Pigūs skrydžiai į Norvegiją

Pigūs skrydžiai į Norvegiją
Šiaurės šalis Norvegija kasmet sulaukia vis daugiau turistų, todėl pigių skrydžių jos sostinė Oslas sulaukia vis daugiau ir daugiau, o su pasiūlymais ir mūsų tautiečių mieste. Daugeliui įprastos kelionės į šiltus kraštus pabodo ir norima pažinti kitokią kultūrą, ir gamtą. Pigūs skrydžiai į Norvegiją – Oslą, suteikia galimybę pigiai nukeliauti į šią Skandinavijos pusiasalio šalį.
Nors žiemos laikotarpiu Norvegijoje gausu slidinėjimo mėgėjų bei norinčiųjų stebėti šiaurės pašvaistę, tačiau šiltuoju metų laiku turistų sulaukiama daugiausia. Čia yra labai daug gražių, įdomių ir svarbių lankytinų vietų, kurių vienos kelionės metu neįmanoma aplankyti, tačiau populiariausias vietas, gerai suplanavus maršrutą, tikrai galima. Pažintį su šalimi dera pradėti nuo sostinės. Atvykus į Oslą galima apsilankyti įvairiose vietose. Daugeliui įdomi karingųjų vikingų istorija. Apie juos pasakoja Vikingų laivų muziejus. Taip pat Oslo svečiai kviečiami pramogauti TusenFryd atrakcionų parke ir pasivaikščioti po senamiestį. Vasaros laikotarpiu nuo Oslo iki Faerder švyturio galima persikelti keltu ir pasigrožėti fiordais. Čia esančios salos kupinos gražių gamtos kampelių ir pramogų. Po apsilankymo šalies sostinėje keliautojų akiratyje atsiduria antrasis pagal dydį miestas – Bergenas. Jis labai populiarus šiltuoju metų laiku. Tarp septynių kalvų įkurtas miestas labai gražus ir jaukus. Taip ir norisi jame pasilikti ilgėliau. Žuvies turgus, pasivaikščiojimas senamiesčiu ir Brygeno krantine, kuri įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą bei senųjų medinių namų apžiūra padės pajusti šio skandinaviško miesto atmosferą. Manantys, kad pažintį su miestu reikia pradėti nuo muziejų, siūloma apsilankyti Jūrų muziejuje. Pasigrožėti miesto panorama ir kalnais galima pakilus funikulieriumi į Floien viršukalnę.
Viešint Norvegijoje neapsilankyti mieste, kuris turi šiauriausią pasaulyje alaus daryklą, universitetą ir botanikos sodą – būtų neatleistina klaida užkietėjusiam keliautojui. Taigi nuvykti į Trumsę – būtina. Juk šis miestas yra tik 400 kilometrų nutolęs nuo poliarinio rato. Išskiriant vietas, kurias būtina aplankyti Norvegijoje verta dėmesio gamta. Klimato sąlygos per tūkstantmečius suformavo tai, ką galima pamatyti tik šioje šalyje. Vykstant nuo Oslo šiaurės rytų kryptimi yra Vakarų lygumos. Gamtos mylėtojai čia atranda gražiausius gamtos vaizdus. Taip pat šiame kraštovaizdyje gausu ir architektūros paminklų. Dar vienas gamtos kampelis – Jotunheimen nacionalinis parkas. Nuostabaus kraštovaizdžio vieta ypatingai vertinama ekologinio turizmo šalininkų. Iš daugybės trasų, kurios pritaikytos dviračiams, žirgams ir pėstiesiems tikrai išsirinksite tinkamas.
Pigūs skrydžiai į Norvegiją – puiki galimybė pigiai nuskristi į šiaurės šalį, kuri žada nepamirštamus nuotykius ir pramogas, o kerintys gamtos vaizdai vasaros laikotarpiu, kurių nepamatysite šiltuosiuose kraštuose – ilgam išliks atmintyje.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *