Atraskite sau draudimo paslaugą pigiau, visos rūšys ir visų draudikų pasiūlymai:

kaskoKelionių draudimasTurto draudimasNelaimingų atsitikimų draudimas

KASKO draudimas internetu

Galima pajuokauti, ne kas ko, bet KASKO draudimas yra svarbesnis klausimas, jei norima paliesti draudiminę temą.
Transporto priemonės draudimas skirtas tam, kad apsaugotų apsidraudusio kliento interesus bei turtą. Tai tampa aktualu tuomet, kai įvyksta sutartyje numatytas draudiminis įvykis. Draudimas gali būti privalomas ir savanoriškas. Pastarasis skirtas atlyginti žalą palankesniu būdu. Savanoriškas arba dar vadinamas KASKO draudimas apsaugos jus nuo finansinių nuostolių, kurie atsiras nukentėjus Jūsų transporto priemonei.
Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas išmoka nustatytą pinigų sumą dėl Jūsų kaltės nukentėjusiems tretiesiems asmenims. Tuo tarpu savanoriškas draudimas pasirūpins ir jūsų patirtais nuostoliais. Pavyzdžiui, automobilių stovėjimo aikštelėje palikote automobilį, o grįžę randate jį apgadintą. Tokiais atvejais privalomasis draudimas – TPVCA, nuostolių nepadengs. Norintys daugiau saugumo ir garantijų renkasi KASKO draudimą, o kad būtų mažesnės draudiminės įmokos, dauguma jį užsisako internetu. Jį įprastai renkasi vairuotojai, kurių transporto priemonės kainuoja per 10 tūkstančių litų ar yra labai branginamos.
KASKO draudimu draudžiami automobiliai yra apdraudžiami ne tik nuo avarijų, bet ir nuo vagysčių. Turint populiarios markės transporto priemonę, kuri gali tapti ilgapirščių vagių grobiu vertėtų pagalvoti apie tokį draudimą. Lietuvoje vis dažniau įvyksta gamtos reiškiniai, kurie pridaro nuostolių, pavyzdžiui, kruša, kurios metu apgadinamas automobilis ar audros metu virstantys medžiai. Net ir tokiais atvejais KASKO draudimas apmokės patirtus nuostolius. Stichinės nelaimės, gamtinės jėgos ar trečiųjų asmenų tyčinė veika nesukels jums jokių finansinių nuostolių.
Transporto priemonių pigiausias draudimas internetu skaičiuoklėje kainuoja įvairiai. Draudžiantis KASKO draudimu internetu, bus įvertinamas ne tik vairuotojo amžius ir vairavimo stažas, bet ir automobilio pagaminimo metai, jo vertė, markė, modelis. Kaina sužinoma įvertinus visus šiuos kriterijus. Ji gali būti tiek keli šimtai, tiek ir keliolika tūkstančių. Verta paminėti, kad kaina skiriasi priklausomai nuo draudimo kompanijos taisyklių, todėl ieškodami geriausio pasiūlymo atkreipkite dėmesį ne tik į kainą, bet ir į sąlygas, nes draudžiantis pigiu KASKO internetu, skaičiuoklės pagalba galima ne tik gauti geresnes sąlygas, bet dar ir sutaupyti. Jos turi būti kaip įmanoma naudingesnės Jums, o ne draudimo bendrovei.
Renkantis KASKO draudimą galima pasirinkti kurioje šalyje jis galios. Įvykus draudiminiam įvykiui išmokama suma bus lygi nuostoliui. Nusprendus apsidrausti būtina atkreipti dėmesį į franšizę. Tai išskaita, kurios dalis bus išskaičiuojama atlyginant žalą. Jos dydis pasirenkamas. Pavyzdžiui, KASKO franšizė sutartyje nurodoma 500 litų. Įvykus draudiminiam įvykiui kompanija šios sumos nepadengs. Nuo franšizės dydžio priklausys draudimo suma, todėl verta įvertinti savo finansines galimybes, nes kuo mažesnė išskaita, tuo didesnė draudimo įmoka.
Šiuolaikinis gyvenimo tempas skatina mus vis dažniau naudotis transportu. Galimi eismo įvykiai gali sukelti nepakeliamų finansinių nuostolių ir nesvarbu, kad Jūsų asmeninis saugumas yra aukščiausio lygio, tuo įtakoti aplinkai negalite ir negalite būti tikri, kad ji taip pat yra saugi Jums ir Jūsų turtui. Pasirūpinkime pigiausiu KASKO draudimu ir iškilus rūpesčiams galėsite būti ramūs kaip belgai, kad Jums neteks patirti jokių finansinių nuostolių bet kurioje gyvenimiškoje situacijoje.

Vežame Klaipeda Kauno oro uostas.

Nustokite ieškoti, pradėkite atrasti – Zuikiobilietai.lt