Kaip išsirinkti tinkamus liekninančius apatinius?

Kaip išsirinkti liekninančius apatinius. Moterys kartais bando sumažinti dydį, siekdamos papildomo stangrumo, bet tai tik sukelia iškilimus ir diskomfortą, o tai gali „paversti jus didesniu“.

Kaip išsirinkti liekninančius apatinius

Kaip išsirinkti liekninančius apatinius

Eikite į parduotuvę ir pasimatuokite forminius drabužius – dėvėkite apatinius higienos sumetimais – ir sužinokite, kas jums labiausiai tinka. Nešiodami atsisėskite ir pasivaikščiokite, kad įsitikintumėte, jog jausitės patogiai ir gabalas laikosi vietoje. Jei etiketėje nėra našumo lygio, peržiūrėkite drabužių etiketę. Kuo didesnis nailono kiekis, tuo labiau drabužis pakeis jūsų formą. Taip pat galite pajusti formavimo lygį pajutę audinį. Jei jis lengvas ir slysta per rankas, greičiausiai jis skirtas tiesiog išlyginti tikslines figūros dėmes. Sunkesnės dalys paprastai yra apginkluotos suspaudimo zonomis, kurios čiulps ir sukels jūsų kūną į formą.

Liekninantys apatiniai

        Liekninantys apatiniai labiau nei erzina, kai jie nelieka savo vietoje. Jei jūsų pilvuką kontroliuojančių kelnaičių juosmuo pradės riedėti žemyn, tai tęsis tol, kol pajusite, kad perpjautų jus per pusę. Tačiau ne tik jaučiatės nepatogiai, bet ir per jūsų drabužius aiškiai matysis apranga, kuri ritosi žemyn – tai nėra geras žvilgsnis į vieną kartą gyvenime vykstantį įvykį. Laimei, forminiai drabužiai aukštu juosmeniu turi keletą dizaino gudrybių, kad būtų užtikrinta, jog jie visada išliks vietoje.

Naudinga pasidomėti:

Patogumas

Didžiąją dalį sukibimo užtikrina elastinga juosmens juosta, kuri yra pakankamai minkšta, kad jaustumėtės patogiai, tačiau pakankamai tvirta, kad liktų vietoje ir nesisuktų. Tačiau visos pasaulio dizaino technologijos nesustabdys forminiams drabužiams riedėti, jei dėvite netinkamą dydį. Padarykite per mažą, todėl medžiaga gali būti per stipriai ištempta ir ji pradės riedėti. Padidinkite ir juosmens juosta negalės jūsų gerai suimti. Jei esate tikri, kad esate tinkamo dydžio ir jis vis tiek rieda žemyn, gali būti, kad itin aukštas juosmuo netinkamas jūsų rėmui. Pavyzdžiui, smulkūs rėmeliai (5 pėdų 3 ir mažesni) gali būti nepakankamai ilgi kūne, kad juosmens juosta galėtų patogiai sėdėti. Arba galite turėti ypač mažą šonkaulių narvelį. Jei taip yra, o jūs vis tiek norite pabandyti aukštą juosmenį formuojančius drabužius, yra gudrybė, kurią galite išbandyti. Pakelkite juosmenį kiek įmanoma aukščiau ir pakiškite po liemenėle! Arba, jei jūsų suknelė pakankamai atlaidi, galite nulenkti juosmenį ir suformuoti žemesnę, griežtesnę juostą.

Zuikiobilietai.lt