Automobilių nuoma – Klaipėda

Automobilių nuoma užtikrina saugią, efektyvią ir patogią kelionę

Automobilis suteikia judėjimo laisvę, tai gali patvirtinti kiekvienas vairuotojas. Nuosavas automobilis – puiku, bet kartais prireikia transporto priemonės trumpam laiko tarpui. Tada belieka išsinuomoti jį, o nuomos punktų pasirinkimas Klaipėdoje yra gan platus.

Dauguma įmonių siūlo trumpalaikę arba ilgalaikę automobiliu nuoma Klaipeda, kiekvienam asmeniui pagal jo poreikius. Kai kurios įmonės siūlo ne tik išsinuomoti transporto priemonę, bet ir siūlo vairuotojų paslaugas. Žinoma, tai yra vienas iš saugiausių ir patogiausių keliavimo būdų, nes vietinis vairuotojas puikiai pažįsta šalies kelius, o žmonėms telieka mėgautis kelionės įspūdžiais.

Lengvuosius automobilius galima išsinuomoti nuo ekonominės iki vidutinės, standartinės ar prabangios verslo klasės. Didelių apribojimų asmenims, kurie nori pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis nėra. Suprantama, kad reikia turėti vairuotojo pažymėjimą, daugelis įmonių automobilius nuomoja asmenims, kurie yra vyresni nei 21 metų. Atsiskaitymo būdai yra keli – galima atsiskaityti grynaisiais pinigais, pavedimu ar banko mokėjimo kortele.

Nereikia pamiršti, kad visi automobiliai yra išnuomojami su pilnu kuro baku. Transporto priemonė, kai baigiasi nuomos laikas, turi būti grąžinta taip pat su pilnu kuro baku. Jei klientas grįžta ne su pilnu baku, jam bus taikomas kuro užpildymo mokestis.

Suprantama, kad ne visada užtenka standartinio automobilio. Kartais prireikia miniveno, su daugiau vietų keleiviams ir papildomos įrangos, kurią nesudėtinga išsinuomoti, tai vaikiška automobilinė kėdutė, juk vaikų saugumu kelyje dera pasirūpinti, automobilinė stogo bagažinė, dviračių laikikliai ar GPS navigacija, kad kelionė būtų tiksli ir vairuotojas saugiai bei efektyviai pasiektų savo kelionės tikslą.

Akivaizdu, kad išsinuomoti automobilį Klaipėdos mieste nėra sunku. Yra ne viena įmonė, kuri teikia tokias ar panašias paslaugas, o kainos nėra didelės. Beje, nuoma ilgesniam laiko tarpui visada apsimoka, nes priemonės kaina yra ženkliai mažesnė.

O jei reikia transporto priemonės, kurioje gali keliauti daugiau kaip keturi asmenys, tai padaryti nesunku, nes beveik kiekvienas nuomos punktas siūlo ir mikroautobusu nuoma. Juose patogiai galės jaustis nuo 14 iki 20 asmenų. Pačios transporto priemonės pasižymi tvarka ir naujumu, kad vairuotojas ir keleiviai jaustųsi maloniai.

Jei vis dėlto nuspręsite keliauti savo automobiliu, Jums bus naudinga pasidomėti ir draudimo kainomis bei visų draudikų pasiūlymais vienoje vietoje:

Automobilio draudimas; Kelionių draudimas; Turto draudimas; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

Galima sugalvoti daug situacijų, kai žmonėms prireikia pasinaudoti automobilio nuomos (miniveno, mikroautobuso, lengvojo automobilio) paslaugomis. Kiekvienai situacijai galima išsinuomoti ir tinkamą automobilį, tereikia susisiekti su nuomos paslaugų darbuotojais, kurie ras tinkamą sprendimą ir pasiūlys geriausią variantą. Keliauti saugiai, efektyviai ir patogiai mėgstame visi.
Jei į kelionę planuojate vykti savo automobiliu, tokiu atveju Jums verta pasidomėti informacija apie KASKO draudimą ir jo siūlomų paslaugų paketu.

Palangos oro uostas Klaipėda;