Vasarinių padangų žymėjimas – naudinga žinoti

Vasarinių padangų žymėjimas. Vienas iš pagrindinių dalykų į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, kuomet vasarinės padangos internetu yra perkamos, yra ne tik techninės specifikacijos ir prekių aprašymai. Bet ir jų žymėjimas, kur yra nurodyti pagrindiniai kriterijai. Keliamas automobilio išorinis triukšmas, kuris yra matuojamas decibelais, sukibimo su kelio danga indeksas bei sunaudotų degalų sąnaudų efektyvumas. 

Vasarinių padangų žymėjimas

Vasarinių padangų žymėjimas

Taigi, jei norite, kad automobilis važiuotų kuo tyliau, tuomet rinkitės padangas, kur decibelų triukšmo lygis yra kuo žemesnis. Tam, kad padangų sukibimas su kelio danga būtų kuo geresnis, indeksas turi būti aukštesnis. Nes nuo to priklausys ir trumpesnis stabdymo kelias, automobilio manevringumas, kas ypač aktualu vasarą netikėtai prasidėjus škvalui ar krušai. Todėl perkamos Beepunkt.lt vasarines padangos internetu verčia atkreipti dėmesį ir į savo techninius parametrus.

Sukibimas ir degalų taupymas

Sukibimo su kelio danga indeksas yra žymimas raidėmis nuo A iki G (kuomet A žymi patį geriausią sukibimą su kelio danga, o G – prasčiausiai). Brangstant degalams, daug kam yra aktualu, kad degalų sąnaudos būtų kuo mažesnės. Jų ekonomiškumas priklauso nuo automobilio pasipriešinimo judėjimui. Kuo jis mažesnis, tuo didesnė ekonomija. Degalų sąnaudų efektyvumo lygis taip pat yra žymimas raidėmis nuo A iki G, kur (A – ekonomiškiausias, o G mažiausiai ekonomiškas).

Naudinga pasidomėti:

Parduotuvė internete

Internetinėje parduotuvėje Beepunkt.lt, kur rasite aukštos kokybės žinomų visame pasaulyje prekės ženklų. Padangų gamintojų, tokių kaip Michelin, Pirelli, Goodyear, Michelin ir kitų gamintojų padangas už prieinamą kainą. Čia nuolat vyksta įvairios akcijos ir pasiūlymai, kurių dėka įsigysite kokybiškų vasarinių padangų komplektą, kuris kitur kainuoja žymiai brangiau.

Taip pat rasite daug naudingos informacijos. Kuri padės ne tik išsirinkti, bet ir tarpusavyje palyginti skirtingus padangų modelius, jų technines charakteristikas bei savybes. Jei nerandate pageidaujamo modelio, visuomet galite kreiptis į savo srities profesionalus, kurie patars ir padės išsirinkti.

Zuikiobilietai.lt