Aviabilietų rezervavimo sistema – lėktuvų bilietai pigiau

 

Į oro uostus pristatys NEMOKAMAI.

Jei keliaujate, naudinga pasidomėti ir saugumu! Taupykite savo laiką.

Draudimo rūšys internetu, visų draudikų pasiūlymai ir kainos:

Kelionės draudimas; Automobilio draudimas internetu; Turto draudimas; Nuo nelaimingų atsitikimų draudimas.

 

Lėktuvo bilietai

Lėktuvo bilietai gali būti ir Jūsų kišenėje ar rankinėje. Skrydžiai, daugeliui yra priimtinas keliavimo būdas. Visi ieško, kad lėktuvo bilietai būtų kuo pigesni ir ne paslaptis, kad didžiąją kelionės išlaidų dalį sudaro būtent bilietai, todėl taupantiems labai aktualu, kaip ir kuo pigiau juos įsigyti. Iš tokios minties ir atsirado posakis, kad pigios kelionės prasideda nuo pigių lėktuvo bilietų, kuriuos leidžia patogiai rasti ir užsisakyti aviabilietų rezervavimo sistema.
Ekonominės klasės skrydžiai yra patys populiariausi. Nusprendusieji skristi tokiu būdu, turėtų įvertinti visus privalumus ir trūkumus. Žinoma, kad pagrindinis privalumas – maža kaina. Ekonominės klasės lėktuvo bilietai kainuoja pigiai, tai įsitikinti leidžia aviabilietų rezervavimo sistema. Įsigijus tokį bilietą galima gerokai sutaupyti. Verta paminėti, kad komfortas tokio skrydžio metu tik šiek tiek sumažėja, palyginus su verslo klase. Kartais nerimaujama, kad nėra nurodoma sėdėjimo vieta, bet ji paskiriama registruojantis į skrydį arba internetu. Neverta nerimauti, kad jums neliks vietos, nes įsigijote ekonominės klasės lėktuvo bilietą ir liksite neišskridę. Jeigu lėktuve norėtumėte pavalgyti ar atsigerti, tai ne tik į verslo klasės bilietus yra įtrauktas maitinimas. Dažnai aviakompanijos į bilieto kainą įtraukia maitinimą ir tai nepriklauso nuo bilieto klasės.
Aviabilietų rezervavimo sistema – įsigyjami lėktuvo bilietai garantuoja jums komfortišką kelionę. Daugeli rūpinasi savo bagažu, nes nori su savimi pasiimti kuo daugiau reikalingų daiktų. Ne išimtis ir rankinis bagažas. Perkant ekonominės klasės lėktuvo bilietus jums priklauso nustatyto svorio bagažas, todėl galėsit pasiimti kartu su savimi reikalingiausius daiktus. Tiesa, prireikus galima už papildomą mokestį pasiimti ir didesnį kiekį bagažo, aviabilietų rezervavimo sistema pateikia bei parodo šių papildomų paslaugų kainas.
Ne tik privalumus, bet ir trūkumus turi ekonominės klasės skrydžiai. Keleiviai į lėktuvą įlaipinami po to, kai verslo ar pirmos klasės keleiviai įlips. Taigi, įsigijus tokius bilietus teks luktelėti. Taip pat ekonominės klasės keleiviai neturės, kai kurių papildomų galimybių, pavyzdžiui, žiūrėti įdomų filmą. Maitinimas, priklausomai nuo aviakompanijos, kartais priklauso ir pigius bilietus įsigijusiems keleiviams, tačiau pirmos ar verslo klasės keleiviai turi galimybę rinktis iš platesnio meniu.
Komfortas svarbus visiems. Ypatingai, kai reikia ilgai skristi. Ekonominės klasės bilietai leis mėgautis tik tomis vietomis, kuriose sėdynės yra pakankamai arti viena kitos. Atstumai bus nedideli, aviabilietų rezervavimo sistema parodo ir kelionės trukmės laiką. Kitaip yra įsigijus aukštesnės klasės bilietus. Erdvi vieta skirta keleiviams praverčia daugeliui. Taip pat visai kitokia situacija yra su bagažu. Ekonominės klasės keleiviai turi mažiau galimybių gabenti didesnį kiekį savo bagažo.
Nepaisant kai kurių trūkumų, didžioji dalis keleivių renkasi ekonominę klasę. Tokie bilietai pigesni, o didesnio diskomforto skrydžio metu dauguma net nespėja pajusti. Verčiau sutaupytus pinigus išleisti kelionės pramogoms ar paskirti kitai kelionei.
Lėktuvo bilietai – geriausias įrankis dažnų kelionių organizavimui!

Pigūs lėktuvų bilietai – pigūs skrydžiai

Kuo Jums gali pasitarnauti pigūs lėktuvų bilietai?
Manoma, kad šiuolaikiški žmonės beveik visi galvoja apie keliones, jų komfortą ir suprantama, kainą. Spėjama, kad absoliuti dauguma keliautojų ir kelionių mėgėjų domisi kiek iš tikro kainuoja tie skelbiami pigūs lėktuvų bilietai. Ar taip pasvarstote ir Jūs?
Pigių kelionių planams – labai svarbu rezervuoti bilietus skrydžiui kryptimi, kuria ruošiamasi keliauti, bet į Lietuvą atėjo ir bando įsitvirtinti nauja kelionių planavimo mada. Kokia ji? Greičiausiai, kad dauguma tų, kurie mėgsta keliauti, pirma ieško pigių bilietų lėktuvams norima kryptimi, rezervuoja bilietus, kuriuos pigiau pateikia aviabilietų rezervavimo sistema, jei tokius pavyksta atrasti, juos perka ir tik tada tęsia savo planų įgyvendinimą.
Ar teko girdėti, ką Lietuvai ir pasauliui siūlo pigūs skrydžiai ir skiltyje minimi pigūs lėktuvų bilietai?
Pigus skrydziai – skiltis kiekvienoje svetainėje, kurioje prekiaujama pigiais lėktuvų bilietais, todėl suprantama, kad tokios skiltys yra skirtos žmonėms, kurie ieško lėktuvų bilietų už mažą kainą. Tokioje skiltyje labai patogu, nes pigūs lėktuvų bilietai yra sudėlioti pagal kryptis ir bilietų kainas. Todėl be papildomo laiko gaišimo, pigių skrydžių skiltyje atrasite tai ko ieškote.
Pigus lektuvu bilietai – priemonė, kurią įsigijus, atsiveria visos durys kelionei, todėl bilietai skrydžiams už mažesnę kainą yra populiariausia ne tik Lietuvoje, tokiomis paieškomis „serga“ visas pasaulis, nes tai – nuo ko prasideda pigios kelionės ir yra pigūs lėktuvų bilietai.
Grįžtant prie tos minties, kad Lietuvoje populiarėja naujas asmeninių bei individualių kelionių planavimas ir ją tęsiant galima pagirti keliautojus už išradingumą. Jie nebeplanuoja šalies į kurią norėtų vykti. Paklausite, kodėl taip? Šiuolaikiški savo kelionių planuotojai pirma susiranda pigius lėktuvų bilietus, išsirenka pigiausius, rezervuoja juos arba įsigyja, nesvarbu kokia kryptimi jie siūlomi, nes pagrindinė mintis tokia, kad pasinaudoję pigių skrydžių pasiūlymais ir pigių lėktuvų bilietų galimybėmis, keliauti už nedidelę kainą galima dažniau ir per daug neišlaidaujant, todėl ankščiau ar vėliau, pigių skrydžių skiltyje, gali būti paskelbti pigūs lėktuvų bilietai ir į Jūsų pamėgtą bei išsvajotą šalį. Todėl, ar verta išlaidauti daug, norint vykti į konkrečią šalį, jei ženkliai smagiau pakeliauti pigiau ir dažniau tik už vieno brangaus bilieto kainą?
Žinoma, kiekvienas keliautojas yra savaip teisus, todėl naršymą po pigių skrydžių skiltį ir ieškojimą bilietų lėktuvams už mažesnę kainą, paliekame būtent jiems, todėl, kad kiekvienas įsigytas bilietas, kiekvienam lietuviui ir yra tas pigus bilietas į suplanuotą kelionę.

Pigūs aviabilietai

Ne paslaptis, kad keliauti mėgsta didžioji dauguma, bet beveik visi supranta, kad malonumas keliauti kainuoja ir, kad ne kiekvienas gali sau leisti tai daryti dažnai. Todėl, kai kuriems, kelionės metu tenka pasispausti, kad išlaidos pernelyg išsiplėstų. Tam, kad taip nenutiktų, nepritrūktumėte lėšų kelionėje arba jų pavyktų sukaupti ir kitoms būsimoms kelionėms, pasinaudokite taupymo programa, kuria siūlo pigūs aviabilietai.

Pigūs aviavilietai – visų pigių kelionių pradžių pradžia. Netikite? Palyginkite, kur perkate aviabilietus už 500-600 ar net 1000 litų, o kur susirandate pigių skrydžių skyrelį ir susirandate norimą kryptį. Ir tai Jus gali nustebinti labiau, nei bet kas Jūsų gyvenime. Pigūs aviabilietai Jums gali kainuoti nuo keliasdešimt iki kelių šimtų litų už skrydį pirmyn ir atgal norima kryptimi. Tiesa, dažniausiai, aviabilietų kaina, pigių skrydžių pasiūlymuose būna su dar neįskaičiuotu bagažu. Tai reiškia, kad, jeigu Jums reikės bagažo, teks papildomai užsisakyti tokią paslaugą, kuri kainuoja papildomai. Bagažas iki 15 kilogramų kainuoja apie 57 litus į vieną pusę, o bagažas su 20 kilogramų tūrių apie 97 litus į vieną pusę. Bet, net ir susumavus bagažo kainą į abi puses, lėktuvų bilietų kaina nebus tokia didelė, kaip perkant bilietus reguliariam (kasdieniam) skrydžiui. Tereikia tik kantrybės ir dažniau stebėti paskutinės minutės pasiūlymus, kur skelbiami pasiūlymai apie mažiausias avia bilietų kainas.

Patarimai laukiantiems pigių aviabilietų pasiūlymų

Mėgstantiems keliauti lėktuvais, kurie medžioja tą akimirką, kada bus pasiūlyti avia bilietai už daugiau nei perpus mažesnę kainą, reikėtų žinoti, kad kelias gudrybes ir esminius dalykus. Derėtų įsiminti, kad pigūs aviabilietai, kurie pasiūlyti prieš minutę ar kelias, tokios kainos bus ne ilgai ir, kad tokių avia bilietų kiekis yra ribotas. Todėl siūloma paprasta tokių pigių aviabilietų pirkimo procedūra yra aiški. Vos tik pamatei pigių avia bilietų pasiūlymą, tai tą pačią akimirką griebi internetinės bankininkystės kodus ir rezervuoji bilietus, nes kitaip, pigūs aviabilietai gali pavirsti ne tokiais patraukliais kaip pasirodė prieš valandą ar net dieną.

Antras variantas, kaip pigūs aviabilietai galėtų atsidurti Jūsų rankinės ar švarko kišenėje – nepatingėti bilietus pamedžioti naktį. Kodėl? Dažnai oro kompanijos pigių skrydžių pasiūlymus paskelbia ir nepatogiu lietuvaičiams laiku – naktį. Gali būti, kad toks skirtumas yra todėl, kad ne visos oro kompanijos, šalies laiko juosta, kurioje ji registruota ir veikia, sutampa su Lietuvos laiku. Bet nusiminti neverta, kompanijos, kurios dirba ir skraidina iš Lietuvos oro uostų stengiasi įtikti ir mums, todėl apie aviabilietų kainų kritimą jie stengiasi pranešti ir dienos metu. Todėl keliautojai neturėtų jausti didelių nepatogumų, nes kelionių planuotojų srautas, didesnis būna savaitgaliais, o darbo dienomis visi įnikę į savo darbų rutiną, todėl tokie skelbimai apie bilietų kainas juos domina mažiausiai.

Kitas variantas yra paprasčiausias, kaip aviabilietai už mažą kainą galėtų atsidurti Jūsų rankose ar el. pašte elektroniniu variantu. Daugelis aviabilietų pardavėjų, savo svetainėse yra sukūrę ne tik bilietų rezervavimo sistemas, bet ir naujienlaiškių prenumeratas. Ką tai reiškia? Jeigu, Jūs neturite laiko ilgoms paieškoms arba laiko tiesiog dažnai prisijungti prie sistemos ir pasitikrinti ar nėra skelbimų, kuriuos skelbia pigūs skrydžiai skiltis, tiesiog galite suvesti savo el. pašto adresą į nurodytą sistemos laukelį ir taip užsisakyti naujinas apie pigius skrydžius ir siūlomus pigius aviabilietus. Taigi, keliais klavišų ir kompiuterinės pelės paspaudimais galėsite užsisakyti aviabilietų kainų naujienas.

Dar vienas esminis patarimas, kurio reikėtų laikytis, kai aviabilietų kaina Jums jau tiko ir norite juos įsigyti. Jei pigūs aviabilietai perkami internetu ir savitarnos sistemą naudojančioje svetainėje, derėtų atminti, kad atidumas Jums gali išsaugoti pigius aviabilietus arba padidinti jų kainą. Kaip tai, paklausite? Kiekviena perkančiojo klaidelė, kai perkant lėktuvų bilietus prašoma suvesti Jūsų duomenis, gali papildomai kanuoti už jų pakeitimą sistemoje. Žinoma, kiekviena oro linijų kompanija turi savus įkainius už skrendančiojo duomenų pakeitimą, bet, tai bet kokiu atveju kainuoja papildomai. Todėl pildydami aviabilietų pirkimo formą būkite kiek galima atidesni. Pavyzdžiui, Jūs planuojate skristi aplankyti artimųjų, kurie dirba užsienyje ir Jums nereikalingas bagažas su 20 kg tūriu. Jums pakanka tik rankinio bagažo, kurį leidžia neštis į lėktuvą, o rezervavimo sistema, papildomą bagažą jau yra įtraukusi į Jūsų bilieto kainą paieškos metu, todėl, jei nepastebėsite, kad nuo šios paslaugos galima nuimti varnelę ir dar labiau sutaupyti, teks susimokėti ir už bagažą, kurio net neketinote imti su savimi.

Pigūs aviabilietai – Jūsų pigios kelionės pradžia, kurių pagalba keliausite ne tik pigiau, bet ir dažniau.

Pigių skrydžių pasiūlymais derėtų naudotis dažniau

Pigių skrydžių pasiūlymais derėtų naudotis dažniau

Pigūs skrydžiai — štai kas padeda sutaupyti kelionei skirtas lėšas. Apie juos girdėjome visi, daugelis jais naudojasi, kiti kažkodėl nedrįsta.

Pigios kelionės lėktuvu nėra jokia apgaulė. Žinoma, kad turizmas yra verslo šaka, o kiekvienas verslas siekia pelno. Avialinijų bendrovės suprato, kad didelėmis kainomis pastovių klientų srautų neprisiviliosi, žmonės nori keliauti nebrangiai, o dauguma pigius skrydžius teikiančių bendrovių, šiuos lūkesčius pasiryžo įgyvendinti. Pigūs lėktuvų bilietai – aviabilietų rezervavimo sistema – smagūs skrydžiai.

Ar tikite, kad pigūs lėktuvų bilietai yra populiariausi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje? Būtų sunku atrasti tokį keliautoją, kuris už lėktuvo bilietus norėtų mokėti daugiau. Bet yra ir išimčių. Sunku pasakyti, kodėl, bet dėl tam tikrų priežasčių, kai kurie žmonės, visgi įsigudrina įsigyti ne pigius lėktuvo bilietus. Suprantame tuos, kurie turi tam tikrų priežasčių ir jiems, lėktuvų bilietus būtina susirasti kitos dienos skrydžiui. Bet kaip paaiškinti tokius fenomenus, kai žmonės ieškodami lėktuvo bilietų už mažesnę kainą, nusiperka juos nepalyginę net kainų? Tikėtina, kad dėl tų pačių priežasčių, kai kurios bendrovės, kurios siūlo lėktuvo bilietus pigiau, bilietų paieškos pradžioje pateikia bilietų kainas ženkliai mažesnes tam, kad susigundę pigių lėktuvų bilietų ieškotojai greičiau apsispręstų pirkti būtent pas juos. Bet ne kiekvienas perkantysis supranta, kad papuolė į tam tikras informacijos žabangas ir ne visi, kurie supranta, jog galutinė bilietų kaina yra visiškai ne tokia kokia buvo siūloma paieškos pradžioje, atranda valios atsisakyti tokių paslaugų ir lėktuvų bilietų paieškoti kitose bendrovėse. Gąsdinti nenorime jokiu būdu. Pardavėjai dirba savo darbą, todėl perkantiems reikia šiek tiek atidumo.

Aviabilietų rezervavimo sistema

Kodėl pamatę, kad pigūs lėktuvų bilietai yra brangesni, nei siūlė bilietų rezervacijos sistema, ne visi atsisako tokių paslaugų? Gal, kai kurie, taip taupo savo laiką, nes galvoja, kad duomenys jau suvesti, kur dar jų beieškoti. Numoja ranka ir susimoka. Bet, kiekvienam keliautojui būtų pravartu apsiginkluoti kantrybe pigių bilietų beieškant ir nepirkti ten, kur lėktuvų bilietų paieškos pradžioje, bilietų kainos rodomos be mokesčių. Aviabilietų rezervavimo sistema padės apsispręsti bei pasirinkti tinkamą variantą. Yra tokių oro linijų bendrovių siūlomų paslaugų pardavėjų, kurie nuo pat pradžių, savo klientams pateikia kainas, todėl be papildomų informacijos pateikimo reikalavimų jau žinosite, kiek kainuoja pigūs lėktuvų bilietai. Čia, tik dažnai skraidantys turistai jau žino koks yra lėktuvo bilieto kainos viduriukas, todėl jiems ženkliai lengviau apsispręsti, pirkti juos ar ne. Ir suprantama, sunkiausia yra tiems, kurie bilietus lėktuvui rezervuoja ir apmoka pirmą kartą. Bilietų kainų jie nežino, nežino ir kaip jas palyginti. Todėl tokiais atvejais, visada būtina pasitarti su giminaičiais, artimaisiais ar draugais, kurie jau turi patirties ieškant ir perkant lėktuvų bilietus už mažesnę kainą. Jei tokių pagalbininkų neturite, dauguma lėktuvų bilietus prekiaujančių agentūrų turi paskelbusios telefono numerius, kurių pagalba galima gauti visą reikiamą informaciją apie bilietų paiešką, rezervavimą ir apmokėjimą. Kilus klausimams nepanikuokite, surinkite numerį ir Jums bus suteikta pilna informacija kaip ieškomi pigus lektuvu bilietai aviabilietų paieškos sistemose ir kaip elgti, jei suklydote suvesdami informaciją į rezervavimo sistemos laukelius.

Netikite, kad pigios kelionės prasideda nuo to memento, kai Jūsų rankose atsiduria pigūs lektuvu bilietai iš Zuikiobilietai.lt? Pabandykite keliones planuotis patys ir pastebėsite, kad atsisakius jau suplanuotų paslaugų ir ėmus kelionę strateguoti patiems, Jūsų kelionės taps ne tik pigios, išlaikant tą pačią paslaugų kokybę, bet ir skrydžiai norima kryptimi bus daug smagesni.

Smagių Jums skrydžių ir dar pigesnių lėktuvo bilietų.

Iš pradžių viskas atrodė gan komiška, kaip kelionė lėktuvu gali būti pigi, kai transporto priemonės eksploatacija kainuoja nemažai. Sprendimai buvo rasti, o žmonės pamatę, kad lėktuvas yra be galo efektyvi transporto priemonė, jais pradėjo naudotis.

Lietuvoje pigiais skrydžiais pasimėgauti galima iš trijų miestų — Vilniaus, Kauno, Palangos. Pasirinkimas nėra didelis, bet mes neesame gausi tauta, kad kiekvienas miestas turėtų po oro uostą. Džiugu, kad yra pasirinkti iš ko, o kartais tai ir padaryti būna labai sunku.

Pigiais skrydžiais naudojasi ne tik keliaujantys pasilsėti. Gyvename didelėje Europos šalyje, kur nemažai žmonių dirba skirtingose šalyse, mokosi, kuria šeimas. Akivaizdu, kad keliauti pigiai ir dažnai yra paranku, nes kelionės oru, visada padeda sutaupyti laiko, o šiais laikais dar ir pinigų.

Keliauti visada buvo labai gera pramoga. Praplėsti savo horizontus naudinga, o ištrūkti iš kasdieninės rutinos — būtina. Pigūs skrydžiai ir aviabilietų rezervavimo sistema puikiai sprendžia šias problemas. Iš Lietuvos dažniausiai žmonės keliauja į didžiąsias Europos šalis, kaip Didžioji Britanija, Vokietija, Prancūzija, Italija, Ispanija, Graikija, Švedija, Norvegija.

Kelios dienos ar savaitė svečioje šalyje sukuria prisiminimus, kurie džiugina visą gyvenimą. Smagu, kad skrisdami pigiai galime ne vieną kartą sugrįžti į pamėgtas vietas, aplankyti savo draugus, o gal smagiai pašokti mėgstamos grupės koncerte.

Romantiškas savaitgalis Paryžiuje ar skanūs pusryčiai Barselonoje, Itališka mada ar Berlyno naktinių klubų bildesys bei viliojantys pasiplaukiojimai po Veneciją — visa tai, ir dar daugiau, galima pasiekti pasinaudojus pigių skrydžių paslaugomis.

Nusipirkti pigų bilietą dar nebuvo taip lengva, tereikia sugalvoti kur bus keliaujama, išsirinkti datą, užsisakyti bilietą, rezervuoti viešbutį ir išsinuomoti automobilį. Sėkminga ir įdomi kelionė bus garantuota.

Pigios kelionės lėktuvu iš Vilniaus — be jokių rūpesčių

Pigios kelionės lėktuvu iš Vilniaus — be jokių rūpesčių

Pigios kelionės prasideda Vilniuje. Puikiai žinome, kad Vilnius — Lietuvos sostinės, į kurią ne tik malonu grįžti, bet ir pradėti savo kelionę.

Vilniaus oro uosto istorija prasidėjo XX a. trečiajame dešimtmetyje. Sunku pasakyti kiek lėktuvų kilo ir leidosi per 80 metų istoriją. Akivaizdu, kad jis visada buvo populiarus tarp kelionių lėktuvu entuziastų. O šiuolaikiška aviabilietų rezervavimo sistema padeda įsigyti bilietus skrydžiams internetu.

Šiais laikais kelionės nebe prabangos dalykas, bet neišvengiamas gyvenimo malonumas. Vilniečiai ir miesto svečiai be jokių problemų gali aplankyti daugelį Europos šalių ir miestų. Nuostabu, kad pigių kelionių avialinijos tapo įprastu vaizdu oro uosto gyvenime, o žmonės patogiai, pigiai ir drąsiai keliauja į svečias šalis.

Į kuriuos Europos miestus veda skrydžiai iš Vilniaus? Paryžius, Roma, Londonas, Barselona, Dublinas ar Korkas, Milanas, Kreta bei Briuselis yra tik dalis krypčių, į kurias kyla lėktuvai. Izraelį, Ukrainą, Gruziją galima aplankyti tiesioginiu skrydžiu iš Vilniau už konkurencingą kainą.

Kainų amplitudė plati. Už kelis šimtus litų kiekvienas keliautojas įsigys bilietą į daugelį Europos miestų. Tolimesni maršrutai, kaip Amerika ar Azijos šalys, pareikalaus didesnių išlaidų, bet teisingas pasiruošimas, kainų sekimas ir noras pasiekti platesnius horizontus, leis pamatyti išsvajotus kraštus už patrauklią kainą. Tai įgyvendinti padės aviabilietų rezervavimo sistema.

Vilnius — patogus miestas, kur verta pradėti savo kelionę. Susisiekimas su oro uostu nesudėtingas. Jis lengvai pasiekiamas automobiliu, o prie jo tikrai rasite vietą, kur galėsite savo automobilį palikti ir ilgesniam laikui. Žinoma, kad oro uostas rūpinasi ir verslo žmonėmis, kuriems įrengtos specialios stovėjimo vietos.

Tarptautinį Vilniaus oro uostą galima pasiekti ir viešuoju transportu, taksi bei traukiniu. Žinoma, kad ši paslauga yra patraukli atvykstantiems svečiams, bet ja gali naudotis kiekvienas keliautojas. Visi mėgstame taupyti laiką ir pinigus. Ne veltui Vilniaus oro uoste kyla ir leidžiasi daugiau kaip dvidešimties avialinijų orlaiviai. Pigios kelionės pradžia Lietuvos sostinėje leis pradėti savo kelionę be jokių papildomų rūpesčių.

Nereikia bijoti skristi pigiai iš Vilniaus. Būtų kvaila atsisakyti šios privilegijos, nes pasirinkimas nemenkas, kainos viliojančios, o galimybė keliauti ir pamatyti — neįkainojama. Kelionės neturi būti brangios. Vertingus prisiminimus dera kaupti, o pigūs skrydžiai tai leidžia daryti. Tad naudokitės aviabilietų rezervavimo sistema ir įgyvendinkite savo planus pigiau.

Pradėjus diskusiją apie Lietuvos oro uostus galima įsivelti į nesibaigiančius ginčus. Paprastai ir elementariai pasakyti, kuris miestas teikia geresnes paslaugas neįmanoma.

Tai gali patvirtinti ir dažni pigių skrydžių vartotojai. Oro uostas nėra svarbu, aktualiau, kad kaina būtų viliojanti. Lietuvoje nėra daug miestų, kurių dangų reguliariai raižytų keleivių kupini lėktuvai. Vilnius, Kaunas, kartais Palanga — toks pasirinkimas.

Akivaizdu, kad Kauno geografinė padėtis yra palanki keliautojams, nes šis miestas greitai gali būti pasiekiamas iš bet kurio Lietuvos taško. Vilnius įsikūręs toli rytuose, žinoma, aplinkiniams rajonams, tai papildomų rūpesčių nesukelia, bet asmeniui, keliaujančiam iš Klaipėdos, Kaunas — protingas pasirinkimas.

Tvarkinga aplinka, patogus privažiavimas, ilgalaikės automobilių stovėjimo aikštelės, gražus ir modernus interjeras, taip galima apibūdinti šį oro uostą. Skrydžių pasirinkimas irgi nemažas. Iš Kauno galima keliauti į daugelį Europos miestų, kaip Frankfurtas, Londonas, Oslas, Dublinas, Amsterdamas, Briuselis, Stokholmas, Paryžius, Roma, Madridas, Kopenhaga, Barselona.

Žinoma, čia galima pradėti ir labai tolimus skrydžius, kurie ves į rytus pasitikti saulės ar į tolimus vakarus, kur saulėlydžiai geba kvapą užgniaužti. Kauno oro uoste keliones pradėti verta. Smagu, kad susisiekimas su Kauno miestu iš oro uosto nėra sudėtingas. Visada galima naudotis taksi paslaugomis, reguliariai važiuoja miesto bei maršrutinis autobusai.

Iš šio oro uosto į Vilnių ir Klaipėdą kursuoja Kauno oro uosto ekspresas, bilietus galima įsigyti internetu, tad kelionė į namus bus greita ir saugi. O į Kauno oro uostą užsuka daugelis tarpmiestinių autobusų. Asmenys gyvenantys Visagine, Rokiškyje, Biržuose, Marijampolėje ar Kupiškyje be jokio papildomo rūpesčio pasieks oro uosto teritoriją.

Akivaizdu, kad Kaunas yra tinkamas miestas pradėti savo kelionę. Čia kyla ir leidžiasi pigų oro bendrovių lėktuvai, kurie suteikia galimybę aplankyti daugelį Europos šalių. Bilietų pasirinkimas nemažas, o visa oro uosto infrastruktūra išvystyta taip, kad keleivis nesusidurtų su jokiais nemalonumais.

Zuikiobilietai.lt – minivenu nuoma Klaipeda;

Keleivių vežimas į oro uostus taip pat yra viena pagrindinių kelionės dalių.

Draugų kompanijoje ginčytis, kuris Lietuvos miestas labiausiai tinka kelionėms lėktuvu — netikslinga. Reikia džiaugtis, kad Lietuvos teritorijoje yra kelios vietos, kur pigiai ir greitai galima pradėti savo atostogas ar trumpą savaitgalio išvyką. Tereikia išsirinkti palankiausią pasiūlymą, kurį teikia aviabilietų rezervavimo sistema atlikti visus formalumus ir susidėjus lagaminus, saugiai kilti į orą, nes kelionės lėktuvu — praktiška ir saugu. Iš Kauno galima skristi ir labai pigiai.