Kontrastų kupinas Tailandas vilioja visus

Ateina metas, kai keliauti mėgstantys žmonės nusprendžia praplėsti horizontus. Kelionės po Europą palieka malonus įspūdžius, bet širdis geidžia šiek tiek daugiau egzotikos.

Šypsenų gausa pasižyminti šalis — Tailandas, patenkins visus tolimųjų kraštų mėgėjus. Žinoma, pirma mintis, kuri aplanko dažną keliautoją, tai kaina, nes ji beveik visada nulemia kelionės galimybes. Bijoti nereikia, toks egzotiškas kraštas, kaip Tailandas gali būti pasiekiamas ir pigiu skrydžiu. Tereikia kantrumo, sumanumo, šiek tiek noro ir šypsenų kraštas jau pasitinka keliautoją iš Rytų Europos.

Keliones į Tailandą galima organizuotis patiems arba pasinaudoti kelionių agentūrų pasiūlymais. Kiekvienas atvejis turi savo pliusų ir minusų. Savarankiška kelionė reikalauja nemažai dėmesio, o jos planavimas ir informacijos rinkimas ne visiems gali patikti. Kelionių agentūros pasiruošimo procesą sumažina iki minimumo. Viešbučių ieškoti nereiks, o dažnai viso kelionės paketo kaina yra mažesnė nei savarankiškai keliaujančio asmens.

Jokios paslapties čia nėra, agentūroms dažnai suteikiamos įvairios nuolaidos ir daromos papildomos išimtys, nes jos padeda palaikyti Tailando turizmo sritį. Žinoma, keliaujantys savarankiškai turi nemažai laisvės ir gali aplankyti Tailando kaimynines valstybes, o jei jos patiks ir ilgiau užtrukti.

Į Tailandą. Pradėkime apie viską nuo pradžių. Akivaizdu, kad pirmasis miestas, su kuriuos teks susidurti šioje kelionėje yra Bankokas. Šis miestas buvo ne vieną kartą pavaizduotas skirtinguose filmuose, tad apie jį galima turėti klaidingą išankstinę nuomonę. Tačiau ne vienas kūrėjas nemelavo, kad karštis ir drėgmė čia karaliauja. Būkite pasiruošę ir turėkite su savimi visada papildomų rūbų, kad galėtumėt greitai persirengti, nes Tailando gyventojai netvarkos nemėgsta. Jiems nepatinka ir nuogo kūno demonstravimas. Tokia jau ta tradicija, kurią pažeisti yra nemandagu.

Daugelis sako, kad Bankokas yra velniškai žavingas. Tai tikrai ne melas, o kultūrinių įžymybių lankymas, kaip Karaliaus rūmų kompleksas, Gulinčios Budos, Marmurinės, Aušros šventyklos tik sustiprins žavingumo įspūdį. Bankokas, tai miestas, kuriame lengva pasiklysti, nes gyvenimo tempas įdomus ir viliojantis. Naktimis pilna šviesų, o dienomis šypsenos karaliauja miesto gatvėse, kai kurie keliautojai ir nenori sugrįžti iš šios, tarsi pasakų šalies, bet sustoti viename mieste ne visada tikslinga, nes šalis per daug žavi, kad liktų nuodugniau neištirta.

Žinoma, kad trumpa išvyka už Bankoko leis pajodinėti drambliais, gan unikali pramoga, kai toks stiprūs gyvūnas gracingai ir saugiai ant savo kupros gabena turistus. Per ilgai galvoti ar verta pasimėgauti tokia pramoga nedera, vietiniai nemėgsta dvejojančių asmenų, nes gyvenimas vyksta čia ir dabar.

Tailandas — egzotinis kraštas, kur šilumos, pramogų ir rytietiško gyvenimo būdo netrūksta. Sugrįžti čia visada norėsis, bet pradžiai reikia aplankyti šį nuostabų kraštą. Greičiausiai, tai bus įsimintiniausios atostogos gyvenime, nes prie Europos vaizdų pratusi akis tokių kontrastų dar nematė. Kontrastai geba įkvėpti, o kantrūs žmonės ir pigiais skrydžiais pasinaudoti sugeba. Nedvejokite ir keliaukite.

Veža į oro uostus: Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos.

Jei, vis gi pasirinksite kitą keliavimo transportą, naudinga pasidomėti ir draudimo pasiūlymais:

Automobilio draudimas; Kelionės draudimas; Turto draudimas; draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.