Medinės žaidimų aikštelės vaikams – pristatymas ir surinkimas

Medinės žaidimų aikštelės vaikams. Artėjant medinių žaidimų aikštelių sezonui, prieš tėveliams perkant vaikams medinę žaidimų aikštelę turi ir keletą aktualiausių klausimų apie pristatymą ir surinkimą, tam jog galėtumėte lengviau prieiti prie šios informacijos ir taupydami Jūsų laiką norime šiame įraše atsakyti į tai kas labiausiai aktualu pirkėjams ir kokios informacijos labiausiai nori.

Medinės žaidimų aikštelės vaikams

Medinės žaidimų aikštelės vaikams

Taigi, šiandien apie du pagrindinius dalykus: pristatymas ir surinkimas ir viską, kas šiomis temomis neramina klientą domintis dėl medinės žaidimų aiksteles vaikams MazylioPalepe.lt.

  1. Pristatymas. Visų mūsų medinių žaidimų aikštelių terminas panašus, jos atkeliauja per 3-5 darbo dienas. Žinoma pasitaiko įvairiausių išimčių, tačiau visuomet bendraujame su klientais, atsiunčiame sekimo numerius ir visada kai tik galime atsakome, kokia užsakymo būsena ir kada gali tikėtis medinės žaidimų aikštelės pristatymo. Ne visada už viską būname atsakingi ir mes. Kartais nutinka jog ir kurjeriai neturi tiek vietos mašinose, kad galėtų pakrauti visas medinės žaidimų aikštelės dėžes, kurių yra ne viena, jos didelės ir sunkios, tad norint jog nepasimestų ir visos dalys Jus pasiektų laiku, kurjeris stengiasi visas dėžes pristatyti vienu metu. O ir koks džiaugsmas vaikui gavus pusę medinės žaidimų aikštelės. Jeigu turite klausimų, kada bus pristatyta jeigu išpuola šventinės dienos savaitės laikotarpyje arba reikalingas pristatymas iki tam tikros dienos, visuomet galite kreiptis ir bandysime surasti labiausiai tenkinantį variantą. Jeigu žinote jog aikštelę norite gauti iki tam tikros šventės, tuomet rekomenduojame nelaukti paskutinės savaitės, ypač vasaros metu, būnant daug užsakymų, siuntos gali kelias dienas vėluoti. Tad nepasilikite paskutiniai minutei, o geriausia pasirūpinkite iš anksto.
  2. Surinkimas. Šios paslaugos neteikiame jeigu medinės žaidimų aikštelės pristatomos kitoje Lietuvos pusėje, tačiau jeigu gyvenate Klaipėdoje ar jos rajone, galime pasiūlyti medinių žaidimų aikštelių vaikams sirinkimo paslaugas. Kaina priklauso nuo atstumo nuo Klaipėdos ir medinės žaidimų aikštelės dydžio. Šiuo klausimu taip pat galite parašyti, nurodę savo adresą bei aikštelės modelį ir mes pateiksime atsakymą kiek galėdami ankščiau ir priimdami patraukliausią variantą. Medinės žaidimų aikštelės atkeliauja kartu su surinkimo instrukcija, tad tai nėra labai sudėtingas procesas ir tikrai galite susitvarkyti patys, ypač jeigu kada teko surinkinėti baldus.

Taigi, vaikų žaidimo aikštelės iš medžio nelieka be dėmesio, ypač tų tėvų, kurie turi geras sąlygas sukurti erdvę sveikai tobulėti savo vaikams.

Draudimas nuo nelaimingu atsitikimu