už greitį.
 4. Kilometrų nesumažės. Kadangi nuo Klaipėdos miesto iki Tarptautinio Vilniaus oro uosto “VNO” yra daugiau nei 300 kilometrų, priklausomai iš kokios Klaipėdos miesto dalies vyksite, kilometrų gali sumažėti arba padidėti. Todėl, kad ir kaip norėtumėte oro uostą pasiekti greičiau, nuo to kilometrų skaičius nesumažės.

is vilniaus oro uosto i klaipeda

Komfortas keleiviams

 1. Individualūs užsakymai. Mūsų ekipažas nestovi aikštelėje prie akropolio, “negaudo” keleivių, kurie nori pasiekti Vilniaus oro uostą. Nestovime ir Vilniaus oro uoste, nes mes įgyvendiname išankstinius keleivių užsakymus pervežimui. Pasiskambinus ar parašius žinutę, visada galima tikėtis kokybiškos keleivių pervežimo paslaugos. Planuojate išvykti ar grįžti, kodėl neužsakius Zuikiobilietai.lt individualaus keleivių pervežimo?
 2. Nuo durų iki durų. Garantuojamas keleivių paėmimas iš namų arba, pasitinkame grįžusius į Lietuvą oro uoste. Kam laukti, jei Vilnių ar namus Klaipėdoje norima pasiekti greičiau?
 3. Komfortas už panašią kainą. Kviesdami taksi į namus tam, kad su lagaminais nuvykti į išvykimo aikštelę, sumokate papildomą mokestį, prarandate daug energijos ir sugaištate daug asmeninio laiko. Nuvykus į aikštele, tenka laukti, vėl perkrauti lagaminus, naudoti energiją ir gaišti laiką. Kodėl patogios kelionės nepradėjus iš namų kiemo?
 4. Važiuoti 3 asmenims – pigiau. Didesnei keleivių grupei nuolaidžiaujama visada. Jei 1 keleivio pervežimas gali kainuoti nuo 70-80 eurų iki 120 ar daugiau, tai 3 asmenys gali būti pervežti maršrutu Klaipėda-Vilnius-Klaipėda vos už 90 eurų. Sumą padalinus kiekvienam asmeniui, 30 eurų kiekvienam – patogumas ir komfortas per daug neišlaidaujant.
 5. Pagalba pernešant lagaminus. Koks čia sunkumas nešti lagaminus, kuris dar yra ir ant ratukų. Taip, veiksmas nėra sudėtingas, bet taip galėtų sakyti keleivis, turintis tik vieną lagaminą. 2 nedideli lagaminai ant ratukų taip pat nėra per didelė našta, jei netrukdo kelio danga, dvi rankos, du lagaminai. Sutikite, yra tokių keleivių, kurių net ir vienas lagaminas gali sverti tiek, kiek kitiems du. Daugiau lagaminų turintiems mes padedame juos perkelti, pernešti, sukelti į transporto priemonę, iškeliame, pataupome savo keleivių energiją. Kam lieti prakaitą, jei vykstate poilsiauti?
 6. Nemokamas internetas. Nors daugelis keleivių turi savo individualius planus internetui, Zuikiobilietai.lt siūlo ir savo nemokamo interneto paslaugą. Grįžę iš užsienio emigrantai, ne visi gali sau leisti naudoti internetą Lietuvoje, nes tai per brangu. Kodėl nesutaupius ir grįžus į Tėvynę?

Keleivių saugumas

 1. Apdrausti keleiviai. Visi keleivių pervežimo paslaugomis iš Klaipėdos iki Vilniaus oro uosto ir atgal yra apdrausti. Transporto priemonė yra drausta ir pagalbai kelyje dėl techninių gedimų. Į Vilniaus oro uostą ar namo vežame saugiai.
 2. Kėdutės vaikams. Planuojant kelionę į Vilnių skrydžiui su vaikais naudinga žinoti, kad Zuikiobilietai.lt pasirūpins ne tik Jūsų, bet ir Jūsų vaikų saugumu. Prieš užsisakant pervežimo paslaugą, naudinga paminėti, kad pageidaujate ir kėdutės vaikui, nurodant jo amžių. Be papaildomo saugumo vaikams, nevažiuojame. 
 3. Oro uosto Vilniuje pasiekimas laiku. Įvertinę situaciją ir klientų poreikį, Zuikiobilietai.lt visada keleivius pristato laiku. Klientai jaučiasi saugūs ne tik kelyje, bet ir situacijoje, kai skrydžiui privalu prisistatyti laiku. Saugu laiko atžvilgiu.
 4. Pilna atsakomybė už keleivių ir jų bagažo saugumą. Tenka pastebėti, kad kai kurie keleiviai vis dar baiminasi keliauti su nepopuliariais ekipažais ir klysta. Masinis keleivių pervežimas tampa pramoniniu. Nors ir išlaikomas tam tikras aptarnavimo lygis, keleiviai niekada negaus to, ką gali pasiūlyti mažesnės bendrovės individualiems pervežimams. Kuo daugiau keleivių, tuo didesnė rizika įvairiems nesklandumams. Keleivių ir bagažo saugumas – prioritetas.