Klaipeda Rygos oro uostas Klaipeda. Faktai apie Rygą.

Įdomią situaciją galima pastebėti: nors Ryga yra venas arčiausiai esančių užsienio miestų, daugelis žmonių nežino svarbių faktų. Gal ir jūs esate vienas iš jų? Jei taip, tuomet ši situaciją yra būtina kuo greičiau ištaisyti. Taigi, kviečiame pažinti įdomius faktus apie šį mestą, kuris tikrai turi kuo sužavėti.

[the_ad id=”1456″]

Klaipeda Rygos oro uostas Klaipeda

klaipeda rygos oro uostas

1 – Ryga buvo įkurta 1201 metais

Šis, įspūdingas miestas, šiandien tituluojamas, kaip didžiausias Baltijos šalių miestas, buvo įkurtas 1201 metais.

Na o pabaigai – dar vienas įdomu faktas: pasirodo, jei  domėtumėmės  pervežimo paslaugomis, Ryga būtų viena tų krypčių, į kurią atliekama daugiausia pervežimų, ypač populiarus yra paslaugos maršrutas Zuikiobilietai.lt – Klaipėda Rygos oro uostas.

[the_ad id=”1456″]

 

Taip pat skaitykite:

 

2 – žavi paslaptimi

Nors šiandien Ryga tituluojama kaip moderni, inovatyvi, pažangi, turistams, verslui bei menui patraukli Europos sostinė, reikia pastebėti dar ir tai, kad būtent šis miestas kuo puikiausiai tinka ir paslapties gerbėjams. Štai, pavyzdžiui, senosios šio miesto gatvelės bei ūksmingi parkai tikrai sukuria ypatingą, paslaptingą, mistišką atmosferą.

3 – Rygoje buvo įkurta vena seniausių pasaulio vaistinių

Ryga yra ypatinga dėl vienos priežasties – būtent joje buvo įkurta viena pirmųjų vaistinių pasaulyje, tai įvyko dar 1357. Beje, reikia pastebėti dar ir tai, kad Ryga apskritai yra vienas iš miestų, kuriame visada netrūko vaistinių, štai, pavyzdžiui, 1920 metas šiame mieste veikė net 35 vaistinės.

4 – Ryga išskiria ypatingu gaminiu

Esame įpratę, kad kone kiekvienas didesnis miestas gali sužavėti kokiu nors kulinariniu šedevru. Ne išimtis yra ir Ryga, kuri visus atvykusius ir, žinoma, vietinius, stebina bei džiugina savo gaminiu, prilygstančiu netgi meno kūriniui. Tai – Rygos duona. Nors laikui bėgant šio kepinio variacijų skaičius padaugėjo, tikroji šios duonos versija, tai – šviesi arba tamsi duona, pagardinta graikiniais riešutais ir abrikosais. Švelniai saldus išskirtinis šios duonos skonis suteikia gaminio originalumo. Beje, reikia pabrėžti ir tai, kad šis kepinys yra ypatingas ir dėl dar vienos savybės – ją  laikyti galima netgi mėnesį ir visiškai nesijaudinti dėl skoninių savybių pakeitimo.

5 – daug gyventojų

Dar venas įdomus faktas yra tas, jog net ir prieš 100 metų čia netrūko žmonių – Rygoje gyveno daugiau nei 550 tūkstančių gyventojų. Atsižvelgiant į tai, kad net ir prieš karą Rygoje buvo gausiai apgyvendintas miestas, nesunku suprasti, kodėl ir iki šių dienų yra išlikę ypač senų pastatų.

Mūsų ekipažas veža į Latvijos sostinę Rygą.

Pradėkite atrasti – Zuikiobilietai.lt