Pigus Aviabilietai. Kuria kryptimi galima įsigyti internetu?

Kaip rodo aviabilietų pirkimo statistika, aviabilietai į Angliją, Airiją, Norvegiją yra populiariausi pasirinkimai. Vis dėlto, reikėtų akcentuoti, kad aviabilietai internetu į Angliją ir kitas išvardintas šalis, yra kur kas pranašesnis pasirinkimas – sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Baiminatės tai daryti, nes tiesiog dar niekada nepirkote bilietų internetu? Pateikiame pačias svarbiausias gaires, kurių reikia lankytis norint, kad  aviabilietų pirkimas internetu būtų sklandus bei greitas.

Pigus aviabilietai

pigus aviabilietai

Yra ne vienas interneto portalas, pavyzdžiui Zuikiobilietai.lt, kuriame parduodami pigus aviabilietai internetu į Angliją, Airiją, Ameriką, Australiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Italiją, Ispaniją, Japoniją, Kiniją, Lenkiją (Varšuvą), Norvegiją, Prancūziją, Rusiją (Maskvą), Škotiją, Švediją, Turkiją, Ukrainą (Kijevą), Vokietiją ir kitas valstybes, bei jų oro uostus.   bei kitas šalis. Svarbu akcentuoti, kad kiekvienas toks portalas pateikia  instrukcijas, kuriomis reikia sekti, norint įsigyti jums reikalingą aviabilietą. Taigi, vienas svarbiausių žingsnių sklandaus pirkimo proceso link – susipažinimas su šiomis instrukcijomis.

Ne vienas tokio pobūdžio portalas turi ir dažniausiai užduodamų klausimų skyrelį. Taigi, iš karto po to, kai susipažinsite su instrukcijomis, susipažinkite ir su atsakymais į šiuos klausimus – tikėtina, kad pastarųjų liks gerokai mažiau.

 

Naudinga žinoti keliaujantiems:

 

Dar vienas patarimas, kurį galima duoti šiems žmonėms, yra toks: pradėję pirkimo procesą ir pateikę savo duomenis, patikrinkite juos net kelis kartus, nes vėliau jų tiesiog nebebus galima pakeisti.

Kiekvienas tokio pobūdžio portalas, siūlo įvairius atsiskaitymo būdus, todėl galite būti tikri, kad net neišeidami iš namų rasite tinkantį atsiskaitymo būdą.

Paprastai aviabilietas, perkamas internetu, būna atsiunčiamas elektroninio laiško pavidalu į elektroninio pašto dėžutę. Vis dėlto, vertėtų prisiminti, kad laikas, per kurį tas laiškas bus atsiunčiamas, yra skirtingas (viena agentūra bilietą gali atsiųsti jau po 5 minučių, tuo tarpu kita – tik po pusvalandžio ar netgi valandos). Taigi, jei praėjus kelioms minutėms po apmokėjimo aviabilieto dar negavote, baimintis neverta – verta priminti, kad siuntimas užtrunka ilgiau.

Perskaitėte šiuos patarimus, tačiau žengti pirmąjį žingsnį vis dar nedrąsu? Tokiu atveju verta prisiminti, kad bijoti tikrai nėra ko – prisiminkite, kad daugelis tokio pobūdžio portalų  teikia online pagalbą. Tai reiškia, kad nemokamai galite pateikti klausimus ir jau po kelių akimirkų sulaukti atsakymų į juos.

Na, o pabaigai – dar vienas patarimas… tiesiog įsigykite aviabilietą internetu. Visi patarimai – teorinio pobūdžio, o visi žino, kad įgūdžiai yra gaunami per praktiką. Taigi, tereikia tik vieną  kartą įsigyti aviabilietą internetu ir pritaikyti turimas teorines žinias praktiškai, o vėliau tai taps savaime įveikiama užduotimi. Maža to, tik pagalvokite, kiek laiko sutaupysite, pasirinkę tokį prikimo būdą.

Keleivių pervežimo paslaugos į oro uostus: Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos, Varšuvos.

Panašias, lėktuvų bilietų, draudimo ir kitas paslaugas rasite https://zuikiobilietai.lt