Rankinis bagažas skrydžiams

Rankinis bagažas skrydžiams
Jei atsitiko taip, kad aviabilietai jau guli Jūsų darbo stalo stalčiuje ar namuose saugiai padėti lentynėlėje, skrydis nesustabdomai artėja, o Jums dar reikia išspręsti labai daug kelionės klausimų ir ypač vieną, tai, kaip turi atrodyti rankinis bagažas, ką į jį galima dėti, ko ne ir išvis, kas draudžiama, kad laipinimo metu nekiltų jokių nesusipratimų, pasiskaitykite atmintinę ir kai kurių mūsų paslaugų vartotojų pateiktą informaciją.
Skrydis lėktuvu daugeliui keliautojų reiškia komfortišką ir greitą keliavimo būdą. Dažnai renkantis kurios aviakompanijos bilietus įsigyti svarstoma ir apie sąlygas. Nors bilietų kainos dažnai panašios, tačiau galima rasti esminių skirtumų, kurie nulems kurią bendrovę pasirinkti. Daugeliui labai svarbus rankinis bagažas. Įvairūs reikalavimai skatina mus ieškoti geriausio sprendimo.
Keliaujant norisi ne tik su savimi pasiimti kuo daugiau reikalingų daiktų, bet ir iš kelionės parvežti lauktuvių. Vertėtų dar prieš įsigyjant lėktuvo bilietus sužinoti kokie reikalavimai bagažui taikomi pasirinktoje skrydžių bendrovėje. Dažniausiai rankinio bagažo svoris negali viršyti 10 kilogramų, todėl vertėtų įsigyti kuo lengvesnį lagaminą. Be to, kiekvienam keleiviui priklauso tik 1 rankinio bagažo vienetas. Skrydžių kompanijos visus reikalavimus nurodo, tad jums belieka tik atidžiai juos perskaityti ir vykdyti. Įprastai yra nustatomi reikalavimai ne tik bagažo kiekiui, bet ir svoriui. Taip pat nurodoma kokio išmatavimo turi būti lagaminas, pavyzdžiui, lagaminas, kurį įsinešite su savimi į lėktuvo saloną privalo neviršyti 55x40x20 centimetrų.
Nors dažnai oro uostuose galima pastebėti įvairiais būdais bandančius sukčiauti keleivius, tačiau vertėtų atminti, kad derėtų kiekvienam laikytis nustatytų reikalavimų. Visa tai leidžia užtikrinti tvarką lėktuve skrydžio metu. Kartais, kai perkami pigūs bilietai rankinis bagažas tampa vieninteliu bagažu, todėl į jį bandoma sutalpinti daug daiktų. Nepamirškite pasidomėti, gal galima už papildomą mokestį gabenti registruotą bagažą.
Ar žinote ką galima gabenti lėktuvo salone? Tikrai ne visus daiktus. Apie apribojimus sužinoti galima oro uosto informacijoje pasiskambinus arba peržvelgę aukščiau pateiktą leidžiamų bei draudžiamų daiktų lentelę. Pavyzdžiui, aštrūs ar buki daiktai yra draudžiami. Jais galima sužaloti kitus, todėl jų įsinešti su savimi į lėktuvo saloną negalima. Taip pat labai svarbu laikytis taisyklių gabenant skysčius. Su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti iki 1 litro skysčių. Ši taisyklė galioja visose skrydžių bendrovėse. Keleiviai gali iš anksto įsigyti 10 buteliukų, kurių talpa yra po 100 mililitrų. Viskas sudėta turi būti į skaidrų užspaudžiamą maišelį. Kas priskiriama skysčiams sužinoti galite bet kurios oro linijų bendrovės tinklalapyje. Jei norite rankiniame bagaže gabenti dantų pastą, gelį, kvepalus ar panašius gaminius, turėsite laikytis reikalavimų. Visa tai leidžia užtikrinti kiekvieno keleivio saugumą. Greičiausiai kone aktualiausias skrendančiųjų klausimas ir galvos skausmas yra: o kiek cigarečių pakelių leidžiama pasiimti su savimi? Žinoma yra tik tai, kad rankinis bagažas, kuriame nebuvo jokių papildomų daiktų išskyrus cigaretes, nebuvo nei sustabdytas, nei sulaikytas. Bet visada yra bet… Saiką žinoti verta, todėl konkreti oro bendrovė turi ir konkrečius reikalavimus savo keleiviams.
Rankinio bagažo klausimai daugeliui labai svarbūs. Visą informaciją apie gabenimą galima sužinoti pasirinktoje skrydžių bendrovėje. Tai turėtumėte daryti dar prieš perkant lėktuvo bilietus. Nepamirškite, kad keliaujant reikia pasiimti su savimi tik reikalingiausius daiktus.

Pasidomėkite:

Naudinga pasidomėti draudimo rūšimis, kurios aktualios tik jums kelionės metu:

Automobilio draudimas; Kelionės draudimas; Turto draudimas; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *