auto_draudimas kelioniu  turtonelaimingi-ats
 
 
 
 
 
 

Mus verta rinktis…

Ar žinote, kad draudimas yra skirstomas į gyvybės ir ne gyvybės draudimą? Greičiausiai, kad pasakysite, taip. O, ar žinote, kad draudimas internetu yra pats pigiausias? Ne? Būtų įdomu sužinoti, kodėl taip galvojate ir iš kokios draudimo paslaugos susidarėte tokią nuomonę?

Taigi, pradedant draudimo paslaugomis, kurių kainos yra mažesnės, tai į pirmą vietą drąsiai galima kelti draudimą internetu vien tik todėl, kad jis yra pigiausias. Ar įsivaizduojate, kodėl draudimas internetu yra pigus? Manome, kad atsakymas labai paprastas. Suprantama, kad nuomonių yra daug, bet mūsų teiginys yra toks, kad pigus draudimas internetu yra pigiausias ir patogiausias, nes:

1. Draudimo internetu sistema nereikalauja samdyti papildomo aptarnaujančio personalo.

2. Draudimas internetu labai patogus šiuolaikiškiems žmonėms, kurie nuolat skuba ir neturi laiko užsukti pokalbiui pas draudimo brokerius.

3. Draudimo internetu sistemoje, iškart galima gauti kelis pasiūlymus, nesugaištant tam laiko.

4. Draudimas internetu, bus su Jumis visur ir visada, jei tik turėsite prieigą prie interneto.

5. Tuo pačiu metu galima gauti visų rūšių draudimo pasiūlymus ir, suprantama, ženkliai mažesne kaina.

6. Draudimas internetu nereikalauja papildomų išlaidų kaip ankščiau, kai tekdavo važiuoti pas draudimo brokerius.

Taigi, jei mūsų argumentai Jums pasirodė ne svarūs, tada nežinome, kas galėtų Jus labiau nustebinti, jei ne bet kokios draudimo paslaugos užsisakymas internetu. Tada Jūs įsitikinsite patogumu, pasiūlymų gausa ir kas svarbiausia, draudimo paslaugos kaina.

Todėl, jei, Jūsų kišenėje įdėti pigūs lėktuvų bilietai ir Jūs mėgaujatės vaizdais per lėktuvo langą, tai dar nereiškia, kad Jūsų nuotaikos negali sugadinti joks draudiminis įvykis. Kas tai galėtų būti? Pavyzdžiui, jei dažnai skraidote, greičiausiai teko pastebėti, kad po to, kai lėktuvas nusileido ir buvo pradėtas skirstyti gabenamas bagažas, kad kai kurie žmonės būna labai nustebę, nes jų bagažas atkeliauja arba išmėtytas-išdraskytas, arba išvis neatkeliauja. Tokiu atveju labai tiktų bagažo draudimas, kuris Jus apsaugos nuo bet kokių netikėtų nuostolių.

Jei jau prakalbome apie draudimus, kaip viršuje jau ir minėjome, yra gyvybės ir ne gyvybės draudimai. Suprantama, kad gyvybės draudimas susijęs su viskuo, kas gyva. Tai Jūsų sveikatos draudimas, giminių ar sutuoktuvių draudimas, galimas gyvybės draudimas, kuris susijęs su investiciniais fondais, tontinos – draudimo sistema, pagal kurią, visa sukaupta suma pervedama paskutiniam gyvam draudimo fondo dalyviui.

Ne gyvybės draudimas internetu taip pat patogus ir ženkliai pigesnis, nei siūlo kai krios brokerių kompanijos, kurios Jus kviečiasi pas save į brokerių kontorą. Internetu, taip pat galite apsidrausti ir nuo nelaimingų atsitikimų, todėl tokiems sprendimas labai patogus – draudimas internetu. Tiems patiems, skraidantiems, ar važiuojantiems traukiniais, ar plaukiantiems keltais, yra suteikiamas draudimas kelionės metu. Nes kompanijos, kurios teikia keleivių pervežimo paslaugas, privalo apdrausti transporto priemones. Toks draudimas apima ir vežamus krovinius ir keleivius ir net pačią transporto priemonę.

Šiuo metu yra populiariausios kelios draudimo rūšys internetu. Tai, pigus mašinos draudimas internetu, arba kitaip, auto draudimas, ar automobilio draudimas internetu, gyvybės draudimas internetu, ar sveikatos draudimas internetu. Todėl pasirinkę draudimo paslaugas internetu, ne tik sutaupysite, bet ir patogiai būsite saugūs.

Kodėl pigiausias draudimas – internetu?

Žvelgiant į draudimo istoriją, jo pradžia galėtų būti įvardijama 15-16 amžiuose, kai pirmosios draudimo įmonės tik pradėjo formuotis. Suprantama, kad iki mūsų laikų draudimo paslaugos vis plėtėsi, tobulėjo, atsirado ir buvo išvystyta dar daugiau draudimo rūšių. Net ir mūsų laikais, galima sakyti, kad draudimo rūšių atsiranda vis daugiau ir daugiau ir bandoma teigti, kad draudimas – niekada nesibaigiantis išradimų procesas. Prie draudimo vystymosi prisijungė ir internetiniai patogumai, todėl pigiausias draudimas internetu tapo populiariausia draudimo paslauga internetinėje erdvėje.

Pigiausias draudimas internetu atsirado tada, kai tobulėjant informacinėms technologijoms, tobulėti kartu pradėjo ir draudimo paslaugos ir teisingai pasielgė tie paslaugų teikėjai, kurie, didėjant interneto spartai jame pradėjo siūlyti ir savo draudimo paslaugas. Per kelis metus buvo padaryta milžiniška pažanga draudimo paslaugų pardavimo internetu srityje. Manoma, kad šiuo metu, didžioji dauguma žmonių, kurie naudojasi draudimu internetu nebesirinktų gyvų konsultacijų pas draudimo brokerius. Kodėl? Kadangi draudimas internetu yra pigiausias.

Kadaise, draudimas ir jo paslaugos nebuvo tokios populiarios, kol jis nepersikėlė į internetinę erdvę ir netapo prieinamu su išmaniaisiais įrenginiais. Ne visi žmonės turi laiko klausytis draudimo brokerių pasakojimų kokios paslaugos yra geros, pigios ar priimtinos atsiradus draudiminiam įvykiui. Draudimo paslaugas perkėlus į internetą, galima sakyti, kad draudimo srityje įvyko revoliucija. Draudimas internetu pradėjo sparčiai populiarėti, o kiekviena draudimo paslaugos rūšis vis populiaresnėmis tapdavo vos ne kasdien. Visos draudimo rūšys ir jų reitingai kilo nenumaldomai aukštyn ir tie draudikai, kurie pirmieji savo paslaugas patikėjo internetui gali pasidžiaugti, kad pigiausias draudimas internetu buvo jų arkliukas į didžiulę sėkmę. Tokia sėkmė nebuvo vienašališka, internetinės draudimo paslaugos buvo pripažintos ir paslaugų vartotojų, kurie labai greitai suprato, kad draudimo pirkimas internetu yra ne tik patogus, bet ir pigesnis. Be to, internete, be papildomų trukdžių galima pasiskaičiuoti kiek Jums kainuoja viena ar kita draudimo rūšis ir vienu metu sulaukti net kelių pasiūlymų apsidrausti.

Draudimo paslaugų perkėlimas į internetą – išsigelbėjimas pačiam draudimui, nes iki to, šios paslaugos buvo lyg, viena po kitos mirštančios draudimo rūšys, o poliarumas vis menko ir menko. Šiuolaikiškas draudimas – pigiausias draudimas internetu ir juo naudojasi beveik kiekvienas draudėjas, kuris supranta ir jau yra apsisprendęs, kurios draudimo rūšies jam reikia labiausiai. Pigus draudimas siūlomas ir brokerių kontorose, bet tie vartotojai-draudėjai, kurie jau turi patirties paslaugų pirkime žino, kad draudimas internetu – pigiausias.

Pigiausias arba pigus draudimas internetu, su kiekviena diena didina savo reitingus ir papildomų paslaugų kiekį kiekvienam Jūsų gyvenimo etapui, pradedant nuo šeimos pagausėjimo ir baigiant turto apsaugos draudimo paslaugomis. Todėl visos draudimo rūšys internetu yra ženkliai mažesne kaina, taupant ne tik pinigus, bet ir Jūsų brangų laiką.

Pigiausias draudimas internetu – kiekvienam išmaniajam draudėjui.

Pigiausias draudimas internetu gali padėti, bet kaip jį atrasti?

Šiuolaikiškiems draudėjams ir ne tik, gyvenime, pinigai atlieka labai svarbų vaidmenį. Daugelis žmonių labai vertina pinigus, todėl jų vertė auga vis labiau ir labiau. Ekonominė padėtis mus verčia taupyti vis labiau ir labiau ir ne daugelis draudėjų žino kaip sutaupyti draudimo internetu pagalba.

Tais laikais, kai draudimas buvo tik kaip gyvo pardavimo prekė, o apie interneto erdvę buvo galima tik pasvajoti, ieškoti pigiausio draudimo buvo itin sunku. Kad susirasti tam tikrą norimą draudimo paslaugą, tekdavo apeiti labai daug brokerių kontorų, kad palyginti jų pasiūlymus, bet tie kas pamena tuos laikus, dažniausiai tekdavo rinktis vos iš kelių pigių draudimo brokerių pasiūlymų.

Viskas pasisuko ir apsivertė aukštyn kojomis, kai draudikai, savo draudimo paslaugas perkėlė į internetinę erdvę ir šiuo metu, per keltą minučių galima susirasti ir palyginti šimtus pigių draudimo pasiūlymų. Bet, kaip atrasti tą patį pigiausią draudimą internetu?

Pigios draudimo paslaugos internete Jums gali padėti „Goglas visagalis“, o jei rimčiau, visos paieškos sistemos. Šios sistemos turi visą reikiamą Jums informaciją apie draudimą, kuris užsisakant internetu yra pigiausias. Jums tereikia paieškos sistemoje suvesti ieškomų paslaugų frazes, pavyzdžiui, kad ir „draudimas“, arba „pigus draudimas internetu“ ir akimirksniu gausite šimtus brokerių pasiūlymų, kaip internetu galima apsidrausti pigiau.

Iš asmeninės praktikos norėtume patarti, kad draudimo paslaugos, jei tai darote internetu, derėtų ieškoti pirmame puslapyje, nes, kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių, todėl pirmasis Google puslapis Jums pateiks visus aiškius ir koncentruotus pasiūlymus Jums dominančiomis draudimo paslaugomis. Žinoma, tam, kad internetu atrastumėte pigiausią draudimą, Jums teks šiek tiek skirti laiko informacijos suradimui bei jos palyginimui tarpusavyje, bet galime patikinti, kad tai truks ne ilgiau, nei Jūsų kelionė pas draudimo brokerius kitame miesto krašte. Internetu, apie visas draudimo paslaugas sužinosite akimirksniu, todėl, tai leis apsispręsti ir pasirinkti pigiausią draudimą greičiau. Be to, galėsite paanalizuoti ir pasinaudoti gausa pasižyminčiomis draudimo paslaugų akcijomis, ko gyvoje brokerio konsultacijoje ne visada sulaukiate. Kas gali traukti labiau, nei pigiausias draudimas internetu, kuris leidžia ne tik taupyti pinigus, bet ir laiką.

Lengviau, patogiau, pigiau – pigus draudimas internetu. Nuo tos dienos, kai draudimo paslaugos pradėtos prekiauti internetu, jis vis populiarėja, o siūlomų paslaugų gausa vis auga. Jei ankščiau buvo galima apsidrausti tik turtą ir gyvybę, tai šiuo metu, pigus draudimas internetu siūlo ir kelionių draudimą, ir kelionių bagažo bei medicininių išlaidų draudimą kelionių metu. Kas gali būti saugiau, už apdraustą kelionę? Todėl drąsiai galima teigti, kad pigiausias draudimas internetu – visų mūsų ir angelas, ir sargas.

Draudimo rūšys
Pigus būsto ir turto draudimas, tik fiziniams asmenims
Turto draudimo paslaugų rūšys yra šios:
1. Namų turto draudimas;
2. Būsto draudimas, kai draudžiami namai, sodybos ar gyvenamosios patalpos – butai;
3. Turto savininko civilinės atsakomybės draudimas – turto savininko draudimas;
4. Papildomos turto draudimo paslaugos – stiklo dūžio draudimas, dviračio draudimas ar gyvenamosios vietos nuomos draudimas.
Jei Jūsų turtas buvo prarastas, žalą sukėlė gamtos stichijos, turtas buvo apgadintas, buvo įvykdyta vagystė, tokiu atveju, žala Jums būtų atlyginta tuomet, jei naudojatės viena iš draudimo rūšių ir perkate paslaugą – turto draudimas.
Turto draudimas, kuris pirktas nekilnojamam turtui, jį apsaugo nuo:
1. Šilumos punkto funkcijų sutrikimo – gedimų;
2. Žalos Jūsų būstui, padarytos trečiųjų asmenų;
3. Žalos dėl skraidančio aparato ar jo dalių bei krovinio užkritimo;
4. Žalos, padarytos Jūsų būstui auto transporto priemone autoįvykio metu;
5. Patirtos žalos gamtos stichijų metu;
6. Sprogimo, ugnies ir dūmų padarytos žalos Jūsų būstui;
7. Trūkus vamzdžiams, nuo vandens prasiskverbimo per sienas (apliejimo).
Pigus draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, tik fiziniai asmenys
Šio pigaus draudimo rūšies paslaugos atlygina patirtą žalą, kuri gali atsirasti pastoviai mažėjant ar laikinai sumažėjus bei sutrikus gyvybinėm organizmo funkcijom ar mirties atveju.
Pigus draudimas taip pat siūlo papildomas draudimo paslaugas, tokias kaip:
1. Kaulų lūžių;
2. Laikino nedarbingumo;
3. Gydimosi ligoninėje;
4. Laikinos negalios.
Gyvybės draudimas fiziniams asmenims
Tai pigus draudimas, kurio pagalba apsaugosite savo artimuosius nelaimingų atsitikimų atveju, turėsite puikią galimybę sukaupti papildomų lėšų pensijai ar savo vaikų gyvenimo pradžiai sulaukus pilnametystės. Pigaus draudimo pagrindinės rūšys yra šios:
1. Fizinio asmens gyvybės rizikos draudimas, kai lėšų kaupimas nevykdomas ir draudimo apsauga galioja sutartą laikotarpį. Tai gali būti terminas, kad ir kol bus išmokėta būsto paskola;
2. Investicinis draudimas, kai investavimo rizika atitenka draudėjui;
3. Garantuotų palūkanų kaupiamasis draudimas.
Pigiu draudimu ir tik su viena sutartimi gali būti apdrausti net keli Jūsų šeimos nariai. Papildomai galima apsidrausti nuo:
1. Kritinių ligų;
2. Mirties;
3. Nelaimingų atsitikimų;
4. Įvairių traumų;
5. Negalios.
Kelionės draudimo paslaugos fiziniams asmenims
Kelionės draudimas – mėgstantiems keliauti dažniau, kurie brangina savo sveikatą. Todėl ši draudimo rūšis, apsaugos Jus nuo papildomų finansinių išlaidų, jei dėl sveikatos sutrikimų prireikia užsienio gydymo įstaigų specialistų konsultacijų ar net pagalbos. Tai gali būti ir apsinuodijimas vietiniu neįprastu maistu kelionės metu, auto ar tiesiog eismo įvykiai ar prarasto turto įsigijimo išlaidas, patirtas užsienio šalyse. Keliones draudimas kompensuoja visas būtiniausias medicinines išlaidas užsienio šalyse ir visas kitas papildomas išlaidas dėl turto praradimo bei apgadinimo kelionės metu.
Pigus draudimas siūlo šias kelionės draudimo rūšis:
1. Svarbus draudimas – neįvykusios kelionės draudimas;
2. Bagažo draudimas kelionės metu;
3. Papildomų kelionės išlaidų draudimas;
4. Nelaimingų atsitikimų draudimas užsienyje;
5. Papildomų medicininių išlaidų draudimas, patirtų užsienyje kelionės metu;
6. Civilinės atsakomybės draudimas kelionės metu.
7. Papildomų kelionės draudimo paslaugų draudimas.
Pigus transporto priemonių draudimas fiziniams asmenims
Daugelis draudimo paslaugų vartotojų žino, kokias žalas atlygina automobilių draudimas, bet ne visi žino tokio draudimo rūšis. Žinoma, kad įvykus autoįvykiui visą žalos atlyginimo atsakomybę prisiima kaltas asmuo, toliau ir draudimo bendrovė, kurioje jis yra apdraudęs savo automobilį. Todėl draudimo brokeriai siūlo draustis, privalomuoju automobilių draudimu, savanorišku bei papildomu transporto priemonės draudimu. Ir vairuotojams siūlomi šie mašinų draudimo variantai:
1. Brangių transporto priemonių turėtojams siūlomas automobiliu Kasko draudimas. Šios paslaugos patogumas toks, kad auto įvykio atveju, automobilio Kasko draudimas padengs patirtą žalą net ir tuo atveju, jei autoįvykio kaltininkas esate Jūs. Galima žalos atlyginimas ir tokiu atveju, jei ant Jūsų automobilio užvirto medis, dėl trečiųjų asmenų veiklos automobilis buvo apgadintas, ar tiesiog jis buvo pavogtas;
2. Automobilių arba transporto priemonių vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas, kuris pasirinktinai gali galioti arba Lietuvos teritorijoje, arba visoje Europoje.
Transporto priemonių draudimas siūlomas visų transporto priemonių turėtojams, jei priemonė, pagal LR įstatymą yra registruota Lietuvos Respublikoje ir draudžiamų transporto priemonių sąrašas yra toks:
1. Lengvieji automobiliai;
2. Mopedai ir motociklai;
3. Mikroautobusai bei autobusai;
4. Krovininiai automobiliai;
5. Automobilių priekabos;
6. Žemės ūkio technika.
Naudokitės draudimo paslaugomis internetu ir sutaupykite ne tik pinigų, bet ir savo laiko.