Kelionės draudimas internetu, pigiau

Kitos svarbios Jums draudimo rūšys:

Automobilio draudimaskelioniųkelionių

[the_ad id=”1456″]

Kelionių (kelionės) draudimas internetu

Kelionių draudimas internetu
Draudimas daugelio keliautojų įtraukiamas į svarbiausius darbus, kuriuos būtina atlikti pradėjus planuoti keliones ar prieš išvykstant. Visai nesvarbu ar tai verslo, ar turistinė kelionė, tačiau nelaimingi nutikimai gali pasivyti bet ką, nutikti bet kam ir bet kur. Todėl dažniausiai pasirenkamas yra kelionių draudimas internetu, nes tai pigus ir greitas būdas gauti draudimo paslaugą.
Nuo ko apsaugo šis draudimas? Jis galioja ne tik susirgus ūmia liga ar nutikus nelaimingam įvykiui, bet ir tuomet, kai Jūs padarote žalą tretiesiems asmenims. Papildomai galima apdrausti bagažą, ir jeigu jis vėluos ar dings, galite gauti nustatyto dydžio išmoką. Daugelis keliautojų skuba rinktis kelionės kryptį, datas ir krautis daiktus į lagaminus. Malonūs rūpesčiai džiugina ir su nekantrumu laukiama ta valanda, kuomet pagaliau išvyksite. Dažnai ne tik tai lydi keliautojus. Pastaruoju metu vis išgirstame ar spaudoje perskaitome apie neįvykusias keliones. Taip pat dažnai pasitaiko, kad atšaukiama pasirinkta data, o kelionė perkeliama. Šias baimes galima pakeisti į saugumą. Apsidraudus kelionių draudimu jums bus išmokėta suma, kuri padengs išlaidas.
Keliautojams aktuali kaina, nes kiekvienas nori kuo daugiau lėšų skirti kelionei, o ne draudimui, tačiau jaustis saugūs nori dauguma. Pasirenkamas kelionės draudimas internetu padės ne tik sutaupyti pinigus, nes tokiu būdu draudžiantis gaunami labai geri pasiūlymai, bet ir laiko, nes viskas vyksta labai greitai ir paprastai. Surasti geriausią kainą nėra sudėtinga. Galima internetu kreiptis į draudimo brokerius, kurie pateiks geriausios draudimo bendrovės pasiūlymą arba paieškos imtis patiems. Tuomet reikia pasinaudoti internete siūlomomis skaičiuoklėmis, kurios paskaičiuoja kelių draudimo bendrovių kainas arba išsirinkus kelias bendroves apsilankyti jų interneto svetainėje ir suvedus reikalingus duomenis išsirinkti geriausią pasiūlymą.
Kelionės draudimas pasirenkamas pagal kiekvieno keleivio poreikius. Dažniausiai draudžiamasi tik sveikatos ir bagažo draudimu. Galima rinktis kelionės finansinių nuostolių draudimą tam, kad netektų patirti nenumatytų išlaidų dėl draudiminio įvykio. Nelaimingi atsitikimai ir žala kitiems taip pat netaps rūpesčiu, jei bus laiku pasirūpinta draudimu.
Kai kurie keliautojai mano, kad kelionės draudimas yra betikslis ir jiems nieko nenutiks, tačiau nuo nelaimingų nutikimų, ligų ar bagažo praradimo nesame nė vienas apsaugotas. Šis draudimas pravers tuomet, kai nutikus draudimo polise nustatytam įvykiui netektų patirti didelių finansinių nuostolių. Atostogos ar verslo kelionė bus be rūpesčių tik apsidraudus. Išsirinkti geriausią pasiūlymą, kuris atitinka lūkesčius ir mėgautis nerūpestingomis akimirkomis, štai ką reiškia planuoti smagiausią kelionę.

Kelionės draudimas internetu – kodėl verta jį įsigyti?

Draudimas internetu yra ta galimybė, kuri suteikia patogią galimybę apsidrausti neišeinant iš namų ar darbo aplinkos. Galima tik pasidžiaugti, kad mūsų šalies gyventojai keliauja vis daugiau ir daugiau. Vis dėlto, atidžiau pažinus jų keliavimo įpročius bei elgesio modelius, nesunku pastebėti, kad dalis iš jų yra netinkami arba tokie, kuriuos būtina tobulinti. Vienas geriausių pavyzdžių – mūsų šalies žmonės vis dar atsainiai žiūri į kelionės draudimą ir nesvarbu, jis siūlomas internetu ar draudimo brokerių. Belieka tik spėlioti, dėl kokių priežasčių dažnas keliautojas atsisako kelionės saugumo, tačiau galima daryti išvadą, kad toks elgesys tikrai nėra sveikintinas – priešingai, tai elgesio modelis, kuris turėtų būti kuo greičiau pakeistas (susimastyti naudinga ankščiau, nei nutikus nelaimei). Taigi, jei iki šiol keliavote be kelionės draudimo, atminkite, jog  pats metas keisti savo įsitikinimus. Maža to, kelionės draudimo internetu naudą reikėtų suvokti ne tik patiems, bet ir rekomenduoti savo pažįstamiems arba draugams, kurie keliauja dažniau. Tačiau tai padaryti gali būti sunku tuo atveju, jei nežinosite, kodėl apskritai verta įsigyti paslaugą kelionės ir Jūsų apsaugai.

Bene viena svarbiausių priežasčių, kodėl yra verta įsigyti kelionės draudimo polisą,  yra ta, kad tai padarę žmonės apsaugomi nuo didelių išlaidų, kurias galima patirti per nelaimingus atsitikimus. Priklausomai nuo to, kaip ir kur planuojate keliauti ir ką veikti kelionės metu, gali būti, kad nutiks įvairių nemalonių nutikimų, pavyzdžiui, snieglente ar banglente sužeisite kitą asmenį arba susižalosite patys. Savaime suprantama, tokiu atveju teks atlyginti gydymo nuostolius, tačiau to tikrai neteks daryti, jei būsite pasinaudoję pigiu kelionės draudimu, kurį galima pasiskaičiuoti draudimo skaičiuoklė, palyginti ir įsigyti nesugaištant brangaus laiko. Tačiau – tai ne vienintelė situacija, kuomet gali praversti draudimas kelionėje: nuo įvairiausių situacijų, kurių metu galite susižeisti ir patys, tikrai nesate apsaugoti.  Vis dėlto, tuo atveju, jei būsite įsigiję kelionės draudimą, jums neteks patirti jokių su gydymu susijusių išlaidų net ir šalyje, kurioje gydymas yra pats brangiausias pasaulyje.

Dauguma žmonių yra linkę manyti, kad kelionės draudimas yra labai brangus sprendimas, tačiau belieka tik pridurti, jog tai nėra tiesa: lyginant su kitomis kelionės išlaidomis, kelionės draudimo išlaidos tikrai nėra didelės, o nauda, kurią gaunate – labai didelė: ko verta galimybė žinoti, kad keliaujate be galimybės patirti finansinius nuostolius?

Taigi, kelionių draudimas būtinas dėl daugybės priežasčių. Na,  o pabaigai belieka tik pridurti, kad šiandien norit įsigyti šios rūšies draudimą, nebūtina keliauti į klientų aptarnavimo biurą –  galite rinktis variantą, kuris padės jums sutaupyti ir laiko, ir pinigų, ir patogiau planuoti darbotvarkę. Tai – kelionės draudimas internetu.

Ar visada jaučiatės smagiai kelionėje neapsidraudę?

Kelionės draudimo polisas – saugios kelionės pradžia, todėl būtina jį rinktis atsakingai.

Dažnai keliaujantiems naudinga informacija:

[the_ad id=”1456″]

4 comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *