Privalomasis transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas jau senei yra įtrauktas į Lietuvos teisinę bazę. Dar prieš gerą dešimtmetį mūsų šalyje nebuvo tokios atsakomybės kiekvienam transporto priemonės valdytojui, kaip yra šiuo metu. Žinoma, atsiranda pavienių įvykių, kurie neša žalą įvykio dalyviams, o nuostoliai nėra padengiami. Bet, vienetiniai atvejai neturėtų sumenkinti visumos ir įstatyminės bazės, kurioje yra reglamentuojama, kad kiekvienas transporto priemonės valdytojas privalo ją apdrausti civilinės atsakomybės draudimu.

Privalomasis automobilio draudimas internetu

Pradėkime nuo to, kad transporto priemonių savininkai privalo užtikrinti, kad jų valdoma transporto priemonė būtų apdrausta. Priešingu atveju jis gali susilaukti piniginės nuobaudos. Dar kitokia situacija atsirastų, jei į auto įvykį patekęs priemonės valdytojas nebūtų transporto priemonės apdraudęs TPVCAD. Šis raidžių trumpinys reiškia transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimu.

Naudinga žinoti, kad privalomasis automobilio ar kitos transporto priemonės draudimas neatlygina žalos auto įvykį sukėlusiam kaltininkui. Draudikai žalą padengia tik nuostolių patyrusios priemonės savininkui. Todėl ši draudimo rūšis ir yra privaloma, nes ne visi automobilių valdytojai gali turėti lėšų žalos atlyginimui.

Kokie variantai draudžiant automobilius?

Transporto priemonių valdytojai, savo patogumui gali pasirinkti kokiu būdu jis draus savo nuosavybę.

Yra 2 variantai:

  • Vizitas pas draudimo bendrovės brokerį;
  • Užsisakyti draudimo paslaugą automobiliui internetu;
  1. Vizitas pas brokerį. Naudinga žinoti, kad kiekvienas apsilankymas pas draudimo bendrovės brokerius kainuoja. Į kainą reikėtų įskaičiuoti ir laiką, kurį praleisite draudikų kabinetuose. Todėl draudimo paslauga gali šiek tiek pabrangti dėl taikomo aptarnavimo mokesčio;
  2. Automobilio draudimas internetu. Apdrausti savo transporto priemonę internetu tapo dar lengviau ir patogiau. Zuikiobilietai.lt siūlo patogią draudimo paslaugos automobiliui užsakymo sistemoje. Patogi paslaugos užsakymo platforma leidžia nesudėtingai sužinoti visų draudikų kainą iškart, nelaukiant kol jie paskaičiuos ir Jums atsiųs. Pateiktos kainos yra faktinės, todėl sistemos pagalba, atradus sau naudingą kainą ir draudimo sąlygas, kelių mygtukų paspaudimu galėsite susimokėti už pasirinktą draudimo paslaugą automobiliui.

Taigi, draudžiant savo automobilį privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu internetu, sutaupysite ne tik lėšų, bet ir daug brangaus laiko. Atmintina ir tai, kad pasirinkus automobilio draudimo paslaugą maksimaliam, 12 mėnesių laikotarpiui, paslaugos kainą galima sumažinti net iki 30 procentų. Tai daug ar mažai, spręskite patys.

Nustokite ieškoti, pradėkite atrasti – Zuikiobilietai.lt