Gudrybės draudžiantis ir bandant sutaupyti

gudrybės

Gudrybės draudžiantis ir bandant sutaupyti

Greičiausiai, kad daugelis jau yra pastebėję, kad pasirinkus draudimo paslaugą ir jos laikotarpį, jų kaina skiriasi. Nesvarbu, kad visi ieško pigiausio, bet dažnai nutinka taip, kad įsigyjama ne paslauga, bet greičiausiai jos kaina.

Taip nutinka per skubėjimą, neapdairumą ir susitelkiant ne į tuo dalykus, kurie galėtų lemti sklandų draudiminės žalos atlyginimą jos atsiradimo metu. Neretai, mokėję pigiai nusivilia sužinoję, kad vienoje ar kitoje situacijoje nėra numatytos žalos atlyginimo sąlygos. Todėl rekomenduojame į draudimo paslaugą žvelgti kitai ir taip sutaupyti.

Kaip jau ir minėjome, pasirenkant atskirus draudimo paslaugų laikotarpius, jų kaina skiriasi iki 30, o kartais net ir 40 procentų. Taip yra todėl, kad naudojantis internetu ir jo pagalba užsisakant draudimo paslaugas, jas bet kokiu atveju privalu apdoroti. Privalu apdoroti ir informaciją, kurią pateikia draudėjas, todėl skirtingais atvejais skiriasi ir kaina. Tarkime, palyginus draudimo kainą automobiliui už 1 mėnesį ir tris, skirtumas skaičiuoklėje yra akivaizdus. Ne 40 procentų, bet nepastebėti neįmanoma. Todėl mokantys skaičiuoti ir draudžiantys savo automobilį visiems 12 mėnesių gali tik patvirtinti, jog maksimalus draudimo laikotarpis padeda ženkliai sutaupyti, lyginant su 1 ar net 3 mėnesio draudimo paslaugomis. Todėl tokios nedidelės gudrybės imasi tie, kurie ne tik planuoja ar tikisi už draudimo paslaugas sumokėti mažiau, bet ir tie, kurie žino savo laiko kainą ir apsidraudę visiems 12 mėnesių nori likti ramūs dėl paslaugos.

Jaunimui draudimo reikia mažesniais laikotarpiais. Taip nutinka todėl, nes jaunuoliai išsidrąsina tik atšilus orams ir nudžiuvus po žiemos kelio dangai. tada jie pasijaučia smagiau, tik lėšų savo turimai transporto priemonei apdrausti skirti daug negali, tenka suktis iš padėties ir “žaisti” užsisakant automobilio draudimą tik mėnesiui ar keliems. Tokiais atvejais, nors jaunuoliai ir gali važinėti saugiai, jų piniginės nėra apsaugotos nuo papildomų ir gan ženklių išlaidų. Todėl tie transporto priemonių savininkai, kurie žino, jog automobilio jiems prireiks visus 12 mėnesių, drąsiai draudžiasi šiam laikotarpiui ir visada lieka patenkinti, nes išleisdami daugiau iškart, per metus sutaupo iki 40 procentų lėšų transporto priemonės draudimui.

Naudinga žinoti keliaujantiems:

Minivenų nuoma Klaipėdoje;

Visus argumentus ir faktus rasite Zuikiobilietai.lt automobilio draudimo skaičiuoklėje. Pradžioje pasirinkite tik 1 mėnesio laikotarpį, kai pamatysite kainą grįžkite, tada rinkitės 12 mėnesių ir nustebsite skirtumu, kurį gausite 1 laikotarpio kainą padauginus iš 12 ir iš gautos sumos atėmus iškart pasirinktų 12 mėnesių draudimo sumą.

Pradėkite atrasti – Zuikiobilietai.lt