Minivenu nuoma

Auto nuoma. Minivenai garantuoja ir užtikrina saugią bei efektyvią ir patogią kelionę. Kas gali būti komfortabiliau už amerikietišką miniveną?

Auto nuoma – Minivenų nuoma – Klaipėda

Automobilis suteikia judėjimo laisvę, tai gali patvirtinti kiekvienas vairuotojas. Nuosavas automobilis – puiku, bet kartais prireikia transporto priemonės trumpam laiko tarpui. Tada belieka išsinuomoti jį, o nuomos punktų pasirinkimas Klaipėdoje yra gan platus.

Šiuo metu siūlome išsinuomoti:

Chrysler Town & Country, 3.6 l., vienatūris

Kuro tipas: benzinas/dujos. Dujų sąnaudos 16-17 litrų/100km;

Pavarų dėžė: automatinė;

Sėdimų vietų skaičius: 7;

Saugumas: minivenas yra draustas, drausti keleiviai ir jų bagažas, papildoma paslauga – pagalba kelyje 24h/7. Taip pat yra numatytas draudimas, kai minivenas išnuomotas ir jį valdo kitas asmuo, ne savininkas.

Aprašymas:
AUX jungtis, USB jungtis, MP3 grotuvas, Navigacija/GPS, LCD ekranai salone (kelionės metu, vaikai gali žiūrėti filmukus, suaugę gali peržiūrėti medžiagą seminarui, verslo plano pristatymui ir kt.). 
Chrysler Town & Country vienatūrio nuomos kaina parai – 65 eur su PVM (minimalus dienų skaičius – 2). Nuomojant ilgesniam laikotarpiui, kaina mažinama individualaus susitarimo metu. Yra papildomų sąlygų.

Išrašome PVM sąskaitas.

Dauguma įmonių siūlo trumpalaikę arba ilgalaikę minivenų nuomą Klaipėdoje, kiekvienam asmeniui pagal jo poreikius. Kai kurios įmonės siūlo ne tik išsinuomoti transporto priemonę, bet ir siūlo vairuotojų paslaugas. Žinoma, tai yra vienas iš saugiausių ir patogiausių keliavimo būdų, nes vietinis vairuotojas puikiai pažįsta šalies kelius, o žmonėms telieka mėgautis kelionės įspūdžiais.

Lengvuosius automobilius galima išsinuomoti nuo ekonominės iki vidutinės, standartinės ar prabangios verslo klasės. Didelių apribojimų asmenims, kurie nori pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis nėra. Suprantama, kad reikia turėti vairuotojo pažymėjimą, daugelis įmonių automobilius nuomoja asmenims, kurie yra vyresni nei 21 metų. Atsiskaitymo būdai yra keli – galima atsiskaityti grynaisiais pinigais, pavedimu ar banko mokėjimo kortele.

Nereikia pamiršti, kad visi automobiliai yra išnuomojami su pilnu kuro baku. Transporto priemonė, kai baigiasi nuomos laikas, turi būti grąžinta taip pat su pilnu kuro baku. Jei klientas grįžta ne su pilnu baku, jam bus taikomas kuro užpildymo mokestis.

Suprantama, kad ne visada užtenka standartinio automobilio, jame vos 4-5 vietos. Kartais prireikia didesnio, erdvesnio ir tai gali būti minivenas. Su daugiau vietų keleiviams ir papildoma įranga, kurią nesudėtinga išsinuomoti, tai vaikiška automobilinė kėdutė, juk vaikų saugumu kelyje dera pasirūpinti, automobilinė stogo bagažinė, dviračių laikikliai ar GPS navigacija, kad kelionė būtų tiksli ir vairuotojas bei keleiviai, saugiai bei efektyviai pasiektų savo kelionės tikslą.

Naudinga žinoti, kad minivenai nėra mikroautobusai. Tai kažkas per vidurį mikroautobuso ir lengvojo automobilio. Tad, planuodami išsinuomoti miniveną turėtumėte atminti, kad daugelis minivenų turi mažiau vietų keleiviams nei mikroautobusai, bet daugiau už lengvuosius automobilius. Dažniausiai minivenų salone galimas keleivių skaičius yra 7, jei vairuos ir nuomojantys asmenys. Todėl, jeigu esate kompanijoje 7 keleiviai, minivenų nuoma Klaipėdoje bus geriausias Jūsų pasirinkimas.

Akivaizdu, kad išsinuomoti automobilį Klaipėdos mieste nėra sunku. Yra ne viena įmonė, kuri teikia tokias ar panašias paslaugas, o kainos nėra didelės. Beje, nuoma ilgesniam laiko tarpui visada apsimoka, nes priemonės kaina yra ženkliai mažesnė.

O jei reikia transporto priemonės, kurioje gali keliauti daugiau kaip keturi asmenys, tai padaryti nesunku, nes beveik kiekvienas nuomos punktas siūlo ir mikroautobusu nuoma. Juose patogiai galės jaustis nuo 14 iki 20 asmenų. Pačios transporto priemonės pasižymi tvarka ir naujumu, kad vairuotojas ir keleiviai jaustųsi maloniai.

Jei vis dėlto nuspręsite keliauti savo automobiliu, Jums bus naudinga pasidomėti ir draudimo kainomis bei visų draudikų pasiūlymais vienoje vietoje:

Automobilio draudimas; Kelionių draudimas; Turto draudimas; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

Galima sugalvoti daug situacijų, kai žmonėms prireikia pasinaudoti automobilio nuomos (miniveno, mikroautobuso, lengvojo automobilio) paslaugomis. Kiekvienai situacijai galima išsinuomoti ir tinkamą automobilį, tereikia susisiekti su nuomos paslaugų darbuotojais, kurie ras tinkamą sprendimą ir pasiūlys geriausią variantą. Keliauti saugiai, efektyviai ir patogiai mėgstame visi.
Jei į kelionę planuojate vykti savo automobiliu, tokiu atveju Jums verta pasidomėti informacija apie KASKO draudimą ir jo siūlomų paslaugų paketu.

Rygos oro uostas Klaipeda;

Mikroautobusu nuoma Vilniuje;

Patikimi elektromobiliai;

1 comment

  1. Sveikie, iškome miniveno rugpjūčio mėnesiui. Ar būtų galima gaut info, nuomos kaina, ar turite ką išnuomoti?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *