Kitos naudingos draudimo rūšys:

Kelionių draudimas internetuTurto draudimas internetuGyvybės draudimas

 

 

Privalomasis automobilio draudimas internetu

Privalomasis automobilio draudimas internetu
Ar žinote, kad privalomasis automobilio draudimas tarnauja Jums?
Kiekvienais metais Lietuvos keliais pradeda važiuoti vis daugiau transporto priemonių, o naujai „iškeptų“ vairuotojų daugėja dienom.. Pagal įstatymus registruoti automobiliai privalo būti apdrausti. Jiems reikalingas privalomasis automobilio draudimas internetu, kuris atlygina padarytus nuostolius eismo įvykio metu tretiesiems asmenims.
Norint sutaupyti ir įsigyti pigų draudimą nebūtina kreiptis į draudimo bendrovę. Šiuo metu pakanka internetu rasti draudimo brokerius, kurie siūlo savo paslaugas ar draudimo skaičiuokles, kuriose suvedus duomenis pateikiamas pasiūlymas beveik visų Lietuvos draudimo bendrovių vienoje vietoje. Taip pat galima išsirinkti patikusią draudimo bendrovę ir joje apskaičiuoti draudimo poliso kainą. Atminkite, kad privalomasis transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas galioja ne tik Lietuvos teritorijoje, bet ir visose Europos Sąjungos valstybėse. Taip pat Šveicarijoje ir Norvegijoje.
Šis draudimas skiriasi nuo KASKO, kuris yra savanoriškas. Privalomajam galioja tos pačios sąlygos visose draudimo bendrovėse, todėl belieka išsirinkti palankiausią pasiūlymą pateikusią bendrovę. Daugelį domina išmokos, kurios bus išmokamos įvykus draudiminiam įvykiui. Lietuvoje teisės aktuose numatyta, kad suma yra iki 100 tūkstančių eurų. Ji išmokama trečiųjų asmenų turto nuostoliams padengti. Dažnai eismo įvykiuose nukenčia vairuotojai ir keleiviai. Pasirinktas privalomasis automobilio draudimas nutikus eismo įvykiui padengs iki 500 tūkstančių eurų nematerialinės žalos, t.y. trečiųjų asmenų sveikatos ir gyvybės išmoka.
Draudimo poliso kaina nepriklauso nuo išmokamos sumos žalai padengti, nes, kaip jau buvo paminėta, nustatytos sąlygos yra vienodos visose Lietuvos draudimo įstaigose. Kaina apskaičiuojama pagal tam tikrus kriterijus, pavyzdžiui, vairuotojo amžių, vairavimo stažą ir vairuojamo automobilio variklio galingumą. Kriterijai pagal kuriuos apskaičiuojama įmoka gali skirtis, nes, pavyzdžiui, vienoje draudimo bendrovėje galbūt palankiau žiūrima į ką tik pradėjusius vairuoti vairuotojus, o kitoje – griežčiau, todėl įmoka bus didesnė. Ieškantys palankios kainos turėtų peržvelgti kelių bendrovių pasiūlymus.
Pigiausias draudimas siūlomas internetu. Patogi skaičiuoklė, apmokėjimo būdas ir greitas poliso gavimas tampa daugeliui privalumu. Bet kuriuo metu galima pasirūpinti savo automobilio draudimu. Neverta nerimauti dėl draudimo poliso. Daugelis mano, kad atspausdintas polisas negalioja ir būtinai reikės vykti į draudimo bendrovę, todėl vis dar renkasi draudimą atvykus pas vadybininką. To daryti nebereikia, nes draudimo polisai galioje Lietuvoje ir be originalių antspaudų ir parašų.
Kelyje visi turime būti atidūs ir laiku pasirūpinti ne tik transporto priemonės technine būkle, bet ir draudimu. Jis padės mums eismo įvykio metu patirtus nuostolius patikėti draudimo bendrovei. Finansinius rūpesčius taip lengva patikėti kitiems, todėl privalomasis automobilių draudimas turėtų tapti kiekvienos kelionės dalimi.

TPVCA draudimas internetu

TPVCA draudimas internetu

Greičiausiai, kad ne daugelis gali atsakyti ką reiškia trumpinys TPVCA. Milijonai žmonių visame pasaulyje neįsivaizduoja savo gyvenimo be automobilių. Šiuo metu tai ne prabangos pirkinys, nes daugeliui transportas yra būtinas kasdieniams darbams. Turint automobilį turime pasirūpinti tinkama jo technine būkle ir saugumu. Neišvengiamai pagalvojame apie draudimą. Kiekvienas transporto priemonės savininkas ieško, kaip įmanoma geresnio pasiūlymo. Vienas iš populiariausių – tpvca, kitaip dar minimas kaip civilinis, civilinės atsakomybės arba tiesiog privalomasis automobilio draudimas, paslaugos užsakymas įmanomas ir internetu.
Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas garantuoja žalos atlyginimą tais atvejais, kai dėl jūsų kaltės avarijos metu nukentės tretieji asmenys. Jiems bus išmokėta išmoka, kurios dydis sutaps su eismo įvykio metu patirta žala, bet neviršys sutartyje nustatytos išmokos dydžio. Daugelis mano, kad yra pakankamai atsakingi vairuotojai ir jiems nereikia tokio draudimo, tačiau Lietuvoje visos transporto priemonės privalo būti apdraustos. Į šią grupę įeina ne tik lengvieji, bet ir krovininiai automobiliai, mopedai ir motociklai, bet ir mikroautobusai, autobusai, traktoriai ir pan. Be to, kartais tam, kad nutiktų nelaimė reikia tiek nedaug. Miego trūkumas ar slidus kelias tampa dažna avarijų priežastimi. Nuo to nėra apsaugotas nė vienas vairuotojas.
Visi transporto priemonių savininkai kiekvienais metais ieško geriausio draudimo pasiūlymo. Tai ypatingai aktualu ką tik pradėjusiems vairuoti vairuotojams, nes jiems jis kainuoja pakankamai brangiai. Vienas iš pigiausių būdų yra tpvca privalomasis automobilio draudimas internetu. Šiuo metu galime ne tik kreiptis į draudimo bendrovių vadybininkus, kurie parengs pasiūlymą, bet ir naudotis draudimo brokerių paslaugomis internetu, kurie ieško geriausios kainos iš visų esamų. Taip pat galime ir patys ieškoti pasinaudoję įvairiomis internete esančiomis skaičiuoklėmis, kurios palygina skirtingų draudimo bendrovių kainas.
Kas svarbu draudžiantis privalomuoju transporto priemonių draudimu? Ne visi žino, kad su savo automobiliu galima ramiai važiuoti ne tik Lietuvos keliais. Transporto priemonių privalomasis draudimas galioje visoje Europos Sąjungoje, Norvegijoje ir Šveicarijoje. Tai garantuoja žalioji korta. Kaina priklauso ne tik nuo valdytojo amžiaus, vairavimo stažo ar padarytų avarijų skaičiaus, bet ir nuo transporto priemonės. Svarbu kam ji bus naudojama ir koks variklio darbinis tūris. Populiariausias yra lengvojo automobilio privalomasis draudimas. Nors kiekviena draudimo bendrovė turi savo skaičiavimus ir kriterijus, kuriais remiantis nustatoma galutinė suma. Įprastai metinė įmoka svyruoja nuo 180 iki 1500 litų. Draudžiantis internetu galima rasti geresnius pasiūlymus.
Nors transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas neapsaugo nuo nelaimių, tačiau padeda mums patirti mažiau rūpesčių įvykus draudiminiam įvykiui. Pasirūpinti savo ir eismo dalyvių saugumu privalome tinkamai. Juk nuo to priklauso tiek daug…

Savanoriškas draudimas - KASKO

Savanoriškas draudimas – KASKO

Labai didelė dalis žmonių siekia save apsaugoti nuo įvairiausių nelaimių, kaip įmanoma, sumažinti neigiamas jų pasekmes, patirti kuo mažiau nuostolių. Gera žinia ta, kad tai iš tiesų yra įmanoma padaryti, o viena tokio pobūdžio priemonių yra draudimai. Šiandien galima apsidrausti įvairių rūšių draudimais. Vienas iš galimų – savanoriškas KASKO draudimas. Ne ką mažiau svarbi yra ir kita detalė, kuri susijusi su šiuo draudimu – galimas paslaugos užsakymas ir KASKO draudimas internetu. Be to, galimybė, kurią siūlo skaičiuoklė, padedanti sužinoti visų draudikų kainas yra ne tik patogi, bet ir taupanti Jūsų laiką. Jos pagalba vienoje vietoje gausite visų draudikų pasiūlymus, todėl išsirinkti sau tinkamiausią sunku nebus. Belieka tik pridurti, kad tam, kad galėtumėte pasirinkti labiausiai sau tinkantį draudimą iš visų, yra būtina turėti informacijos. Jei mėgstate trumpą, išsamų ir aiškų informacijos pateikimą, tokiu atveju belieka tik pridurti, kad šis straipsnis yra skirtas būtent jums – kviečiame susipažinti su svarbiausiais klausimais bei atsakymais apie KASKO draudimą.
Kaip galima apsidrausti šiuo draudimu?
Norintys apsidrausti šiuo draudimu, tai gali padaryti nuvykę į draudimo kompanijos saloną arba internetu. Pastarasis būdas turi papildomų privalomų.
Kokių pranašumų turi KASKO draudimas internetu?
KASKO draudimo internetu pranašumai: toks pasirinkimas sutaupyti sutaupyti ne tik savo laiko bei pinigų, bet ir patiems nuspręsti, koks laikas apsidraudimui yra pats patogiausias. Maža to, tai suteikia ir galimybę apsidrausti šiuo draudimu net neišėjus iš savo namų. Dėmesį verta atkreipti ir į dar vieną aplinkybę: būtent namuose galėsite ramiai apsvarstyti visus už ir prieš bei tinkamai įvertinti, ar iš tiesų verta draustis šiuo savanoriškus draudimu.
Kokiais atvejais verta draustis šiuo draudimu salone?
Draustis šiuo draudimu salone vertėtų tuomet, jei neturite galimybės pasinaudoti internetu arba yra reikalinga ir papildoma informacija, atsakymai į tam tikrus klausimus.
Nuo kokių rizikų draudžia šis draudimas?
Dar vienas svarbus dalykus, kurio tiesiog negalima nežinoti apie šios rūšies draudimą, yra toks: nuo kokių rizikų gali apsaugoti šios rūšies draudimas? Į galimų rizikų sąrašą patenka: stichinės nelaimės, vagystės, autoavarijos ir kiti atvejai.
Kokio dydžio įmokas teks mokėti apsidraudus šiuo draudimu?
Savaime suprantama, vienas dar dominančių dalykų yra ir įmokų dydis? Koks jų dydis? Šis klausimas, o tiksliau – atsakymas į jį yra svarbus visiems, kurie dar tik planuoja apsidrausti KASKO draudimu. Vis dėlto, svarbu pasakyti, kad tikslaus atsakymo į šį klausimą nėra įmanoma pateikti, kadangi kiekvienas atvejis yra individualus, taigi tuomet yra apskaičiuojamas ir įmokų dydis. Įmokų dydį sužinoti galite tik pateikę tam tikrus duomenis apie savo transporto priemonę. O suvedę duomenis apie transporto priemonės metus ir vairuotojo vairavimo stažą jau minėtoje KASKO skaičiuoklėje sužinosite preliminarią draudimo sumą. Verta žinoti ir tai, kad kuo didesnė bus franšizė, tuo mažesnes įmokas bus privalu įnešti. Pigus auto draudimas internetu.

Veža Vilnius Klaipeda.